Back to Question Center
0

نحوه استفاده از ابزار جستجوی لینک های پایین با کیفیت پایین Google؟

1 answers:

وب مسترها از روش های مختلفی برای به دست آوردن لینک آب به وب سایت های خود استفاده می کنند. گاهی اوقات، روش های آنها دور از مقاصد قانونی است. تمام لینک ها به همان اندازه ایجاد نمی شوند. همانطور که معمولا اتفاق افتاده است، برخی از لینک های خارجی شما می توانند ارزشمند باشند و با دقت به دست آورند، در حالی که دیگران به نظر کیفیت پایین یا در دسترس نیستند - free make your own websites online.

backlink search tool

گوگل همه چیز را برای فعال کردن صاحبان وبسایت می کند لینک های ضعیف خود را حذف کنند و از تحریم ها فرار کنند. از زمان به روز رسانی پنگوئن، Google Disavow Tool یک راه خوب برای فروشندگان آنلاین است. در اوایل سال 2012، به روز رسانی گوگل پنگوئین یک موتور جستجوگر را بهینه سازی کرد و کلیه پیام های اسپممی کیفیت پایین را از شبکه های وبلاگ شخصی حذف کرد. در عین حال، مشکلات جدیدی ایجاد می شود و منجر به تاثیر منفی در کل جهان SEO می شود. مدیران وب سعی داشتند با استفاده از ایجاد لینک های اسپم برای سایت های معتبر با استفاده از این سیستم با استفاده از این سیستم، به منظور کاهش موقعیت خود در SERP. برخی از این تلاش ها موفق شدند. بسیاری از مارک ها تحت تأثیر تاثیر منفی رقبا قرار می گیرند. این نیاز شدیدی به کنترل تمام لینک هایی که به یک وب سایت اشاره دارد، شد. به همین دلیل است که گوگل تصمیم گرفت ابزار مفید Disavow Link Tool را ایجاد کند تا صاحبان وبسایت برای نظارت بر تمام لینکهای خارجی خود فرصتی فراهم کنند. این ابزار جست و جوی لینک ها به صدها هزار نفر از صاحبان وب سایت کمک کرد تا موقعیت لینک های خود را کنترل کنند.

چرا ما به ابزار Google Disavow Links نیاز داریم؟

همه روش های SEO SEO ممکن است بر روی رتبه بندی سایت و شهرت شما تأثیر منفی داشته باشد، به خصوص از آنجاییکه گوگل مشخص کرده است که آنها تمام سایت هایی که در هر هرزنامه لینک شده اند، مجازات خواهند شد.

بسیاری از صاحبان وبسایت ها می خواهند که به طور خودکار لینک های خود را به سایت خود برسانند و بر این باورند که ممکن است یک نمای لینک با کیفیت در یک یا دو روز. البته، هر کسی می تواند به منظور سفارش خدمات اسپم سازی پیوند ایجاد و هزاران نفر از لینک های جدید به منبع وب خود را بدون هیچ گونه تلاش. با این حال، به احتمال زیاد آن را به هیچ وجه بر رتبه بندی موتور جستجوی سایت تاثیر نخواهد گذاشت. منبع وب شما لزوما از دست دادن رتبه بندی با چنین اسپم لینک نخواهد افتاد، اما یک حمله گسترده و طولانی مدت به اسپم می تواند به طور کامل تمام تلاش های SEO خود را خراب کند.

Google Disavow Links Tool به ویژه برای قدرت دادن به یک مدیر وب به منظور گزارش و ارسال لینک های اسپممی با کیفیت پایین به گوگل طراحی شده است، و اگر آنها توسط حملات اسپم از رقبای آنلاین خود تحت تاثیر قرار گرفتند، این امر به آنها کمک می کند از آن خارج شوید و شهرت خود را به سرعت پاک کنید.

backlink seo tool

ابزار جستجو Google backlink می تواند لینک های اسپم و وب سایت هایی را که آنها را ایجاد می کند شناسایی کند و در بیشتر موارد رتبه بندی سایت شما را آسیب نرسانند. با این حال، بسیاری از منابع وب هنوز هم می تواند تحت تاثیر این فعالیت های جعلی، و تعداد آنها با هر به روز رسانی پنگوئن افزایش می یابد.

گوگل لینک ها را از هر دامنه ای که گزارش داده اید، Google Disavow Links Tool را گزارش کرده اید. این ابزار برای هر دو موتور جستجوگر و مدیران وب مفید است، زیرا آن را به دانستن ارزش واقعی تمام منابع وب و جریمه کردن قوانین سقوط.

December 22, 2017