Back to Question Center
0

چگونه می توانم لینک های با کیفیت ایجاد کنم که راهبرد SEO را از وب سایت من خارج کنم؟

1 answers:

درست است که واقعا باید لینکهای ارگانیک کیفیت را در استراتژی SEO خارج از سایت برای دستیابی به موقعیت برنده و خارج شدن از رقابت بگذاریم. در حالت ایدهآل، انتظار می رود کسب و کار شما در لیست نتایج جستجوی مرتبط (گواهی SERPs) بالا باشد.به همین دلیل وب سایت شما نیاز دارد که آنها را کنار بگذارید - هر دو لینکهای کیفیت و استراتژی SEO در کل. خوشبختانه، من برخی از بینش ها را داشتم، و چند ملاحظات معقول از سازمان های متخصص جستجوگرها که چند ماه پیش با آنها برخورد کردم - lecciones de fotografia. آن ها اینجا هستند!

backlinks seo strategy

تمرکز بر تنوع

مفهوم انتقادی به کیفیت لینک های رانندگی استراتژی های کارآمد SEO است برای ایجاد یک پرونده مناسب backlink. منظورم این است که همه چیز باید به طور طبیعی نگاه کند - مجموعه ای از لینک های شما باید به طوری متنوع و معتبر باشد که بتوانند جایزه بهترین رتبه بندی را با گوگل به دست آورند. در حالت ایده آل، لینک پشتیبان شما از بالاترین دامنه های مجاز (وب سایت های EDU، اخبار بالا و صفحات رسانه های مدرن، وبلاگ های ویروسی، منابع B2B و غیره. )، به صفحات مرتبط با صنعت، راهنماها، و وب سایت های GOV dot.

Maintain Relevancy

تنها راه برای لذت بردن از عملکرد خوب هماهنگ شده بین لینک ها و استراتژی SEO شما حفظ رعایت. ظاهرا، اگر فروشگاه اینترنتی شما با الکترونیک یا سخت افزار ارتباط برقرار کند، هرگز صفحات شما را از هر وبسایت یا دایرکتوری لینک نکنید، مثلا در مورد خدمات بهداشتی یا اجاره. بله، گاهی اوقات بسیاری از منابع نامناسب ممکن است با اقتدار بالای صفحه خود جذاب باشند، که ممکن است در حدود 80 نقطه پیدا شود. اما حفظ رعایت این مطلب باید در هر شرایطی باشد. در غير اينصورت، خزنده ها جستجو احتمالا به اين بازيابي هاي ناپيوسته اما به طور کامل قدرتمند براي تلاش تلخ شما براي رتبه بندي فکري خواهند کرد.

راه حل های مرتبط

اما شما هنوز هم می توانید به چالش با سهولت. برای به دست آوردن مشخصات لینک های مرتبط تر و قانع کننده ای که باعث افزایش استراتژی SEO وب سایت شما می شوند، توصیه می کنم از هر گونه وبلاگ های مرسوم و قابل اعتماد، که در مورد برخی از موضوعات محبوب در صنعت خود رول. به این ترتیب، اجازه بدهید که لینک به صفحه اصلی وب سایت شما هدایت شود، انتظار می رود که راه حل های مناسب، پاسخ ها، پیشنهادات و یا حداقل ملاحظات مربوط به مرتبط را ارائه دهد. شما همچنین ممکن است از یک مجموعه متنوع از کلمات کلیدی مختلف استفاده کنید تا به وزن های لینک های خود بیشتر توجه کنید. منظورم این است که شما آزاد هستید که آنها را در هر دو شکل اصلی (کوتاه مدت) و بلند مدت دم کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از عبارات کلیدی کلیدی در نظر بگیرید. انجام این کار، اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی موجود در لینکهای شما به طور مستقیم از صفحات وب شما به دست می آیند، و همچنین بقیه محتوای خارج از سایت.

backlinks strategy

دریافت بهترین لنگر

البته، بهترین نوع متون لنگر با هدف اولیه وب سایت شما تعیین می شود. توجه داشته باشید، البته، این که تمام لنگرهای عمومی انجام نمی شود، البته، مگر اینکه شما به اندازه کافی عقل برای شکل دادن یک صفحه فرود پیشرفته. منظورم این است که بهتر است که صفحه فرود را به قیف بازاریابی ورودی خود تغییر دهید تا بازدیدکنندگان شما برای یک اقدام خاص مانند ایجاد یک اشتراک، پر کردن یک فرم، بارگیری برخی از محتوای ارزشمند یا حتی بلافاصله تصمیم بگیرند خرید با شما. در نتیجه، در اینجا برخی ملاحظات کلی درباره متون لنگر ارائه می دهد که ویژگی های زیر را دارد: مسابقه دقیق، ویژگی مارکدار، نگاه عمومی، اصطلاح، و همچنین LSI.

December 22, 2017