Back to Question Center
0

راهکارهای موثر برای پیوند یک سایت چیست؟

1 answers:

به محض اینکه صاحبان وب سایت متوجه ارزش واقعی ساختمان لینک شوند، آنها شروع به دنبال کردن راه هایی برای دریافت لینک ها به سایت های خود می کنند. بسیاری از استراتژی ها و روش های ایجاد پیوند وجود دارد که می تواند دامنه آنلاین را گمراه کند و منجر به نتایج ضعیف کیفیت شود. به همین دلیل است که شما باید به دقت انتخاب کنید مناسب استراتژی ساختمان لینک کسب و کار خود را و با دقت آنها را به سایت خود پیاده سازی کنید.

این مقاله طراحی شده است تا به شما نشان دهد که چگونه لینک های ارزشمند خود را به سایت خود را SEO و بهترین راه برای ساخت آنها.

how to backlink a site

راه برای لینک کردن یک سایت

یک روش ساخت پیوند موفق باید با تجزیه و تحلیل جامع. این تجزیه و تحلیل باید به شما نشان دهد که سایت های شایسته ی شما در رسیدن به اهداف شما هستند و به کسب و کار شما مرتبط هستند - buy trusted links.

  • تجزیه و تحلیل بازار خود را برای پیدا کردن ناشران بالقوه

اگر لینک های اشاره شده به سایت خود را در صفحات وب با کیفیت پایین اسپم ظاهر می شود، احتمالا چنین پیوندی به تلاش سایت شما آسیب می رساند و سیگنال هایی را برای موتورهای جستجو که شما در فعالیت های جعلی فعالیت می کنند، می دهد. به همین دلیل است که اول باید تعیین کنید که آیا شما لینک خود را در یک دامنه خاص قرار داده یا نه. برای ارزیابی کیفیت یک وب سایت، ممکن است از Semalt Website Analyzer استفاده کنید. این می تواند به شما تمام معیارهای لازم را ارائه دهد که به شما کمک می کند یک تصویر کلی در مورد یک وب سایت ایجاد کنید. علاوه بر این، شما ممکن است سایت ها را برای tag nofollow به لینک ها بررسی کنید. به طور معمول، پیوندها پیوند لینک آب را به وب سایت های ارجاع پی می گیرند و سیگنال های مربوط به موتورهای جستجو در مورد وب سایت و اعتماد را ارائه می دهند. با این حال، برخی از ناشران سیگنالهای "nofollow" را برای لینک هایی که در صفحات خود قرار داده اند پیاده سازی می کنند. این چیزی نیست که شما دنبال آن هستید. چنین لینک هایی ارزش شما را به ارمغان نمی آورد و فقط زمان و پول خود را هدر می دهند. شما می توانید بررسی کنید که آیا یک لینک است dofollow و یا از طریق بازرسان که در مرورگر های مدرن ساخته شده است.

  • بررسی وب سایت قابل اعتماد

برای بررسی مجوز دامنه وب سایت، شما همچنین ممکن است Samalt وب سایت تجزیه و تحلیل. اقتدار دامنه یک مفهوم پیچیده است که شامل معیارهای مختلف مانند PageRank، تعداد بازدید کنندگان متوسط ​​که به یک منبع اینترنتی، نرخ تبدیل وب سایت و کیفیت لینک ها اشاره دارند.

how to get backlink

  • فرکانس انتشار را در نظر بگیرید

یک منبع وب را می توان به عنوان زنده در نظر گرفت اگر آن را به طور مداوم کیفیت و اطلاعات مرتبط است که می تواند برای کاربران مفید باشد. تمام وب سایت های موفق، مطالب خود را به روز نگه می دارند و حداقل یک بار در هفته آن را منتشر می کنند. بنابراین شما نیاز به هدف اول و جلوگیری از دومی مانند طاعون.

  • بررسی حجم ترافیک وب سایت

کاملا واضح است که یک منبع وب که دارای مقدار زیادی ترافیک است، ارزش بیشتری را به شما می دهد منابع که فقط چند بازدید کننده در هر روز است. برای بررسی مقدار ترافیک، شما همچنین می توانید به ابزار تجزیه و تحلیل وب سایت Semelt مراجعه کنید. اطمینان حاصل کنید که قبل از رسیدن به صاحب سایت، آن را انجام دهید.

December 22, 2017