Back to Question Center
0

چگونه می توان لینک های کیفیت به وب سایت من اضافه کرد؟

1 answers:

امروزه حتی بیشتر اهمیت دارد که بدانیم که چگونه لینک های با کیفیت را از قبل به دست آوریم. در حقیقت، ساختن لینک با کیفیت، بخش مهمی از تقریبا هر پیشرفت جستجو در وب سایت است. علاوه بر این، اغلب به عنوان یک جنبه اصلی از سهم شیر از استراتژی های بازاریابی دیجیتال محسوب می شود - high pr do follow. بنابراین، اجازه دهید به شما نشان دهم که چگونه برای دریافت لینک های کیفیت - چهار اقدام ساده برای تکمیل کار بدون خطر برای شکستن دستورالعمل گوگل و کسب مجوز رتبه بندی وجود دارد. در اینجا آنها عبارتند از: برقراری ارتباط با صفحات قدرتمند بالا، حفظ ارتباط و استفاده از واژه ها و انجمن های شناخته شده، ایجاد ارتباط با سایت های مرتبط با صنعت و ارائه محتوای با ارزش برای خوش آمد گویی به اشتراک گذاری.

how to get quality backlinks

تنظیم روابط با صفحات عالی مقامات

نیازی نیست بگویم که وب سایت های بالاتر از PR (سایت رتبه بندی). در عین حال، تعداد زیادی از مردم تلاش خود را تنها بر روی صفحات PR بالای صفحه تمرکز می کنند تا ارتباط برقرار شود. به این ترتیب، بقیه وب سایت های امیدوار کننده هنوز دارای اختیارات دامنه کافی هستند و اغلب می توانند نادیده گرفته شوند. پس چرا برای استفاده از این فرصت برای خارج شدن از رقابت، درست نیست؟ در اینجا نحوه دریافت لینکهای با کیفیت وجود دارد - فقط نگران نباشید اگر صفحه وبی که با آن ارتباط برقرار کردهاید PR را نداشته باشید. منظورم اینه که همه نیاز به این دارند که اتصال DoFollow را از صفحات قدرتمند بالا، در همان وبسایت با پشت لینک خود داشته باشید.

استفاده از واژه ها و انجمن های شناخته شده

مارک های کسب و کار بزرگ همیشه وزن بزرگتر حمل می کنند، آیا آنها نیستند؟ منظورم این است که با استفاده از برخی از کلمات معروف برای ارتباط با کسب و کار خود یک ایده عالی است - فقط برای افزایش وزن لینک های خودتان. در اینجا یک مثال ساده از نحوه کارکرد آن - در سال گذشته من استفاده از حذف یک کلمه تنها "Duracell" برای ایجاد یک استناد برای فروشگاه الکترونیک من ارائه مشعل و برخی از لوازم جانبی دیگر برای فروش. در نهایت، من یک backlink مانند "سعی کنید بهترین مشعل ضد آب و باتری های Duracell باقی می ماند در حال حاضر با هر. "بعد از همه، من واقعا شگفت زده شدم که در میان سه نتیجه جستجو در گوگل در یک ماه یا بیشتر باقی بمانم.

ارتباطات ساختمان با سایت های مرتبط با صنعت

یکی دیگر از راه های خوب برای دریافت لینک های با کیفیت، ایجاد روابط دوستانه با برخی از وب سایت های محبوب در ارتباط با صنعت کسب و کار شما. اول از همه، وب سایت های زیادی وجود دارند که همیشه مایل به ایجاد یک پروفایل با لینک های DoFollow هستند. منظورم این است که من اغلب نتایج واقعا دیوانه ای را دیدم وقتی که افراد برای ایجاد یک دسته کوچک موسیقی جاز با دنبال کردن دیگران و پیوند یک کانال مراجعه کردند. به این ترتیب، چنین نمایه می تواند رتبه های صفحه را از منابع مختلفی برای منافع متقابل قطعا قوی تر به ارمغان بیاورد.

quality backlinks

ارائه مطالب ارزشمند به به اشتراک گذاری خوش آمدید

چه چیزی می تواند بیشتر از داشتن یک لینک backlink دائمی است که می تواند در جاهای دیگر به صورت خودگردان سفر کند؟ این فرصت را می توان با محتوای ارزشمند مفید برای مردم تحقق بخشید. این باید به اشتراک گذاری در سایر صفحات وب مرتبط، و همچنین وبلاگ های شخصی و پروفایل های رسانه های اجتماعی را تشویق کند. همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید این است که به خاطر بسپارید که پیوندهای شما باید نه تنها در پست های کیفیت خود قرار گیرد، بلکه در بخش پیوند وب سایت شما نیز قرار دارد.به این ترتیب، با دعوت و اشتراک گذاری مطالب خود با افراد بیشتری در رسانه های اجتماعی، وب سایت های مورد علاقه دیگر، و همچنین دوستان و همکاران خود احساس راحتی کنید. در نهایت، شما نیز ممکن است خود را در وبلاگ نویسی مهمانان امتحان کنید. اغلب اوقات، بسیار خوب پرداخت می شود.

December 22, 2017