Back to Question Center
0

چگونه می توانم بهترین سازنده لینک را برای وب سایت تجارت الکترونیکی من انتخاب کنم؟

1 answers:

بدون نیاز به گفتن این که ساختمان لینک احتمالا به چالش کشیدن بیشتر در حوزه بهینه سازی موتور جستجو است. به طور معمول، داشتن پیوندهای قوی که به صفحات وب شما اشاره دارد، هسته موفقیت است، زمانی که برای رسیدن به رتبه بالا در گوگل می آید. نکته این است که بر خلاف مفهوم SEO بر روی صفحه، هیچ راهنمایی جهانی، لیستی از کارهای انجام شده یا بهترین ابزار builder backlink وجود ندارد که به شما کمک کند تاثیر مثبتی بر رتبه بندی وب سایت شما داشته باشید و بالاخره صعود به بالای صفحه نتایج جستجو.

best backlink builder

من به این معنی است که در حال اجرا کمپین ساختن لینک مناسب نیاز به رویکرد خلاق است. شما باید شروع به تفکر خارج از جعبه کنید. بنابراین، گرفتن بسیاری از پیوندهای تصادفی هرگز انجام نخواهد شد، زیرا فقط پیوندهای خاص و منحصربفرد، تغییر خواهد کرد تا در نهایت صفحه صفحات تجارت الکترونیک شما را هدایت کند و از رقابت جستجو خارج شود - ambient lounge stockists. البته، لینک های با کیفیت فقط یک عنصر مهم و حیاتی هستند که الگوریتم جستجو واقعا پیشرفته گوگل است. برای فروشگاه اینترنتی تجارت الکترونیک چه معنایی دارد؟ بله، شما هنوز هم باید چیزهای زیادی برای انجام دادن داشته باشید، مانند بهینه سازی صفحه فرود، صفحه محصول و دسته بندی SEO، ایجاد ساختار سایت مناسب و همچنین محتوای با کیفیت منحصر به فرد. اما از دیدگاه تجارت الکترونیک، داشتن رتبه بندی رتبه بندی بالا، بخش مهمی از ضروریات است، مهمترین چیز لازم برای بقا کامل پروژه. چرا؟ به سادگی به این دلیل که ترافیک وب بیشتر هدفمند می شود، باید یک نمایه غنی با بسیاری از لینک هایی که از تعدادی از حوزه های دارای مجوز بالا.

به عقب برمی گردیم، سعی کنیم بهترین سازنده لینک را با توجه به ویژگی های اصلی تجارت الکترونیکی مدرن در تجارت الکترونیک انتخاب کنیم.در میان دیگران، من سعی کردم خود را ابزار لینک ساخت و ساز برای وب سایت من: Ahrefs، Semalt تجزیه و تحلیل و Open Site Explorer توسط Moz. در زیر من میخواهم یک مرور کلی برای هر یک از آنها داشته باشم.

  • Ahrefs ایده آل برای عملکرد سریع تجارت الکترونیک خود را در فروشگاه آنلاین است. این ابزار ترکیبی از جستجوگرها و بازاریابی محتوا است، تا مشارکتشان در رشد و رتبه بندی ثابت شما به کار خود ادامه دهد. با استفاده از Ahrefs، هرگز جنبه ای از عملکرد وب سایت خود را از دست نخواهید داد و به شما یک گزارش کامل خزیدن کامل ارائه می دهد، با تمام مسائل مربوط به لینک های پشتیبان گیری که نیاز به یک رفع سریع دارند، و همچنین نگاه سریع به هشدارها در لینک ها، اشاره ها و کلمات کلیدی.
  • Semalt Analyzer یک ابزار کسب و کار آنلاین همه جانبه است که می تواند به شما در شناختن نحوه پیوند لینک ها و نحوه رفتار آنها برای حداکثر مزایای رتبه بندی کمک کند.البته، اگر شما در صنعت جستجوگرها جدید هستید، کل تصویر ممکن است در نگاه اول شما را غافلگیر کند. با این وجود، نیازی به نگرانی نیست. با در نظر گرفتن بهترین ویژگی های سازنده ی پشتیبان خود، Semalt Analyzer قویترین طرف ها را در تحلیل پروفایل های backlink از هر وب سایت (از جمله رقبای خود)، بازده پیوند فردی، بازرسی های انبوه، بررسی ویژگی های لنگر و لیست URL ها، و همچنین ارائه پیشنهادات مفیدی در مورد محتوای متنباز برای لینکهای شما.

seo backlinks forecommerce


December 22, 2017