Back to Question Center
0

چگونه ابتدا URL های backlink های کیفیت را به سایت خود اضافه کنید؟

1 answers:

کسانی که این مقاله را مطالعه می کنند، به احتمال زیاد بیشترین تلاش خود را برای افزایش تلاش SEO خود و بهبود دید در نام تجاری در SERP انجام می دهند. شما تلاش زیادی در سایت خود انجام داده اید تا تلاش خود را برای بهینه سازی موتور جستجو در سایت انجام دهید، اما هنوز هیچ نتیجه ای وجود ندارد. بنابراین، زمان آن است که بررسی کنید چه چیز دیگری می توانید با سایت خود انجام دهید. آیا تا به حال در مورد URL های backlink فکر کرده اید و چگونه می توانید رتبه بندی وب سایت خود را تحت تاثیر قرار؟ ایجاد نشانی های اینترنتی دوستانه ی SEO یکی از اقدامات بهینه سازی ضروری است که نمی تواند حذف شود اگر شما مایل به دریافت ترافیک هدفمند به سایت خود هستید - no deposit microgaming casinos. این مقاله به شما کمک خواهد کرد که برخی از کلاهبرداری های اساسی SEO را برای ایجاد URL به خوبی بهینه سازی کنید.

backlink url

راه هایی برای بهبود URL های backlink

به یاد داشته باشید عنصر انسانی

قانون اصلی شما باید به دنبال بهینه سازی سایت این است که شما باید همه چیز را برای بازدیدکنندگان وب سایت خود به کار ببرید. موتورهای جستجو بسیار وب سایت هایی را که تجربه جستجوی کامل را برای کاربران فراهم می کنند قدردانی و پاداش می دهند. امروزه این یک عامل مهم رتبه بندی است. به همین دلیل است که شما نباید فقط درباره رباتهای Google که صفحات وب شما را تجزیه می کنند نگران نباشید بلکه در مورد تفسیر کاربران از URL های خود نیز استفاده کنید زیرا ممکن است به طور قابل توجهی بهینه سازی موتور جستجوی شما را تحت تاثیر قرار دهد.

به عنوان مثال، اگر آدرسهای اینترنتی شما بیش از حد طولانی و پیچیده باشند، مشتریان بالقوه شما به راحتی بر روی پیوند شما کلیک نمی کنند. در نتیجه، تعداد افرادی که به سایت شما می آیند را کاهش می دهد و تلاش های بهینه سازی موتور جستجوگر خود را کاهش می دهد.

بنابراین، هنگام ایجاد URL های backlink به سایت خود، باید عناصر انسانی زیر را در نظر داشته باشید:

  • دامنه

به عنوان یک حکومت، کاربران که از طریق نتایج جستجو نگاه می کنند، سعی می کنند چنین دامنه هایی را حذف کنند. خالص یا. به عنوان آنها در نظر دارند مانند دامنه به عنوان کیفیت، غیر معتبر و اسپم. کاربران معتبرتر می توانند روی وبسایت هایی که دارای ارزش و اعتماد هستند کلیک کنند. به عنوان مثال،. دامنه های Com معتبرتر و قابل اعتمادتر هستند. به همین دلیل است که شما باید در هنگام انتخاب یک دامنه مناسب به سایت خود، آن را پیدا کنید.

اگر مشتریان بالقوه شما نمیتوانند به درستی URL های وب سایت شما را درک کنند، احتمال شانس کمی برای دریافت ترافیک هدفمند در سایت خود دارید و آن را تبدیل کنید به فروش. هر کس به یک وبسایت می رود که قابل خواندن نیست.

backlinks seo

استفاده از واژه های جستجو

جستجوی واژه ها در هسته مبارزات انتخاباتی بهینه سازی موتور جستجو خود قرار داده و حضور آنلاین وب سایت خود را ایجاد کنید. این یک ایده نسبتا هوشمندانه است که آنها را به URL های خود اضافه کنید زیرا این یک فرصت عالی برای ادعای تجارت آنلاین شما است. با قرار دادن محتویات جستجوی هدفمند با حجم بالا در URL خود، شما می توانید مخاطبان مورد نظر خود دقیقا بدانید که چه چیزی پس از سایت شما روبرو می شوند. در هنگام تجزیه وب سایت ها برای پاسخ مناسب به پرس و جو کاربر، Google به کلمات کلیدی در URL ها نگاه می کند. یک نشانی اینترنتی بهینه شده ای را برای ربات های جستجو فراهم می کند که آیا آنها باید سایت شما را تجزیه و تحلیل کنند یا نه از طریق نشانی اینترنتی که می توانند پیش نمایش محتوای سایت شما را دریافت کنند. اطمینان حاصل کنید که از یک کلمه کلیدی تکراری در URL خود استفاده نکنید، زیرا این اثر را به عنوان یک عبارت جستجو منحصر به فرد، مرتبط با طولانی مدت نخواهد داشت.

December 22, 2017