Back to Question Center
0

کجا لینک های بالا را جستجو کنید؟

1 answers:

پیوندها برای هر وبسایت ارزشمند هستند، زیرا آنها ترافیک هدفمند را به یک وبسایت هدایت می کنند و توانایی نام تجاری را در نگاه موتورهای جستجو افزایش می دهند. با استفاده از لینک ها، شما توانایی رسیدن به مخاطبان بی هدف را دارید که می تواند به مشتریان خود تبدیل شود.

لینک سازی بخشی از هر استراتژی بهینه سازی موتور جستجو برای این دلایل دقیق است. با این حال، درست است که باور کنیم که هر لینک به شما همان ارزش را به ارمغان می آورد، زیرا آنها معمولا به همان اندازه ایجاد نمی شوند - fotograficos digitales. بعضی از عواملی هستند که شما باید در نظر داشته باشید که رتبه بندی خود را بهبود ببخشید، به ویژه هنگامی که به یافتن فرصت های هدف خود می پردازید.

top backlinks

در این مقاله، شما برخی از اطلاعات ارزشمند در مورد انواع لینک های خارجی و راه هایی برای دریافت لینک های با کیفیت بالا به سایت خود را پیدا کنید.

انواع لینک های خارجی

  • لینک های دایرکتوری

لینک های دایرکتوری انواع گسترده ای از لینک هایی هستند که از وبسایت هایی که به عنوان دایرکتوری برای مردم استفاده می شود جستجو برای یک نوع خاص از محصولات یا خدمات. دایرکتوری های آنلاین به شما امکان می دهد تا با کمی بودجه به لینک ها دسترسی داشته باشید زیرا آنها هر دو ارسال رایگان و پرداخت می کنند. این بهترین نوع برای کسانی است که به دنبال فرصت هایی برای ساخت چندین لینک دایرکتوری هستند. دایرکتوری های مبتنی بر اشتراک هزینه های خدمات خود را به صورت سالیانه یا ماهانه پرداخت می کنند.

اگر شما در دایرکتوری ها برجسته شده اید، به شما امکان می دهد که ترافیک هدفمند و مرتبط را به منبع وب خود هدایت کنید. اگر شما دارای ساختار وب سایت بهینه سازی شده ای هستید و می توانید با محتوای با کیفیت به کاربران ارائه دهید، احتمالا بازدید کنندگان شما به مشتریان تبدیل خواهند شد.

  • لینکهای ویرایش

لینک های سرمقاله برای جذب ترافیک ارگانیک ارگانیک به یک وب سایت و بهبود آگاهی از کسب و کار آنلاین. لینک های ویراستاری بسیار ارزشمند هستند زیرا از منابع بسیار معتبر (f. e. چنین نشریات عالی مانند The Daily Mail یا The Huffington Post). این سیستم عامل های آنلاین بسیار مورد اعتماد هستند و از سوی موتورهای جستجو و نیز به طور متوسط ​​مشتریان قدردانی می کنند، به همین دلیل ارزش پیوندهای خود را نمی توان دست کم گرفت. هر یک از این پیوندها اعتبار قابل توجهی را به سایت شما منتقل می کند. به عنوان یک قاعده، لینک های سرمقاله هزینه زیادی دارند، اما بازدهی که می توانید از آنها دریافت کنید بسیار بالاتر خواهد بود.

buy backlinks

راه های دریافت لینک های TOP به سایت شما

ابتدا در مورد لینک های دایرکتوری صحبت کنید. بهترین فرصت برای ایمن یک لینک دایرکتوری بالا این است که یک دایرکتوری با کیفیت مناسب پیدا کنید که دارای برخی از قدرت است. من به شدت به شما توصیه می کنم از دایرکتوری های عمومی اجتناب کنید زیرا شما مشتریان بالقوه خود را هدف قرار نخواهید داد. به جای آن، شما باید بر روی دایرکتوری هایی که به صنعت و بازار خود رسیده اید متمرکز شوید. موتورهای جستجو ترافیک و ارزش بیشتری را به سایت های مرتبط به طاقچه ارائه می دهد، دادن فرصت برای کسب و کار شما آنلاین برای به دست آوردن برخی از قدرت از سایت های دایرکتوری لایه.

در حال حاضر، اجازه دهید ما در مورد گرفتن لینک سرمقاله به سایت شما صحبت کنید. بهترین فرصت برای دریافت لینک های سرمقاله، ایجاد یک نشریه مطبوعاتی است که در آن برای توصیف برخی از ویژگی های مهم شرکت، به کار رفته است. این روش ایده آل برای بالا بردن آگاهی از نام تجاری شما و تبلیغ محصولات و یا خدمات خود را در قالب مخفیانه و مخفی است. توصیه می شود از بعضی از مقالات سخت گیر و حقایق جالب در مطبوعات خود برای درخواست تجدید نظر به یک مخاطب بزرگتر و جذب مشتریان بالقوه بیشتری استفاده کنید.

December 22, 2017