Back to Question Center
0

آیا می توانید به من 10 سایت پشتیانی بالای صفحه نشان دهید تا بتوانید لینک ها را با خیال راحت بفروشید؟

1 answers:

بله، من می توانم 10 سایت برتر لینک را برای خرید لینک های با کیفیت با شانس کمتر برای پرچم قرمز با Google به شما نشان دهم. در واقع، روند ارگانیک ساخت پیوند طبیعی بیش از اهمیت است. منظورم وب مسترها و کارشناسان حرفه ای است که اخیرا تأیید کرده اند که رتبه بندی هر وب سایت معمولا با بهینه سازی سایت در حدود 10٪ - gestion de presence pointage et ressource humaine. در عین حال، بقیه پیشرفت در ارتقاء آنلاین بستگی به مشخصات پیوند اصلی یک وبسایت دارد، در رابطه با لینکهای مربوط به کیفیت و میزان آنها. فقط آن را در ذهن نگه دارید - به سادگی، هر لینک ورودی در وب سایت یا وبلاگ شما واقعا یک رأی مثبت "رأی" است که توسط خود گوگل و همچنین بقیه موتورهای جستجوی بزرگ در هنگام اعطای جایگاه مناسب رتبه در لیستی از SERPs.

توجه داشته باشید، با این حال، که لینک ها خود را به عنوان روش کارآمدتر و سودمندتر برای بهبود موقعیتهای فعلی رتبه بندی وب سایت خود در زمان کمتری نشان می دهند. اما قبل از نشان دادن سایت هایی که 10 سایت پشت سر هم به آن اهمیت می دهند، زمان و تلاش خود را نشان می دهند، بگذارید آن را به چالش بکشیم - خرید لینک ها به درستی و برای اهداف درست، درست است. اگر چه، انجام کلیه کارها ممکن است به عنوان یک تلاش مضرتر، به جای تلاش سودمند باشد. به همین دلیل توصیه می کنم با استفاده از آنها با مراقبت ویژه و بررسی دوبار برای هر لینک به وب سایت یا وبلاگ خود قبل از اینکه زندگی می کنند را بررسی کنید. و بدون نیاز به گفتن اینکه لینک های پرداخت شده به صورت فله یا از چرخ های لینک (i. e. ، پلت فرم های آنلاین و سایت های برای تبادل لینک در مقیاس، و همچنین هر گونه دیگر خدمات ایجاد لینک ارزان است که معمولا برای ایجاد تن لینک های با کیفیت پایین، علاوه بر تقریبا به صورت خود رانده شده). بنابراین، به یاد داشته باشید قبل از اینکه یک لینک پرداخت دیگر دریافت کنید، باید زمان کافی برای انجام تحقیقات مناسب سرمایه گذاری کنید - حتی از 10 سایت برتر لینک. پس از همه، عجله برای خرید لینک در جای دیگر در اینترنت، احتمالا خطرناک ترین و خطرناک ترین همیشه است.

Top 10 Linklink Sites Worth Paying for Links

 1. لینک مدیریت - اولین مکان من است که شما را توصیه می کنم برای بازدید. فقط به این دلیل که از خدمات خود برای ایجاد لینک به وب سایت طاقچه استفاده کردم و تقریبا همه چیز را آسان، قابل اعتماد و امن یافتم. پیوندها مدیریت مزایده ای را انجام نمی دهد، بنابراین شما همیشه می توانید لینک های خوب PageRank را برای هزینه معقول خریداری کنید. علاوه بر این، قیمت پایین در اینجا با یک دلار شروع می شود.
 1. لینک های پست - منبع دوم در لیست من از 10 سایت لینک های برتر برای ایجاد یک قرارداد امن یافت. در میان قویترین قسمت های این پلتفرم، شما به راحتی می توانید با پرداخت هزینه 49 دلاری به آن بپیوندید. لینک های پست ثابت شده است که راه قابل اعتماد به سرعت در ارتباط با ناشران مناسب است. و بسیاری از تبلیغ کنندگان وجود دارد که به دنبال معاملات خوب با خرید لینک های با کیفیت بالا هستند. توجه داشته باشید که اگر وب سایت یا وبلاگ شما به اندازه کافی خوب باشد، شما نیز ممکن است به عنوان یک ناشر اقدام کنید. هنگامی که محتوای تازه، با کیفیت و محتوا را دریافت کردید، همه چیز که نیاز دارید فقط برای ارسال سایت خود است. به این ترتیب، شما در ایجاد لاین های واقعی برای مشتریان واقعی برای ایجاد پول مشارکت می کنید. پس از همه، همه چیز در مورد کسب و کار، آیا این نیست؟

 1. لینک ها dot COM - سومین مکان محبوب ترین در نظر گرفتن خرید backlinks با. ویژگی بسیار خاص این منبع این است که می تواند لیست بسیار گسترده ای از پیشنهادات شما را در هر دو سایت رقیب قوی با بالاترین مجوز دامنه و تعداد زیادی از وبسایت های دیگر شخص ثالث یا وبلاگ هایی که ارزش پرداخت لینک های HQ را دارند، ارائه دهد. خوب. چه چیزی بیشتر - بک لینک دات کام یک مکان عالی و قابل اعتماد برای گرفتن برخی از لینک های ارزشمند فوق العاده و بالا بردن رتبه بندی فعلی خود را نیز. علاوه بر این، در میان معروف ترین ارائه دهندگان لینک برای احتمالا هر وب سایت تو رفتگی در دیوار شناخته شده است، شما می توانید احتمال ساده ترین روش خرید در میان 10 سایت های لینک بالا - لذت بردن از پرداخت موفق با کارت اعتباری، و یا فقط با استفاده از حساب شخصی خود را پی پال.
 1. Black Hat Links - ابزار جستجوگر Black Hat است که می تواند تقریبا هر لینکی را که نیاز دارید را به شما ارائه دهد - با PR بالا، وب 2. 0 در دسترس است، سن دامنه قوی و اقتدار، و همچنین بسیاری از سیگنال های مختلف اجتماعی و حتی بیشتر. همانطور که قبلا ممکن است حدس بزنید، Black Hat Links یک ارائه دهنده خطرناک است که لینک های برگشتی را در بسته های بزرگ انبوه به سخت ترین جادوگران ارائه می دهد و نه تنها یک یا چند پیوند پرداخت به وب مسترها و صاحبان کسب و کار آنلاین. در میان ویژگی های منحصر به فرد دیگر، این ابزار می تواند به شما در مورد صد صدای پشتی و یا دو پاسخ دهد - نتایج بسیار قابل اندازه گیری را در سهولت ارائه می دهد و همه آنها را فقط در عرض یک یا دو ساعت قابل مشاهده می کند. خط پایین - سعی کنید این ابزار را فقط اگر شما در SEO مهارت دارید و به اندازه کافی شجاع به رسمیت شناختن خطر واقعی در مورد استفاده از کلاه سیاه کلاهبرداری و دیگر کاملا "قانونی" ترفندها و طرح های عمل.

 1. هوت - ابزار دیگری برای ساخت لینک ها به صورت دستی است. البته، The Hoth در نهایت بهترین گزینه در لیست 10 سایت برتر لینک نیست. اما برای مدیریت ارتباط با کیفیت بسیار مفید است، و همچنین شروع به نمایه سازی با گوگل. این نرم افزار را امتحان کنید و عملکرد وب سایت خود را در مقیاس بهبود بخشید. توجه داشته باشید، با این حال، قبل از حرکت، اطمینان حاصل کنید که همه چیز را در جای خود قرار داده اید. من به شدت توصیه می کنم خود را از هر گونه اقدامات خرید عظیم جلوگیری کنید، حداقل تا قبل از اینکه بطور زنده بپردازید، هر بار چک کنید. این چیزی است که بسیار شبیه به نرم افزار ساخت پیوند اتوماتیک بسیار خطرناک است، این ابزار دستی همچنین می تواند برای وب سایت و یا وبلاگ شما مضر باشد. برای جلوگیری از این نتیجه ناامید، توصیه میکنم به همان اندازه که شما می توانید، به ویژه در ابتدا عمل کنید. یک بار دیگر - عجله برای ایجاد تخمک به عنوان بسیاری از لینک های ظاهرا خوب PR به عنوان ممکن است قطعا انجام کاری نیست. اما چه بهتر باید انجام شود؟ نکته این است که همه چیز که در اینجا نیاز دارید فقط برای اجتناب از عمل جنجالی است، مگر اینکه شما بخواهید از نظر موتورهای جستجو بزرگ مشکوک شوید. هیچ کس نمی خواهد جریمه شده توسط گوگل، درست است؟ بنابراین، فقط به طور مداوم برای تنها حرکت مداوم کار کنید - هنگامی که متوجه شدید که بخشی از کلمات کلیدی اصلی شما پیشرفت بسیار خوبی در حال حرکت در بالای SERPs است، می توانید سرانجام سرعت بخشید و شروع به خرید بیشتر و بیشتر لینک ها کنید - به تدریج به سوی حرکت هدف رتبه بندی نهایی شما و به طور مداوم وضعیت فعلی خود را با ابزار تجزیه و تحلیل backlink نظارت.
 1. Fiverr - یکی دیگر از ابزار معروف ارائه خدمات ساختمان لینک در یک برنامه کاملا خودکار سیستم. به خاطر داشته باشید که مانند هر ابزار ایجاد کننده لینک، Fiverr می تواند یک مکان خطرناک باشد - پس مراقب باشید! فقط هنگام اضافه کردن لینک های پرداخت شده جدید، با اضافه کردن مقدار اضافی، مجددا تلاش نکنید و برای بررسی فقط با تجربه ترین و اعتماد ترین افراد، از آن استفاده کنید.

 1. بالا کار - در نهایت امن ترین محل در میان لیست از سایت های backlink بالا است. اما ایمنی همیشه پولی اضافی به شما می دهد، درست است؟ منظورم این است که Up Work به طور عمده با یک جامعه آزاد ماهر برخورد می کند. بله، تگ های قیمت آنها گاهی اوقات می تواند غرورآمیز باشد، اما این سرویس هنوز در میان معقولترین معامله هاست که با مبادله پرداخت می شود. انجام چنین کاری، شما همیشه می دانید که حداقل چه چیزی را می پردازید.
 1. مردم در هر ساعت - بهترین نام دوم در جهان آزاد است. در میان ویژگی های برتر آن، این انجمن آزادانه می تواند لینک های بالا PR را با Do Follow به همه کسانی که حاضر به پرداخت هزینه برای آنها هستند. با در نظر گرفتن نتایج انتظار می رود از تمام 10 سایت پشت سر هم (i. e. ، افزایش واقعی در موقعیت های رتبه بندی جستجو برای یک وب سایت یا وبلاگ)، People Per Hour در نهایت کار را بهتر از هر کس دیگری در وب انجام می دهد. چرا؟ فقط به این دلیل که این انجمن آزادانه به اندازه کافی ماهرانه برای ارائه قوی ترین لینک ها تا به حال، من باید اعتراف کنم. هزاران نفر از افرادی که واقعا هوشمند هستند خارج میشوند و به شما اجازه می دهند تا لینک های بالا PR بالا را با Do Follow دنبال کنید که از بسیاری از منابع مختلف با اقتدار بسیار بالا و PageRank مانند HuffPost، IBM، The Next Web و بسیاری دیگر از نام ها از غول های جهان شناخته شده توسط بسیاری از ما.

 1. فروش لینک های با کیفیت بالا dot COM - برای مناسب ترین مکان برای تماشای وب سایت شما و یا وبلاگ بالا رفتن در بالای SERPs گوگل شناخته شده است - مانند یک موشک. تیم برتر آنها از جستجوگرها و مدیران وب که در بیش از 15 سال در این صنعت شرکت می کنند، می توانند رتبه بندی بسیار خوبی را ارائه دهند.
 1. لینک ها موشک - نه تنها در میان 10 سایت پشتیانی برتر است، بلکه ارائه دهنده سئو در مقیاس بین المللی. پیشنهاد شما یک تنوع معقول از بسته های پرداخت شده از 59 تا 100 دلار است. Backlinks Rocket می تواند شما را با نادرترین معاملات به شما کمک کند - پیشنهاد فروش لینک های EDU برای فروش. بعضی از مردم معتقدند داشتن یک لینک آموزشی کاملا بهتر از 100 عادی است.
 1. Link Wheel Pro - گزینه برجسته اضافی است که نمیتواند در لیست من از 10 سایت پشتیانی 10. البته، این مکان به طور بالقوه خطرناک است زیرا پیشنهاد می کند مقدار زیادی از لینک هایی که عمدتا بر مبادلات پیوندها و برخی دیگر از قراردادهای کاملا قابل اعتماد. به هر حال، Link Wheel Pro به نظر می رسد جذابیت زیادی برای قمار ارائه می دهد. پس از همه، یک بازی بزرگ همیشه به معنی گرفتن خطرات بزرگ است. با این وجود، هنوز تنها تصمیم شما برای تصمیم گیری است.
December 22, 2017