Back to Question Center
0

آیا لیست سایت backlink برای جلوگیری از هر هزینه وجود دارد؟

1 answers:

البته، همه به وب سایت نیاز دارند تا با سایر منابع آنلاین در سراسر جهان برای رتبه بندی بالاتر در Google ارتباط برقرار کنند. با این حال، برخی از انواع وب سایت ها باید با هر هزینه ای اجتناب شود - به احتمال زیاد به وب سایت شما آسیب می رسانند، نه اینکه هرگونه رتبه بندی واقعی را افزایش دهند. و در کل روند بهینه سازی موتور جستجو دو موضوع کلی وجود دارد - controllo temperatura wifi analyzer. اول از همه، شما باید در نظر بررسی لیست سایت backlink خودتان - شما می توانید به راحتی با استفاده از کنسول جستجوی گوگل آن را بررسی کنید. و در اینجا ما در نهایت به نقطه می آیند - شما باید در مورد بدترین لیست سایت backlink با بالاترین شانس برای خودتان را در معرض مشکل در هنگام برخورد با آنها را بدانید.

backlink site list

متاسفانه، هیچ ابزار و یا راه حل برای تصمیم گیری نهایی وجود ندارد - شما باید هر وب سایت را به صورت دستی مراجعه کنید تا نهایت نتیجه گیری برای ارتباط با آن. در حقیقت، شما باید بتوانید ارزیابی خود را انجام دهید و در حدود 30 ثانیه قضاوت نهایی خود را انجام دهید. و هیچ لیست سایت backlink نمی تواند به شما در این امر کمک کند - نه مجموعه ای از وبسایت های توصیه شده بالا، و نه حداقل موارد مطلوب برای ایجاد پیوند.

و البته، هرگز نباید وب سایت را فقط بر اساس ظاهر بصری آن یا هر چیز دیگری که به تنهایی گرفته شده است، ارزیابی کنید. به خاطر داشته باشید که تعداد زیادی وب سایت های اسپم به دنبال واقعی هستند و برعکس - برخی از منابع واقعا عالی برای ایجاد پیوند ممکن است به نظر می رسد چیزی جز اسپم نیست. بیایید آن را یکبار دیگر - بدون لیست سایت backlink می تواند احتمالا با آن کمک کند. اما در اینجا پاسخ است - پیشنهاد می کنم به سادگی با توجه به همه چیز به اندازه کافی خوب برای پیوند با، به جز موارد زیر:

منابع غیر شاخص

اگر شما در حال رفتن برای پیوند با هر وبسایت یا وبلاگ، که ثابت می شود در Google نمایه نشود، آنرا فراموش کنید. در حقیقت، تضمین تقریبا 100٪ وجود دارد که گوگل از این منابع استفاده کرده است. این بدان معنی است که آنها باید بارها و بارها از تاکتیک های غیرقانونی و اقدامات دستکاری استفاده کرده اند تا با Google فریب دهند. شما هرگز نمی خواهید وب سایت خود را به رتبه فعلی خود را کشیده، درست است؟ نمی توان گفت که حتی ممكن است به ممنوعیت جستجوی كامل برسد.

صفحات با کم اعتماد و قدرت ضعیف

بررسی هر یک از کاندیداهای بالقوه که شما می خواهید با استفاده از ابزار آنلاین رایگان برای تعیین PA (مجوز صفحه)، DA (مجوز دامنه)، و همچنین PR (رتبه صفحه). باید حداقل یکی از این خصوصیات را احساس کنید، بهتر است از این وبسایتها، حداقل برای هدف ساختن لینک استفاده کنید.

backlink profile

منظور از وب سایت ها یا شبکه های لینک، فروش - باید در کوتاه مدت باقی بماند. احتمالا، آنها در حال حاضر یک پرچم قرمز را مطرح کرده اند و گوگل برای آنها آمده است - هر دو وب سایت های فقیر خود و مشتریان بی رحم آنها.

وب سایت ها یا وبلاگ ها با محتوای غیر منحصر به فرد یا ضعیف

اطمینان حاصل کنید که با وب سایت ها یا صفحات با محتوای بسیار ضعیف نوشته شده، با کم و یا هیچ منحصر به فرد محتوا. دریغ نکنید انتخاب برخی جملات از محتوای صفحه به طور تصادفی و پر کردن آنها در نوار جستجوی گوگل. به طور معمول، چنین منابع از بین بردن یا تکرار محتوا چیزی جز ناامیدی نیستند و یا حداقل بدترین لینک های فروش را که برای وب سایت شما سمی است، تقریبا تحت هر شرایطی.

December 22, 2017