Back to Question Center
0

آیا این درست است که لینک ها با کیفیت و SEO به صورت جدایی ناپذیر هستند؟

1 answers:

بله، درست است - SEO همه چیز در مورد لینک های کیفیت است، و بالعکس. در واقع، لینک لینک وب سایت شما باید مرکز استراتژی بهینه سازی موتور جستجوگر شما باشد. تقریبا مانند هر جنبه ای دیگر از جستجوگرها، لینک های با کیفیت به سختی می توانند به شما نتایج سریع و قابل اندازه گیری یک شبه بدهند. به طور معمول، استراتژی ساختن پیوند آلی به طور مداوم در حال انجام است و با توجه کامل و کار مداوم برای حفظ موفقیت آمیز موفقیت آمیز است - accessories occasion hats model. و شما می توانید تمام تلاش خود را انجام دهید - همه چیزهایی که لازم دارید این است که از روند پیگیری دقیق و دانستن هر وب سایت که با آن مرتبط هستید آشنا شوید. در نگاه اول، این ممکن است به نظر می رسد یک کار فریبنده است.

اما نگران نباشید - فقط بیرون بروید و از یکی از ابزارهای آنلاین زیر استفاده کنید تا نظارت بر پروفایل لینک خود را نظارت کنید، همانطور که برای وبلاگ خودم انجام دادم. در اینجا آنها عبارتند از: Semalt Analyser (Semalt)، Open Site Explorer (Moz) یا Signal Rank. به این ترتیب، اطمینان حاصل کنید که هر backlink مربوط به خود است، و همچنین یک متن لنگر به همان اندازه مرتبط است. نکته این است که شما هرگز نباید لنگرهای عمومی مانند "کلیک بر روی این لینک داشته باشید. "شما توصیه می شود آنها را بیشتر مشخص کنید و البته حداقل با یک کلمه کلیدی برای ارائه یک پیشنهاد کوتاه، به طوری که یک کاربر می داند آنچه انتظار می رود.

seo quality backlinks

SEO خوب نیاز به لینک های با کیفیت

اغلب، موتورهای جستجوی عمده (مانند گوگل خود) تعیین محبوبیت، ربط، صفحه و دامنه هر وب سایت اقتدار بر اساس کیفیت مشخصات پشتی آن. به همین دلیل است که پیوندهای بیرونی در واقع یکی از قوی ترین سیگنال های رتبه بندی هستند که جایگاه بالاتری را در لیست نتایج جستجو به دست می آورند. من جرات می گویم که لینک ها به طور قابل توجهی مهمترین عامل رتبه بندی هستند، به خصوص در مورد جدیدترین بروز رسانی الگوریتمی توسط گوگل. در نتیجه، همه چیز در مورد لینکهایی که باید داشته باشید، کیفیت و طبیعت آلی آنهاست، نه فقط کمبود فقیر، و یا خداوند لینک های خودکار.

چه چیزی باعث ایجاد یک لینک پشتیبان با کیفیت می شود؟

به گفته کارشناسان در جستجوگرها، لینک های با کیفیت فقط با چند عامل تعیین می شود. اول از همه، backlink کیفیت همیشه از یک وب سایت مرتبط با اعتماد و اعتبار بالایی برخوردار است. ثانیا، باید به طور مداوم ترافیک وب را در سایت یا وبلاگ خود ایجاد کند. بعد، هر یک از لینک های کیفیت باید با متن لنگر سمت راست تعبیه شده - یا با دقیق کلمه کلیدی، عبارت کلیدی با طول کلفت، یا حداقل مرجع مترادف. در نهایت، لینک های با کیفیت برای جستجوگرها هرگز به راحتی به دست نمی آیند. از این رو آنها احتمالا در متن محتوا پیدا نخواهند شد. با این حال، به خاطر داشته باشید که تنوع کلید پیوند موفقیت ساختمان است. منظورم این است که یک نمونه کارآفرینی backlink متنوعی با لینک های مختلف از چندین مکان مختلف با رتبه بندی نابرابر صفحه و مجوز دامنه شکل گرفته است - از دیدگاه گوگل و همچنین بقیه موتورهای جستجو بزرگ.

seo backlinks

پرچم قرمز

متاسفانه مردم اغلب خواستار رتبه بندی مجازات می شوند - فقط بهترین کار برای ساختن لینک های بیشتر به هر قیمت، که منجر به نقض راهنمای اصلی جستجو. روش های متعددی اختراع شده اند که به طور خاص موتورهای جستجو را فریب می دهند. با واکنش به این واقعیت، گوگل به طور کامل اعمال شیوه های خاکستری زیر را مانند پیوندهای پنهان یا متن تحت پوشش، پیوندهای پرداخت شده، رشد آنها در «مؤسسات لینک»، تبادل لینک (چرخ ها) و غیره،. البته، برخی از این طرح ها هنوز هم توسط مدیران وب کم و یا وب سایت های تازه کار استفاده می شود. با این وجود، شما باید از استفاده از هرگونه برنامه دستکاری استفاده نکنید. در غیر این صورت، به راحتی می تواند به افراطی ها برسد، زمانی که همه چیز به پایان می رسد با کل وب سایت به طور کامل از نتایج جستجو ممنوع - یک بار و برای همیشه.

December 22, 2017