Back to Question Center
0

چگونه می توان لینک های dofollow بیشتر به وب سایت شما اضافه کرد؟

1 answers:

به محض اینکه کسب و کار خود را آنلاین ایجاد کنید، می خواهید رتبه های برتر را در نتایج جستجو بدست آورید. با این حال، باید بدانید که غیرممکن است که یک شبه درجه یک را بدست آوریم. قبل از شروع اولین نتایج فعالیت های خود، باید یک کمپین قوی ایجاد کنید - route static mikrotik.

همه می دانند که لینک ها را می توان به روش های مختلف به دست آورد. برخی از لینک ها می توانند ارزش سایت خاص خود را به ارمغان بیاورند، در حالی که دیگران می توانند رتبه سایت شما را آسیب برسانند و شهرت نام تجاری شما را خراب کنند. تمام لینک ها به dofollow و nofollow تقسیم می شوند. در این مقاله، من هر دو این مفاهیم را پوشش می دهم و توضیح می دهم که چگونه می توانند فعالیت های SEO شما را تحت تاثیر قرار دهند.

backlink dofollow

backlinks dofollow

این نوع لینک ها به صفت HTML اشاره دارد که به آن اجازه می دهد که رباتهای جستجو به دنبال پیوندها. اگر کسی تصمیم به پیروی از دامنه خود را از طریق لینک پیوسته پیگیری کند، جستجوگرها و همچنین کاربران متوسط، فرصتی برای دنبال کردن سایت شما خواهند داشت.پیوند Dofollow در آب پیوند عبور می کند و ترافیک هدفمند را به وب سایت شما می رساند و موقعیت رتبه بندی خود را در SERP بهبود می بخشد.

موتورهای جستجو متوجه لینک های dofollow شده و بررسی می کنند که چگونه بسیاری از کاربران به صفحه شما پیوند دارند تا بدانند که سایت شما چگونه معتبر است. کیفیت سایت dofollow با کیفیت بالا سایت خود را به دست آورد، نقطه بیشتر از گوگل شما احتمالا می توانید دریافت کنید.

روش ساده ترین برای به دست آوردن لینک های dofollow استفاده از عبارت جستجو مربوط به عنوان متن لنگر. با این حال، شما باید با دقت منابع وب را که از backlinks dofollow دریافت می کنید انتخاب کنید. آنها باید معتبر، بسیار مورد اعتماد و معتبر باشند. علاوه بر این، شما فقط باید با منابع مربوط به طرز برخورداری از بازار خود همکاری داشته باشید. به عنوان مثال، اگر شما یک منبع پشتیبان از منابع مانند Forbes، کارآفرین، نیویورک تایمز را دریافت کنید، آن را به شما ارزش و محبوبیت بیشتری نسبت به صدها هزار بایت از لینک های ضعیف کیفیت. بنابراین، پیوندهای dofollow که از منابع وب معتبر به دست می آید به عنوان آرا واقعی از اعتبار توسط گوگل.

link building

روش اولیه برای دریافت لینک های با کیفیت dofollow با ارسال محتوای آنلاین خوب است. اگر وب سایت شما کاربران را با محتوایی مناسب و جذاب که دارای ارزش آموزشی است، فراهم می کند، منابع دیگر وب آن را به عنوان اطلاعات ارزشمند به ارمغان می آورند و مایل به اشتراک گذاری آن با دیگران با دل خوشی. این یک روش ارگانی برای به دست آوردن آب ارگانیک ارگانیک به سایت شما است. تنها مشکل شما در کمپین ساخت لینک های طبیعی شما ممکن است مواجه شود که زمانیکه صفحات وب شما با رتبه بندی صفحات پایین شروع می شود،.

با این حال، راه هایی برای سرعت بخشیدن به این روند وجود دارد. شما می توانید لینک های dofollow را به دامنه خود تشویق کنید با دعوت از وب سایت های دیگر برای قرار دادن لینک backfire به محتوای شما. شما باید ایجاد یک لینک به سایت خود را به عنوان آسان که ممکن است. به عنوان مثال، شما می توانید یک دعوت نامه برای لینک کردن به محتوای خود و آدرس URL صفحه وب خود ایجاد کنید.

December 22, 2017