Back to Question Center
0

کدام سایت ها را برای پیوندهای پیگیری می توانید توصیه کنید؟

1 answers:

بله، جستجو برای مناسب آیا سایت ها دنبال لینک ها برای موتورهای جستجو بهینه سازی بسیار مهم است. در واقع، وظیفه برای پیدا کردن مکان های مناسب و دنبال کردن سایت ها برای لینک ها یک کار مهم است که در نهایت موقعیت رتبه بندی وب سایت یا وبلاگ شما را در لیست نتایج جستجوی گوگل تعیین می کند. به طور کلی، در میان مزایای اصلی Do Link Backlinks، ساختن DA قوی (اختیاری دامنه)، PA (مجوز صفحه) و همچنین افزایش جریان ترافیک وب دریافت شده توسط وب سایت یا وبلاگ شما.

do follow sites for backlinks

قبل از اینکه شما لیست من برجسته ای از Do Follow سایت ها برای لینک ها، اجازه دهید به شما بگویم که چگونه همه آنها کار می کنند. قرار دادن آن در زبان انگليسي ساده، هر موتور جستجوي عمده (مانند گوگل)، ربات هاي خزنده را براي بازبيني مشخصات پشتيباني هر وب سايت ارسال مي کند. پس از تشخیص بسیاری از لینک های طبیعی، موتور جستجو منطقی نتیجه گیری می کند که چنین وب سایت در بین کاربران محبوب است و به آنها ارزش واقعی می دهد، از این رو ارزش آن را توصیه به مخاطبان گسترده تر از جستجوگران زندگی می کنند - guia de correos electronicos de empresas. این بدان معنی است که جایگاه رتبه بالاتر در SERPs را به یک وب سایت خوب می دهد. داشتن محتوای صوتی و جذاب باید به اندازه کافی برای رتبه بندی خوب باشد. با این وجود، در زندگی واقعی همه چیز بسیار پیچیده تر است. در حقیقت داشتن یک محتوای خوب تنها برای هدایت شما در بالای جستجوی گوگل کافی نیست، با توجه به رقابت خشونت آمیز در طاقچه.

بنابراین، چه باید در هنگام ایجاد نمایه "backlink" "ایده آل" انجام شود؟ برای تبدیل شدن به رقابتی در نتایج جستجو، من توصیه می کنیم اقدام فعالانه. منظورم این است که با توجه به معقول بودن آیا سایت ها را برای لینک ها دنبال کنید، باید حداقل معیارهای زیر را در نظر داشته باشید:

  • آیا دنبال لینک ها باید همیشه با صفحات وب صرفا مرتبط با محتوای منحصر به فرد و با کیفیت تنها پیوند داشته باشند.
  • پیوندهای آلی هرگز خریداری نمی شوند. در واقع، تقاضای پیوندهای پیگیری شده انجام شده در میان کلاه سیاه و خاکستری کلاه جستجوگر است به طوری که Google نگه می دارد آنها را به طرز سخت گیر مشاهده.
  • هر استراتژی پیوند موفقیت آمیز یک فرآیند مداوم است که به آرامی حرکت می کند. بیایید با آن روبرو شویم - حتی اگر شما به طور قانونی پیوندی ارگانی ایجاد کنید، اما هنوز هم خیلی سریع است، احتمالا به نظر شما از گوگل تبدیل می شود و مجازات از موتور جستجوی اصلی را مجاز می شمارد.

dofollow backlinks

هنگامی که شما این نکات گلوله را درک کردید، در اینجا برخی از بهترین ویژگی های من هستند. آیا دنبال سایت هایی برای لینک هایی که من برای وبلاگ خود استفاده می کنم: Myblog2Day. com، TheTelgraph. شرکت. uk، TheAge. کام. au، xing. com، Lawmacs. com، Ehow. com، politico. کام. البته، شما فقط به این مجموعه فرصت ها محدود نمی شوید. کاوش برای پیدا کردن منابع مرتبط با منابع آنلاین با بالاترین مجوز دامنه، صفحه قدرت و رتبه صفحه - برای استفاده از آن به نفع خود.

پس از همه، در اینجا یک اشاره سریع برای شما برای پیدا کردن کاندیداهای مناسب بالقوه برای دریافت لینک با. قبل از شروع به مرور فرصت های مناسب، منطقی است که پروفایل های Backlink از رقبای نازک خود را بررسی و تجزیه و تحلیل کنید. همه شما نیاز به قرار دادن URL های رقیب شما علاقه مند به هر ابزار تجزیه و تحلیل آنلاین backlink در انتخاب شما. برای من، Semaltt Analyzer و Ahrefs را ترجیح دادم. بنابراین، بهتر است جستجوی خود را با تلاش یکی از آنها یا سایر ابزارهای مشابه آنلاین مانند Majestic SEO یا Open Site Explorer آغاز کنید. آنها نیز به اندازه کافی خوب هستند.

December 22, 2017