Back to Question Center
0

چرا آژانس های املاک باید به دنبال لینک های با کیفیت بالا باشند؟

1 answers:

یک قاعده ثابتی در بهینه سازی موتورهای جستجو وجود دارد که ادعا می کند که بیشتر لینک های شما به صفحات در وب سایت شما، بهتر است محتوای شما برای مختلف مربوط به شرایط جستجوی کسب و کار شما رتبه بندی. با این حال، استراتژی های پیوند ساختمان از کسب و کار به کسب و کار متفاوت هستند و برای موفقیت شما نیاز به یک رویکرد هوشمند خاص به آن دارید. به عنوان مثال، یک کمپین پشتیبان گیری برای متخصصان املاک بسیار متفاوت است.

get high-quality backlinks

به طور معمول، وب مسترها وقتی که شروع به ارتقاء رتبه بندی موتورهای جستجو در دامنه اخیر ایجاد می کنند، استراتژی های زیر را اجرا می کنند:

 • مقالات وب سایت جدید و به روز رسانی در کانال های رسانه های اجتماعی؛
 • ایجاد لینک به دامنه جدید؛
 • سرعت نوشتن محتوای تازه را در وبلاگ خود حفظ کنید.

همه رویکردهای ذکر شده فوق به شما نتیجه مثبتی میدهند اگر شما آنها را برای سایت خود تکرار کنید. با این حال، اگر شما توانایی نام تجاری خود را در موتورهای جستجو را سریعتر افزایش دهید، باید ساخت و پیاده سازی برخی از تکنیک های ایجاد لینک موثر را ایجاد کنید - frei reinigung.

به طوری که طاقچه بازار املاک و مستغلات به عنوان رقابتی ترین در بازار دیجیتال محسوب می شود، احتمالا شما با رقابت زیاد شروع خواهید کرد. برای رقابت کردن با رقبای بازار مناسب، باید فکر کنید که هوشمندانه و پیوندهای ایجاد شده در راه های مختلف و پیچیده و خلاقانه. نکته این است که آنها باید به طور طبیعی برای هر دو موتور جستجو و کاربران قرار داده شود. شما باید یک هدف خاص از کمپین بهینه سازی و لینک سازی خود داشته باشید. در غیر این صورت، شما با نتایج ضعیفی روبرو خواهید شد. برای رتبه بندی TOP SERP نمیتواند به عنوان هدف اصلی اصلی خدمت کند. این یک بیانیه کلی است که به احتمال زیاد به شما هیچ نتیجه مثبت نمی دهد. شما باید این ایده ی خیلی بزرگ را به طرح های واقع گرایانه و کوچک مانند ایجاد لینک های با کیفیت یا ایجاد محتوای جذاب تقسیم کنید.

اگر هدف کسب و کار آنلاین شما این است که لینک ها را دریافت کنید، پس شما باید سوال زیر را مطرح کنید:

 • چگونه این backlink بر شرکت املاک من تاثیر می گذارد؟
 • آیا این لینک به صورت محتوا در محتوای ظاهر می شود یا به نظر می رسد که من این لینک را برای اهداف تبلیغاتی خریداری کردم؟
 • کدام عبارت جستجو در تلاش برای رتبه بندی SERP است؟
 • کجا در وب سایت من، ترافیک ارسال پشتیبان است؟

اگر شما پاسخ درستی در این سوال داشته باشید، می توانید پیش بروید و یک کمپین سازنده لینک مناسب را برای تولید لینک های با کیفیت بالا به دامنه املاک و مستغلات خود انتخاب کنید.

quality backlinks

روش های زیر کمک می کند تا لینک های با کیفیت بالا را به سایت خود اضافه کنید:

 • ایجاد پست های وبلاگ در وبلاگ های محلی
 • 14)

  یکی از قدیمی ترین و عملی ترین روش های دریافت لینک های با کیفیت و هدفمند این است که پست های مهمان را برای وبلاگ های مرتبط با طاقچه های مختلف بسازید. این بدان معنا نیست که شما فقط باید برای وبلاگهای املاک و مستغلات نگاه کنید و همچنین ممکن است برخی از اطلاعات کافی برای وبلاگهای جوامع محلی، سیستم عامل های شهر و غیره ارسال کنید. هنگامی که شما شروع به تولید لینک های با کیفیت به سایت خود از منابع وب معتبر، سایت خود را قدرت بیشتری از گوگل دریافت می کند و رتبه بالاتر در SERP.

  • مطالب وبلاگ خود را در وب سایت های دیگر به اشتراک بگذارید

  یکی دیگر از راه های به دست آوردن بسیاری از لینک های با کیفیت بالا، بازاریابی محتوای شما در وب سایت های ارسال محتوای متنوع با کیفیت است. شما می توانید محتوای خود را با تغییر فرمت آن بازنویسی کنید. به عبارت دیگر، هر پست وبلاگ شما ایجاد می شود باید توسط عرشه اسلاید، ارائه، ویدئو یوتیوب و یا زنده فیس بوک دنبال شود. شما می توانید تمام این قطعات مختلف از تمام کانال های رسانه های اجتماعی خود را ارسال کنید و از طریق آن بیشتر کاربران نگران کننده را جذب کنید.

December 22, 2017