Back to Question Center
0

کدام استراتژی های پاسخدهی به SEO در سال 2019 تاثیرگذار خواهد بود؟

1 answers:

اگر شما می خواهم در نتایج جستجوی گوگل در سال آینده تسلط یابم، این مقاله برای شما مفید خواهد بود. ما در مورد چگونگی انتظار برای ما در سال 2018 بحث خواهیم کرد و چه استراتژی های آزمایش شده ای باید برای دستیابی به نتایج بهتر حتی در سال آینده استفاده کنیم.

توجه خاصی به ساختمان لینک ایجاد می شود؛ چرا که همیشه بخشی از الگوریتم های گوگل بوده است و باید در قلب کمپین بهینه سازی وب سایت شما قرار گیرد.

seo backlinks 2019

برخی از متخصصان SEO ادعا می کنند که ایجاد لینک برای اهداف جستجوگرها بی معنی است؛ دیگران استدلال می کنند که نقش لینک ها برای یک وب سایت در طول سال ها به طور پیوسته افزایش یافته است. چنین نقاطی از دیدگاه نسبت به این جنبه می تواند به واسطه کاهش تعداد پیوندها و محدود کردن اسپم پیوند لینک شده، توضیح داده شود - windows 7 vps free. علاوه بر این، به روز رسانی گوگل پنگوئن به شدت نقش لینک ها را بر روی جستجوگرها تغییر داد، و این باعث شد که برای به دست آوردن لینک لینک به وب سایت. با این حال، این نظرات و اقدامات احتیاطی بسیار دور از واقعیت است. پیوند ساختمان همچنان نقش مهمی در رتبه بندی وب سایت ها ایفا می کند و حضور تجاری شما را در SERP ایجاد می کند.

در حال حاضر، روزهایی که تاکتیک های ساختمانی پیوند هرزنامه به نتیجه رسید، به فراموشی سپرده می شوند. امروزه کیفیت لینک های ورودی بیشتر از مقدار آنها ارزیابی می شود و می تواند تلاش های SEO شما را به خود جلب کند. علاوه بر این، ایجاد محتوای مفید برای کاربران نه تنها ضروری است، بلکه استراتژی سودمند برای ایجاد پیوندهایی است که در رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو قرار دارند. شما باید محتوای خود را به مخاطبان مناسب تبلیغ کنید و آن را در مکان های استراتژیک منتشر کنید. از آنجایی که لینک ها به عنوان فاکتور رتبه بندی توسط گوگل محسوب می شوند، عدم انجام این کار، تلاش های بهینه سازی موتور جستجوگر را به شدت محدود می کند.

آیا تا به حال تعجب آنچه که تغییرات و به روز رسانی های جدید است که ما می توانیم در زمینه کپی لینک های جستجوگر در سال 2019 تجربه خواهد شد؟ در این مقاله، برخی از پیش بینی های سال آینده و روش هایی که به شما کمک می کند تا با چشم انداز بازارهای رقابتی دیجیتال همکاری کنید، پیدا خواهید کرد.

تاکتیک های SEO backlink در سال 2019

  • محتوا هنوز پادشاه است

قبل از اینکه شما بتوانید به دنبال فرصت های ایجاد پیوند و برای دستیابی به پستهای مهمان برای کاربران، شما باید یک محتوای مبتنی بر تحقیق و با کیفیت را ایجاد کنید تا خوانندگان بالقوه خود را به دلیل اینکه به یک لینک به سایت شما نیازمند هستند، اضافه کنید. اگر شما شروع به گرفتن لینک آب از یک وب سایت معتبر، نشان می دهد که محتوای شما دارای ارزش بسیار خوبی است و خوانندگان آن را جالب. امروزه موتورهای جستجو هوشمندتر شده و حتی می توانند کیفیت و منحصر به فرد محتوای شما را ارزیابی کنند. دیگر کافی نیست که تعداد زیادی پست ایجاد کنید و امیدوار باشید که این تنها به دلیل تعداد کلماتی که می نویسید بزرگ باشد. در حال حاضر و در سال های آینده، وضعیت باقی خواهد ماند. گوگل نیاز به محتوای با کیفیت بالا و مبتنی بر تحقیق است که برای کاربران نوشته شده است، نه برای رباتهای جستجو.

backlinks seo

  • وبلاگ نویسی مهمان

وبلاگ نویسی مهمان هنوز یکی از ساده ترین و سودمندترین راه برای رانندگی ترافیک با کیفیت است به سایت شما. این روش مربوطه، صنعت خاص و ارگانیک است که ترافیک هدفمند را به سایت شما هدایت می کند. این فرصت را برای کسب و کار برای کسب و کار خود را به نام تجاری و تبدیل شدن به رهبران تفکر در بازار طاقچه خود را.

برای ایجاد پست های با کیفیت برای وبلاگ شما نیز برای SEO شما سودمند است. با این حال، ارسال وبلاگ های مهمان مربوط به طاقچه که قبلا تعداد زیادی مشترک و خوانندگان منظم داشته است، راه کارآمدتری برای جلب ترافیک است که در غیر این صورت نمی توانید دسترسی پیدا کنید. منطقی است که این کار را در وب سایت های مختلف انجام دهید. بنابراین، وبلاگ نویسی مهمان به عنوان یک ارتقاء وب سایت عمل می کند که سرمایه گذاری های قابل توجهی را انجام نمی دهد و نتایج با کیفیت را به ارمغان می آورد.

December 22, 2017