Back to Question Center
0

آیا می توانید به من یک راهنمای مبتدی راهنمایی کنید که چگونه پیوندهای پیوند برای جستجوگرها ایجاد کنید؟

1 answers:

با توجه به این سوال اغلب پرس و جو - چگونه برای ایجاد لینک برای جستجوگرها - هیچ راهنمای جهانی برای شروع وجود دارد. همه شما در اینجا نیاز دارید که پایدار و صبور باشید. در حقیقت، فقدان این دو ویژگی، احتمالا شدیدترین حادثه است که اغلب با مدیران وب سایت تازه کار و صاحبان کسب و کار آنلاین تازه کار مواجه است.بیایید با آن روبرو شویم - بهینه سازی موتورهای جستجو یک روند دراز مدت و مداوم است. البته، گاهی اوقات شما می توانید پیشرفت بسیار خوبی برای موقعیت های جستجوی وب سایت خود را در SERPs Google - عملا در هیچ زمان - با توجه به شما در یک صنعت غیر رقابتی رتبه. بنابراین، نمونه های بسیار نادر از آن برای تبدیل شدن به یک قاعده یا یک روند کلی وجود دارد - fotografos profesional. با این وجود، برای بسیاری از موارد روزمره من در مورد چگونگی ساختن لینک ها برای جستجوگرها، از روش های زیر استفاده کردم: انجام تحقیقات وب سایت مناسب، گرفتن همه چیز به خوبی سازماندهی شده، پیدا کردن مناسب ارتباط با یک دامنه خوب، نوشتن محتوایی که ارزش را ارائه می دهد و حفظ روابط. بنابراین، در زیر من قصد دارم به بررسی هر طرح به طور خلاصه.

how to build backlinks for seo

نحوه ساخت پیوندهای پیوند برای جستجوگرها

انجام تحقیقات وب سایت مناسب

قبل از هر چیز، شما نیاز دارید که یک تحقیق رقابتی مناسب انجام دهید. منظورم این است که با استفاده از ابزارهای آنلاین مانند Open Site Explorer (Moz)، Semalt Analyser (Semalt) یا Toolkit SEO توسط Ahrefs، شما باید زمان زیادی را صرف کنید تا تصویری کامل از هر گام آینده در استراتژی کلی ساخت پیوندتان داشته باشید. نمی دانید چطور لینک های پیگیری برای جستجوگرها ایجاد کنید؟ یا احساس عدم اطمینان در کجا برای شروع بهترین؟ بدون نیاز به نگرانی - تحقیق جامع برای وب سایت های برخی از رقبای نزدیک در طاقچه خود را انجام دهید و شروع به درک آجیل و پیچ و مهره از همان ابتدا، و با بصری عملی ارزشمند پشتیبانی.

گرفتن همه چیز به خوبی سازماندهی شده

هنگامی که تحقیقات رقابتی خود را تکمیل کنید، باید آماده باشید که فهرستی از ارجاعات و افراد واقعی درگیر در نشریات موفق را برای قویترین backlinks (من معنی کسانی که با بالاترین Pagerank و Domain Authority). فقط یک صفحه گسترده یا هر پرونده متن پیشنهادی را برای نوشتن و ذخیره دادههای زیر تهیه کنید: نام خبرنگار، ایمیل، مجوز دامنه. بعد ما باید برای رسیدن به اهداف مناسب پیدا کنیم - در حقیقت، این چیزی است که در حین یادگیری نحوه ایجاد لینک برای جستجوگرها.

یافتن معافیت حق

شروع به جستجوی حقوقی در پایین صفحه وب (من. e. ، "تماس" یا "درباره" بخش های صفحه). اگر شما نمیتوانید یک آدرس ایمیل عمومی را به طور مستقیم در وب سایت پیدا کنید، چیزی وجود ندارد اما در هر مکانی از رسانههای اجتماعی همچون توییتر، فیس بوک، LinkedIn یا هر پلتفرم مرتبط دیگر. بله، این یک کار واقعا دلهره آور و وقت گیر است، اما کار آن سخت نیست زیرا ممکن است در کوتاه مدت به نظر برسد.

backlinks for seo

ساخت یک خرج کردن

آیا سرمایه گذاری برخی از زمان در تحقیق در مورد نویسنده یا صنعت موثر. اجتناب از استفاده از هر نرم افزار خودکار برای تولید مقدار بی شماری از خرج کردن بدون تناقض شخصی شخصی. همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید این است که چیزها را شخصی سازی کنید - این یک بازی تعاملی واقعی است تا از این شکست های ناخوشایند و مکرر از فعالیت های فعال جلوگیری شود.

نوشتن محتوا که ارزش و حفظ رابطه را فراهم می کند

هنگامی که شما می شنید که محتوای شما مورد نظر است، آن را در حال حاضر یک پیروزی بزرگ است. با این حال، به یاد داشته باشید که این یک تلاش متقابلا سودمند است. فقط در هنگام نوشتن مطالب کاملا متناسب و صرفا ارزشمند خود را فراموش نکنید. هنگامی که اولین بخش نوشتن شما با موفقیت منتشر می شود، مطمئن شوید که یک رابطه مستمر را حل می کنید - شما همیشه می توانید مقالات بیشتر در یک وب سایت را به اشتراک بگذارید! سفر به تازگی آغاز شده است، زیرا شما باید برای ایجاد روابط جدید بیشتر، تخصص حرفه ای خود را به اشتراک بگذارید، و در معرض دید گسترده تر، برای دریافت جریان بیشتر ترافیک ارجاع پس از همه.

December 22, 2017