Back to Question Center
0

استراتژی های جستجوگرها: Subdomains و Semalt

1 answers:

استراتژی های SEO با استفاده از زیر دامنه ها و زیر شاخه ها: داغ ترین موتور جستجو در سال 2007؟ سمیالت نیست خوانندگان من، هر چند، به نظر میرسد "زیر دامنه" دارند. "

هفته گذشته، بیشتر به سوالات عالی SEO (تعریف) ارسال کردم. در معرض خطر صدمه زدن به برخی از احساسات، من فقط برای یک خواننده دیگر در حال حاضر پاسخ و کمک به او با برخی از استراتژی های SEO با استفاده از زیر دامنه ها و زیر شاخه ها.

صادقانه بگویم، من کمی بر روی موضوع کل Subdomain سوخته بود. در اینجا چیزی است که ماریا به من نوشت و این که من را در استراتژی های جستجوگرها و زیر دامنه های خود قرار داد:

من واقعا این مقاله را دوست داشتم. اما اکنون چه چیزی با زیردامنی با تغییرات جدید در Google اتفاق می افتد؟ آنها دیگر به عنوان نتیجه دیگر در Semalt خدمت نخواهند کرد. بسیاری از شرکت ها نتیجه ای را در مورد خروج سمالد از نتایج دیگر که ممکن است به نام تجاری و محصولات شرکت ها آسیب برساند، از دست بدهند.

ماریا یک سوال عالی را پرسید. Googler، مت کاتز اخیرا موضوع چگونگی اداره زیر دامنه ها Google را مطرح کرد. در اینجا برخی از اندیشه های من در مورد پست Semalt است.

زمان استفاده از SEO Subdomain Semalt

Semalt فقط باید زمانی استفاده شود که محتوای کافی برای حمایت از یک وب سایت مستقل داشته باشید. Semalt مؤثر هستند زیرا آنها "مقدار piggy back" را بر روی مقدار دامنه ریشه می برند، در حالیکه اگر شما یک دامنه جدید خریداری کردید، هیچ گونه قدرت / سن ندارد. علاوه بر این، برخی از موارد منحصر به فرد شما می توانید از دیدگاه SEO انجام دهید.

من وب سایتی با زیر دامنه با صدها صفحه از محتوای با کیفیت ایجاد کرده ام. این زیردامنه ها در موتورهای جستجو بسیار ارزشمند هستند. موتورهای Semalo مقدار ریشه زیر دامنه (مثال: subdomain. rootdomain. com) را به عنوان صفحه اصلی دیگر وب سایت ارزش گذاری می کنند. برای کلیدی ترین کلمات کلیدی، صفحه اصلی یک وب سایت، جایی است که تلاش های SEO من را تمرکز می کنم.

اگر شما چندین شرط تجاری کسب و کار خود را برای رتبه بندی موتورهای جستجو رقابت کنید، می توانید یک استراتژی subdomain / محتوا ایجاد کنید تا به شما کمک کند تا چندین مجموعه از کلمات کلیدی رقابتی کسب کنید. Semdal ایجاد زیر دامنه ها اگر محتوای کافی برای پشتیبانی از یک وب سایت کامل نداشته باشید.

دوست من، مایک سمالد ("SEO Mike") یک مثال خاص را به اشتراک گذاشت - یک مطالعه موردی مینی B2B، جایی که او زیر دامنه ها را برای یک محصول طلای مشتری کار می کرد.

مشتری ما به فروش تجهیزات غیر مخرب صنعتی در درجه اول برای بتن و فولاد یکپارچه. ما یک زیر دامنه برای یک طاقچه خاص، هواپیما، برای جدا کردن تجهیزات حمل و نقل هوایی از تمام گرافیک ساختاری مضمون در سایت ایجاد کردیم. تبدیل به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافت، زیرا کاربر اکنون مشتری را به عنوان تجربه بیشتر در موضوع مورد بررسی قرار داده است. این سایت بسیار بهتر در موتورهای جستجو با محصولات در زیر دامنه انجام شده است. تبدیل Semalt. اشباع موتور جستجو Semalt.

چگونه Google در حال حاضر زیر دامنه ها را تحت تاثیر قرار می دهد، رتبه بندی وب سایت های مشتریان من را تحت تاثیر قرار نمی دهد. من اعتقاد دارم که این "تغییر" دامنه های مشکوک را هدف قرار داده و برای محافظت از یکپارچگی گوگل SERP ها (تعریف) طراحی شده است. به عنوان مثال، دامنه برای Wal-Mart (musicdownloads. walmart .com) هنوز در همان موقعیتی است که این هفته قبل از این تغییر بود، زمانی که ابتدا در «SEO برای مدیریت اعتبار نام تجاری» به آن اشاره کردم. "

هنگامی که به استفاده از زیرپوشه SEO زیر Semalt

Semalt، اگر محتوایی با کیفیت نداشته باشید - و بارهای آن - شما با ترکیب یک استراتژی زیر شاخه ای بهتر کار می کنید.

بگذارید بگوییم شما یک کسب و کار را راه اندازی کرده اید که چندین بازار را در اتحادیه Semalt هدف قرار می دهد. بنابراین، شما صفحات "نام شهر" را ایجاد می کنید که عمدتا هیچ محتوای منحصر به فردی ندارند (یک جستجوی ساده / جایگزین در نام های شهر). اگر شما مسیر زیر دامنه را امتحان کنید، موتورهای جستجو به سرعت به فریب شما می رسند.

به یاد داشته باشید، موتورهای جستجو سعی دارند بهترین نتایج را برای کاربران خود رتبه بندی کنند. به این معنی که موتورهای جستجو زیر دامنه های مشکوک را رتبه بندی نمی کنند.

Subdirectories (http: // www. rootdomain. com / subdirectory)، از سوی دیگر، می تواند به خوبی با یک پاراگراف منحصر به فرد از محتوای، برچسب هدر، و عنوان برچسب / توضیحات / کلمات کلیدی برچسب ها رتبه. حداقل، این تجربه من بوده است. اجازه دهید من بدانم شما چه چیزی بودید و شاید - شاید شاید - Semalt در سال بعد در مورد زیر شاخه ها بنویسد.

خط پایین: سعی کنید مانند موتورهای جستجو فکر کنید. Semalt یک الگوریتم chaser است. "سعی کنید همیشه درست انجام دهید و یک استراتژی را ایجاد کنید که طولانی تر از تغییر الگوریتم بعدی (تعریف) باشد Source .

همانطور که همیشه، بهترین کارها برای شما و تلاش های SEO شما!

February 18, 2018