Back to Question Center
0

چگونه برای اضافه کردن لینک های با کیفیت به دامنه شما؟

1 answers:

اجازه دهید ما را با خط پایین بهینه سازی موتور جستجو شروع کنیم. اگر شما در مورد وب سایت خود به SEO توجه داشته باشید، همچنین باید به اضافه کردن لینک ها به سایت خود توجه داشته باشید. به اندازه کافی برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سایت خود، ایجاد محتوای ارزشمند و پیاده سازی یک طراحی مناسب وجود ندارد. شما باید تلاش کنید که وب سایت خود را در نتایج جستجو در میان میلیون ها نفر دیگر از دامنه های مرتبط با توابع مشاهده کنید. بهترین راه برای افزایش آگاهی از نام تجاری شما در میان کاربران، ایجاد یک پیوند ساختمان برنده در کنار آن است - baumwoll jersey stoff günstig. در این مقاله، ما در مورد ارزش لینک ها به وب سایت و برخی از ضروریات نحوه ایجاد لینک های قدرتمند خارجی برای SEO مورد بحث قرار خواهد گرفت.

add backlinks

چگونه backlinks می تواند SEO شما کمک کند؟

لینک ها تأثیر قابل توجهی در رتبه بندی سایت شما دارند زیرا گوگل مجوز سایت شما را از طریق آنها ارزیابی می کند. موتورهای جستجوگر ضروری است بدانند که افراد چه چیزهایی درباره مارک شما فکر می کنند. این اطلاعات به آنها کمک می کند تا به طور صحیح کسب و کار خود را ارزیابی کرده و رتبه خود را به دست آورند.

به تازگی، وب مستر ها تلاش کردند لینک های بیشتری را به وب سایت های خود برسانند، زیرا می تواند دیدگاه های تجاری آنلاین را در SERP بهبود بخشد. با این حال، منصفانه نبود و گوگل تصمیم گرفت که الگوریتم رتبه بندی آن را تغییر دهد. بنابراین، امروزه، تنها وبسایتهایی که دارای لینکهای کیفیتی هستند که به آنها اشاره میکنند، فرصتی برای رتبهبندی بالا در نتایج جستجوی گوگل دارند. کیفیت بالاتر، وب سایت های مربوطه که در سایت شما اشاره می کنند، شانس بیشتری برای ارتقاء نردبان رتبه بندی گوگل است. به عنوان یک قاعده، دامنه های قدیمی با تعداد زیادی از لینک هایی که در آن زمان برای برخی افراد وجود دارد، با هم ارتباط دارند. با این حال، اگر می خواهید یک فرآیند اضافه کردن لینک های با کیفیت به سایت خود را سرعت بخشیده، شروع به برقراری ارتباط برای شبکه ها و لینک ها کنید.

چگونه می توان کیفیت لینک ها را تعیین کرد؟

متاسفانه، تمام لینک ها برابر نیستند. بعضی از آنها ممکن است حتی رتبه بندی شما را نابود کنند و مجازات موتور جستجوگر را جبران کنند، در حالی که دیگران به شما هیچ ارزشی نمی دهند. به همین دلیل مهم است که تفاوت بین لینک های هرزنامه و لینک های مربوط به کیفیت را بدانیم.

  • اعتماد

گوگل

معیارهای مورد نیاز برای ارزیابی کیفیت لینک های خارجی: به شدت از وب سایت هایی که اعتماد دارند، قدردانی می کنند. لینک های برگشت از این سایت ها از سایت های شخص ثالث بیشتر ارزشمند خواهند بود. به عنوان مثال، منابع اینترنتی مانند Forbes، هافینگتن پست، بی بی سی و دیگران به شما مقدار زیادی را در قالب ترافیک هدفمند، مشتریان و درآمد به ارمغان می آورند. در حالی که گرفتن لینک ها از این وب سایت ها می تواند یک کار چندان پیچیده باشد، آن را به اهمیت زیادی برای رتبه بندی و اطلاعات ترافیک شما اضافه خواهد کرد.

add backlinks to website

  • Relevance

یکی دیگر از عوامل مهم شما باید توجه کنید که مرتبط بودن یک منبع وب شما یک پیوند را ایجاد می کنید. گوگل یک موضوع از یک منبع که به شما پیوند میدهد را بررسی میکند. اگر آن را به صنعت کسب و کار شما مرتبط نیست، پس گوگل آن را به عنوان به طور یکسان به دست نمی آورد. علاوه بر این، قرار دادن لینک به منابع وب مربوطه به شما ارزش بیشتری خواهد داد زیرا شما می توانید مشتریان بالقوه خود را جذب کنید.

  • PageRank

PageRank الگوریتمی است که توسط گوگل برای رتبه بندی وب سایت شما در صفحات نتایج موتور جستجو استفاده می شود. شما می توانید PageRank وب سایت را با استفاده از Semalt Website Analyzer یا سایر ابزارهای حرفه ای که می توانند با معیارهای وب سایت مناسب ارائه دهند، بررسی کنید. توجه به این واقعیت است که تمام سایت ها با صفر شروع می شوند. به همین دلیل است که شاخص های مختلف را در نظر بگیرید.

December 22, 2017