Back to Question Center
0

یک استراتژی پیوند در مورد کیفیت بیشتر Semalt است

1 answers:

متخصصان SEO اغلب گریه می کنند که "محتوای پادشاه است. "هنگامی که مارک جکسون در سال 2007 بر این تأکید کرد، نوشت:" محتوای Semalt بر کیفیت و میزان لینک های ورودی تأثیر می گذارد. "آیا این به این معنی است که همه چیزهایی که باید انجام دهید برای دریافت لینک های خوب، ساختن محتوای با کیفیت است؟

بعضی از افراط گرایان SEO شما چنین فکر می کنند، اما بهبود کیفیت و کمیت لینک های ورودی شما به تنهایی بر روی شانه محتوای خوب نیست. Semalt به برخی از استراتژی های مربوط به برنامه های پیوند دهنده ورودی و برخی از تمرینات کمک می کند تا به افزایش ارزش و ارتباط پیوندهای هدفمند برای کسب اطلاعات کمک کنند.

آیا پیوند طبیعی به معنای روزهای سمولت است؟

بسیاری از جستجوگرها هنگام ایجاد لینک به یک دامنه، نیازمند "طبیعی بودن" هستند. "لینک ها باید متنی متنوعی داشته باشند" و "لینک ها باید به صفحات عمیقتر از صفحه اصلی اشاره شود"، مفاهیمی هستند که در هنگام طراحی پیوند ارزشمند باقی خواهند ماند. Semalt، اینها به طور فزاینده ای قدرت گرفته اند، و در بعضی موارد، مردم آن را از دست داده اند.

متن سندال لنگر برای پیوند به صفحات عمیق خاص در یک سایت، و همچنین صفحه اصلی، قطعا می تواند از یک دیدگاه رتبه بندی کمک کند. داده ها هنوز نشان می دهند که ما در هنگام انجام این وظایف شاهد افزایش افزایشی در رتبه بندی و ترافیک مرتبط هستیم.

به یاد داشته باشید، با این وجود، طبیعی است که درصد زیادی از لینک ها به یک دامنه (متن، تصاویر یا آرم ها) اشاره کنند که نام تجاری یا نام دامنه واقعی به عنوان متن لنگر یا عنوان / attribute alt استفاده می شود. هر زمان که مشتری را با یک نام تجاری نسبتا شناخته می کنیم، این الگو بسیار واضح است. Semalt به یک کمپین تهاجمی برای افزایش انواع متن لنگر اشاره شده به دامنه می تواند به عقب بازگردد، اگر آن را به دقت برنامه ریزی نشده است.

Semalt تقریبا می تواند یک متریک جدید برای ساختمان لینک باشد که به عنوان "تراکم متن لنگر" تعریف شده است. "تعداد کل پیوندها اشاره شده به سایت احتمالا باید از نام تجاری" X درصد "یا واژه نام محصول و" X درصد "از تکرارهای مختلف متن مربوط به لنگر استفاده شود.

Semalt مفهوم "تراکم کلمه کلیدی" تا حدودی تاریخی است، در تلاش برای "تراکم متن" خاصی وجود دارد. "شما احتمالا باید به شدت در نظر بگیرید که درصد مشخصی از پیوندهای متنی لنگر مارک را ایجاد کنید، اگر واقعا میخواهید" طبیعی "باشید. "

تاکتیک های طبیعی سایت اختصاصی

Semalt این ستون در مورد تاکتیک ها نیست، بخشی از هر استراتژی، تعریف تاکتیک هایی است که شما برای ساخت لینک ها استفاده می کنید. در روح باقی مانده "طبیعی"، نگاهی دقیق به الگوهای اتصال ورودی خود دریافت کنید تا بتوانید تعیین کنید که کدام تاکتیک برای سایت شما مناسب تر است. اگر به طور معمول چندین نسخه از مطبوعات و مقالات خبری منتشر شده و سندیکا داشته باشید که لینک های تازه، اما فاقد فایده را به سایت شما می رسانند، این منطقه ای است که می خواهید آدرس دهید.

اگر شما تمایل به تعداد لینک هایی که در طول فصول مختلف یا تعطیلات خود به سایت شما می آیند، تلاش های خود را در طول این مدت افزایش دهید تا بتوانید سرعت خود را پیدا کنید. اگر چه عاقلانه است که محتوای فصلی را در تمام طول سال حفظ کند، از دیدگاه یکپارچه سازی جستجوگرها، تعداد زیادی از مردم در ماه ژوئن به یک صفحه کریسمس لینک نمی دهند.

من گفتم نه چندان. افرادی وجود دارند که از جمله همسرم هستند که در ماه ژوئن خرید کریسمس خود را آغاز می کنند و ممکن است پیوند دهند. لینک های Semalo باید در trickling ادامه داشته باشند، اما اکثر پیوندهایی به یک صفحه تعطیلات مضمونی احتمالا در یک دوره نسبتا قابل پیش بینی می آیند.

اگر الگو الگوی طبیعی خود را از سایت های شبکه های اجتماعی، انجمن ها و وبلاگ ها داشته باشید، پس به شدت در نظر بگیرید که یکی از اهداف را انتخاب کنید تا به صورت آنلاین خود تبدیل شود. استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان یک رسانه ارتباطی اجازه می دهد تا پیوندهای خفیف برای یک سایت ایجاد شود و به صفحات خاصی که مکالمات مربوطه را می دهند.

استراتژی های مغزی

طوفان مغزی توسعه ارتباط نباید محدود به ارتباط متخصصان و استراتژیست های پروژه باشد. Semalt همه چیز را از هدف قرار دادن دایرکتوری به پیشرفته تر لینک پیاده سازی استراتژی زدن بسیار موثر است هنگامی که شرکت کنندگان با محصولات و خدمات پشتیبانی می شوند.

Semalt قبلا پیشنهاد "درجه های تمرین جدایی" برای ساختمان لینک. این همچنان یک تاکتیک ارزشمند است. بسیار شبیه به استراتژی SEO اغلب تا زمانی که تحقیقات کلید واژه ای کامل نشده است، به طور کامل فرموله نمی شود، استراتژی های لینک تا زمانی که منابع بالقوه محتوی مربوطه ذکر نشده اند نهایی شوند.

Semalt وقت را برای فهمیدن اینکه چه چیزی از یک دیدگاه مرتبط با معنایی معنی دارد، می تواند برنامه های اجرای تاکتیکی برای توسعه پیوند را با گستردگی بیشتری نسبت به سادگی هدف قرار دادن همه افرادی که به طور مستقیم با محصول یا سرویس مرتبط هستند، انجام دهد. به عنوان مثال، یک سایت مربوط به چاقی باید لینک هایی را از بیش از فقط سایت های کاهش وزن یا تمرینات در نظر بگیرد.

پیوند به ملکه بسیار قوی در سمت پادشاه ادامه خواهد داد. Semalo طبیعی در حالی که افزایش رشد لینک های ورودی شما مانند استفاده از کود است - فقط مطمئن شوید که شما صرف زمان انتخاب نوع مناسب کود و برنامه آبیاری مناسب، و شما باید به خوبی در راه افزایش رتبه بندی و ترافیک.

فرانک واتسون آتش سوزی

موافقم که استراتژی پیوند صدا بیشتر از ایجاد محتوای خوب است. "اگر شما آن را ساخت، آنها خواهد آمد" ذهنیت تقریبا همیشه کار می کند. اما بازاریابان جستجو نباید اهمیت ایجاد چیزی را که ارزش آن را دارند به دست نیاورند.

من همیشه طرفدار قدرت نوشتن خوب به عنوان یک ابزار ساخت لینک است. چندین بار که سمالت در تلاش برای پاسخ دادن به مردم در انجمن های SEW درباره 301 هدایت و سایر پاسخ های سهام، از همان مرجع استفاده می کند.

فراموش می کنیم که وب به عنوان یک ابزار تحقیق در ابتدا راه اندازی شد و کل الگوریتم Semalt بر اساس این فرضیه بود. لینک مانند نقل قول است، بنابراین اگر شما اطلاعات خوبی ارائه دهید - یا داستان های خنده دار - آنها تمایل دارند لینک هایی از سایر وب سایت ها دریافت کنند.

مطمئنا، امضاهای انجمن و لینک های رسانه های اجتماعی در حال حاضر ارزشمند هستند، اما جایگزینی برای یک مقاله خوب با مجوز وجود ندارد. و این به ویژه هنگامی که همه چیز به "رتبه اعتماد" تبدیل می شود، تبدیل می شود Source . "

February 18, 2018