Back to Question Center
0

بهترین مکان برای خرید پسوندهای اینترنتی برای وب سایت جدید من چیست؟

1 answers:

اگر شما هنوز هم می دانید کجا بهترین مکان برای بازگشت لینک برای وب سایت شما است، شما در نهایت در جای مناسب. قبل از اینکه چند منبع مورد استفاده برای اثبات و اثبات شده خود را برای شما فهرست کنم، اجازه دهید به شما برخی از نقاط گلوله مورد نیاز برای جلوگیری از شکست از همان ابتدا. همانطور که به عنوان مهم شناخته شده است، در اینجا چیزی است که باید قبل از رفتن و پیدا کردن خود را در بهترین محل برای خرید پس لینک:

best place to buy backlinks

  • همیشه بررسی دو در مهمترین آمار وبسایت، اطمینان حاصل کنید که همه چیز در مورد معیارهای کلیدی آن، از DA (مالکیت حوزه)، PA (مجوز صفحه)، TF (جریان اعتماد) و CF (جریان نقل قول) است؛
  • هرگز در پرداخت واقعی قیمت نادیده گرفته می شود، زیرا سهم شیر از پیشنهادات بسیار جذاب مانند "بهترین معامله" یا "تخفیف های بزرگ در فروش" به سختی می تواند بهترین مکان برای خرید لینک ها برای وب سایت شما بدون گرفتن scammed؛
  • دریغ نکنید برخی از زمان ها را در بررسی بررسی واقعی از مشتریان دیگر دریغ نکنید، همه چیزهایی که در اینجا لازم است، بررسی همه چیز به طور کامل به عنوان شما می توانید، هرگز اجازه دهید خود را فقط برای رسیدن به یک معامله سریع - که می تواند پیشرفت رتبه بندی وب سایت خود را برای تکمیل ویرانی با لینک های کم کیفیت یا اسپم ایجاد کند - certified machinery and equipment appraiser.

بنابراین، بهترین مکان برای خرید پسوندهای؟ برای سال های اخیر، من تعداد زیادی از آنها را آزمایش کرده ام تا یک معامله را با موارد قابل اطمینان انجام دهم. در زیر سه منبع آنلاین پیدا کردم که ترجیح داده شده برای مقابله با:

buy backlinks

  1. لینک مدیریت - این بهترین مکان برای خرید لینک ها بدون دست زدن به کیفیت آنها و حتی در یک بودجه کم. در اینجا شما می توانید لینک های ثابت دائمی از وب سایت های مختلف با نمره PR از 1 تا 8 امتیاز سفارش دهید. البته، آنها استدلال می کنند که همه چیز به صورت دستی قرار می گیرد، اما اگر شما هنوز هم تردید دارید، به راحتی می توانید مطالعات موردی و داستان های موفقیت خود را بررسی کنید.
  2. لینک های پست - این یکی از انواع مختلف ارائه شده در دسترس با وب سایت های مختلف معتبر و صفحات وب با رتبه بندی نسبتا بالا. شما فقط وعده داده شده اصلی و واقعی از وب سایت واقعی با تنها محتوای با کیفیت و بدون هرزنامه وعده داده می شود. البته قیمت آنها ممکن است به نظر بسیار مفید باشد. به هر حال، من می توانم منطقی لینک های پست را ببینید که احتمالا بهترین مکان برای خرید پسوندهای. برخورد با آنها، من بالاترین کیفیت و کمترین خطر شدید را دارم که چیزی با لینک های پرداخت من اشتباه است.
  3. Fiverr - یکی از محبوب ترین وب سایت های محبوب با کارشناسان SEO، مدیران وب و بسیاری از صاحبان کسب و کار آنلاین است. این بازار بزرگ می تواند انواع مختلفی از پسوندهای تحت برچسب های مختلف مختلف را که معمولا فقط از پنج دلار به فروش می رسد، ارائه دهد. اما در اینجا یک احتیاط وجود دارد - چیزی است که بسیاری از فروشندگان از آن استفاده نمی کنند ابزار قانونی کامل برای ایجاد لینک ها، گاهی اوقات حتی به خودی خود. برای جلوگیری از جریمه های Google برای لینک های پرداختی باید انجام شود؟ هرگز تصمیم نهایی را برای خرید با توجه به تنها پیشنهادات بالا که دارای رتبه بندی بالا و شمارش بازبینی زیاد است - انجام ندهید. هنگام انجام یک قرارداد در Fiverr همیشه یک بررسی سه گانه داشته باشید. در نهایت، اجازه دهید به شما یک بار دیگر به شما هشدار بدهم - اگر شما به عنوان یک حرفه ای در جستجوگرها و یا مدیر وب سایت متخصص احساس نمی کنید، هرگز امن ترین لینک ها برای وب سایت شما را شناسایی نخواهید کرد. بهتر است آن منابع پیچیده تر را که قبلا ذکر کرده ام، امتحان کنم.
December 22, 2017