Back to Question Center
0

آیا ارزش آن است که استانداردهای گوگل را با خرید لایسنس PR بالا خراب کنیم؟

1 answers:

امروزه، مردم بیشتر و بیشتر به دنبال راه های ساده برای دریافت ترافیک در دامنه های خود هستند. آنها آماده اند برای پرداخت هزینه یک لینک و ترافیک از طریق مسیر تاریک، نقض استانداردهای بهینه سازی Google. یکی از محبوب ترین و کارآمدترین روش برای بهبود دید وبسایت در SERP، خریدن لینکهای بالا PR است. این تکنیک تلاش فراوانی برای آن دسته از بازرگانان آنلاین است که سعی دارند نرخ بهره و تبدیل خود را افزایش دهند.

buy high pr backlinks

دلایلی وجود دارد که چرا مردم تصمیم می گیرند که برای لینک دادن پرداخت کنند. در میان مواردی که اغلب در معرض دید قرار می گیرند، می توانم موارد زیر را بیابم:

  • effectiveness

وقتی همه چیز به درستی انجام می شود، مجازات از موتورهای جستجو دریافت کنید - nankang n749wa. هنگامی که یک سازنده پیوند یک رویکرد حرفه ای برای ایجاد پیوند ایجاد می کند، می تواند بین لینک های پرداخت شده و بدون پرداخت متمایز باشد.

  • پوشش ده ها

شرکت های PR حرفه ای خریداری پوشش برای سالهای زیادی. اگر فکر می کنید که راه اندازی ممکن است یک پوشش کاملا مناسب را ارائه دهد، زیرا خدمات فوق العاده ای را برای مشتریان ارائه می دهد، شما اشتباه می کنید. آنها یک فشار برای کسب و کار خود را خرید لینک های بالا PR.

  • نقض قوانین، نه قوانین

اگر شما یک حساب کاربری در یکی از سیستم عامل های محبوب رسانه های اجتماعی مانند Instagram، فیس بوک یا Pinterest ، شما احتمالا متوجه شده اید که سازنده تاثیر (خوانندگان، ورزشکاران، سیاست، و غیره). ) تبلیغ محصولات. شرکت ها برای تبلیغات خود به این افراد پرداخت می کنند و این کار را به صورت رایگان انجام می دهند. با انجام این کار، آنها قوانین را شکست نمی دهند، بلکه فرصتی برای دریافت ترافیک هدفمند به حوزه های خود می گیرند.

وقتی تصمیم می گیرید که لینک ها را به سایت خود بفرستید، نباید از شبکه های لینک استفاده کنید و یا با کسی که لینک های عمومی را می فروخت. علاوه بر این، شما باید از بازارهای ارزان قیمت و فروشندگان که با قرار دادن در سایت های مجاز به شما ایمیل می کنند، اجتناب کنید.

به جای این، شما باید در همکاری با سایت های کسب و کار و وبلاگ های خود تمرکز کنید و منابع وب را هدف قرار دهید که تبلیغات را قبول می کنند. با این حال، سعی کنید از استفاده از تبلیغات بنر جلوگیری کنید. به جای این، لینک های شما باید در محتوا طبیعی باشند. همکاری با سازندگان نفوذ و پیشنهاد برای پرداخت آنها به نشریات محتوا بزرگ.

به دنبال این نکات، شما اطمینان خواهید داد که پیوندهای خریداری شده در سایتهای کیفیتی هستند که نه تنها کیفیت پیوند را ایجاد می کنند، بلکه ترافیک هدف را هدایت می کنند و آگاهی از برند را بهبود می بخشد.

buy backlinks

نکاتی برای خرید backlinks PR بالا

اول از همه، مهم است که توجه داشته باشید که لینک های حمایت می شود نباید در قلب شما در ساخت لینک. علاوه بر این، قبل از خرید پیوندها، باید یک حسابرسی از یک وبسایت ایجاد کنید و چشم انداز رقابتی آن را تعیین کنید. شما همچنین باید نتایج کمپین ساخت لینک خود را با استفاده از ابزارهای تحلیلی موجود مانند Semalt Auto SEO جستجو کنید.

اولین روش برای پیدا کردن لینک های با کیفیت به سایت شما، سایت هایی است که تبلیغات یا محتوای حمایت شده را می پذیرند. شما می توانید از طریق استفاده از اصلاح کننده های کلمات کلیدی و ابزارهای پیگیری آنلاین از چنین منابع اینترنتی استفاده کنید. یک اصلاح کننده کلمه کلیدی را تنظیم کنید و آن را با اپراتورهای مربوطه مرتبط کنید. علاوه بر این، شما ممکن است اصلاح کننده های کلمه کلیدی را بر اساس موقعیت جغرافیایی و مرتبط با بازار و کسب و کار خود انتخاب کنید.

December 22, 2017