Back to Question Center
0

چگونه می توانم سایت های با لینک های بالا را با قدرت بالا پیدا کنم؟

1 answers:

با توجه به اهمیت پیوندها به عنوان یک عامل مهم در ایجاد نتایج در نتایج جستجوی گوگل، این سوال درست در مورد سایت های پشتی بالا برای پیوند از و به. بهترین منابع از لینک های با کیفیت بالا صفحات وب با مجوز دامنه بالا (DA)، مجوز صفحه (PA)، و رتبه صفحه (PR). در اینجا برخی از منابع مضر در رسانه های اجتماعی و سایت های پشتیبان بالا توصیه می شود که برای پیوند دادن در نظر بگیرید: YouTube، Google Plus، Pinterest، Facebook، Twitter، LinkedIn، Wikipedia، Instagram، Slide Share، Vimeo، Reddit، Flickr، خوشمزه، پرس و جو، Quora، Tumblr، و غیره.

top backlink sites

بله، اینها باید توسط سهم شیر از کاربران آنلاین مدرن شناخته شوند. علاوه بر این، آنها در واقع مکان های بازدید شده در جهان هستند، آیا آنها نیستند؟ اما اگر من می گویم هنوز هم مکان هایی عالی برای دریافت لینک های با کیفیت بالا وجود دارد، جدا از این؟ بیایید از طریق چند راه مفید برای گرفتن برخی از لینک های PR به همان اندازه بالا نگاه کنید - home networking installation services. طرح های زیر اغلب توسط بسیاری از صاحبان کسب و کار آنلاین و حتی مدیران ماهر نادیده گرفته می شوند. در اینجا آنها عبارتند از: ارائه توصیفات و اصلاح لینک ها و یا استفاده از HARO برای گسترش سایت های backlink بالا با PR قوی به طور عمده با اخبار.

ارائه مشتریان

نیازی نیست بگوئید که هر کسب و کار مایل است به عنوان بسیاری از توصیفات از مشتریان خوشحال که ممکن است. مثل بسیاری از ما، شما به احتمال زیاد به تازگی یک محصول یا خدمات عالی داشتید، آیا شما نیستید؟ بنابراین، با توجه به ارسال یک گواهی نامه، مطمئن شوید که شرکت ارائه دهنده گواهینامه خود را در صفحه اصلی یا هر صفحهای دیگر برای مطالعات موردی و توصیفات ارسال کرده است. به این ترتیب، شما حتی مجبور نخواهید شد که پشت لینک به وب سایت خود بپردازید. منظورم این است که تقریبا در هر صورت آن را دارید - فقط برای اثبات ادعای خود را در واقع از شخص واقعی آمده است

Reclaiming Links

احیا نیز یک راه حل عالی برای گرفتن لینک های آسان است که کار. برای جست و جو برای هر اشاره ای از شرکت خود خود، و همچنین محصول یا خدمات کسب و کار خود را بروید. نکته این است که آن نکات را پیدا کنید که هنوز هم بدون پیوند شما با آنها ظاهر می شود. بنابراین، همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید فقط ارسال افراد ذیصلاح به نوعی یادآوری ایمیل و مودبانه است تا اطمینان حاصل کنید که لینک شما با موفقیت به صفحات وب اضافه شده است. اگر مشکلی در پیدا کردن کسب و کار یا نام تجاری شما دارید، توصیه میکنم از ابزارهای آنلاین مانند BuzzSumo یا Mention استفاده کنید. خالص.

backlinks for website

HARO (راهنما خبرنگار خارج)

یکی از هوشمندترین راه های استفاده از بسیاری از لینک های کیفیت با وزن بسیار بالا. در حقیقت، HARO می تواند به شما کمک کند که سایت های backlink بالا را در اختیار عموم قرار دهید تا به طور عمده با اخبار ارتباط برقرار کنید. هنگامی که ثبت نام کردید، ایمیل های روزانه خود را از خبرنگاران دریافت خواهید کرد که همیشه نیازمند پروژه نوشتن نوین و ایده های جدید مرتبط با کسب و کار یا وبلاگ شما هستند. دریغ نکنید که یک نکته مفید، راهنمای متناسب یا بینش ارزشمند را با یک پاسخ ارائه دهید. به این ترتیب، به احتمال زیاد شما با یک لینک از وب سایت های خبره معتبر یا رسانه ها برخورد خواهید کرد. به نظر میاد عالی؟

December 22, 2017