Back to Question Center
0

چگونه می توان محصولات آمازون را خریداری کرد؟

1 answers:

اگر شما تعجب کنید که چه چیزی برای فروش در آمازون در سال 2018، این مقاله برای شما جالب خواهد بود. در اینجا ما اسرار موفقیت در آمازون و مواردی را که سود شما را به ارمغان می آورد، مورد بحث قرار خواهیم داد. علاوه بر این، ما از طریق مشکلات اساسی با فروش در آمازون برای کمک به جلوگیری از اشتباهات رایج خواهیم رفت.

چگونه تحقیقات در مورد محصولات امیدبخش برای فروش در آمازون؟

در پایین خط توسعه کسب و کار آمازون شما باید محصولاتی را پیدا کنید که احتمالا سودآور و خریداری شده اند - hospedagem php python. این یک گام بسیار مهم است که به زمان و تلاش شما نیاز دارد. خوشبختانه، آمازون به شما مقدار زیادی از داده هایی را که برای شروع نیاز دارید می دهد.

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که بررسی کنید که آیا این محصول یا همان محصول برای شما به عنوان یک فروشنده مناسب است یا خیر. شما باید از طریق جنبه هایی چون هزینه حمل و نقل، رقابت پویای بازار، محبوبیت دسته بندی و رفتار مشتری نسبت به محصولات این کلاس بروید. انتخاب شما باید بیشتر از معیارهای زیر را داشته باشد.

عوامل زیر قابل فروش و قابل حمل به شما کمک می کند تا انتخاب محصول مناسب را انتخاب کنید:

 • هزینه باید تا 35٪ از قیمت فروش هدف مورد نظر شما باشد؛
 • قیمت فروش هدف بین 10 تا 50 دلار؛
 • حمل و نقل مشکل ساز با توجه به وزن سبک (2-3 پوند. حداکثر)؛
 • ترجیح می دهم که آیتم های شما ناپیوسته و قابل حمل باشد؛
 • از محصولات فصلی یا تعطیلات اجتناب کنید زیرا آنها سالیانه سود شما را به دست نمی آورند؛
 • محصولات خود را باید با کیفیت و منحصر به فرد خود متمایز کرد.

علاوه بر تمام عوامل ذکر شده در بالا، شما باید بررسی کنید که آیا یک مورد در تقاضای زیاد است یا در میان خریداران آمازون. با این حال، شما باید اطمینان حاصل کنید که یک محصول رقابتی بیش از حد نداشته باشد، زیرا شانس خود را برای ایستادن از جمعیت کاهش می دهد.

برخی از عوامل ضروری نشان می دهد که سطح تقاضای محصول در آمازون:

 • محصولات شما انتخاب می شود نباید توسط فروشندگان بزرگ آمازون و یا شرکت های بزرگ بازنشسته؛
 • محصولات مشابه دارای رده بندی بهترین فروشنده آمازون از 5000 یا کمتر در رده اصلی هستند؛
 • لیست محصولات مشابه در میان کاربران محبوب نیست؛
 • فقدان بررسی محصول؛
 • کلمات کلیدی محصول هدفمند بیش از 100،000 جستجو ماهانه دارند.

در مرحله دوم تحقیقات بازار شما، شما باید اطلاعات مربوط به صفحات محصول مربوطه را بررسی کنید. لیست محصولات می تواند به شما در مورد کیفیت و مزایای محصول بپردازد. هنگام باز کردن صفحه محصول آمازون، به قیمت، هزینه حمل و نقل، ابعاد محصول، وزن حمل و نقل و رتبه پرفروش آمازون توجه کنید. توجه ویژه به بررسی مشتریان و رتبه بندی ستاره ها باید پرداخت شود. تعداد و کیفیت بررسی محصول نشان می دهد که پاسخ کاربر به مورد خاص و محبوبیت آن است.

چگونه آمازون بهترین فروشندگان را به شما کمک می کند تا انتخاب عاقلانه را انجام دهید؟

آمازون رتبه بهترین فروشنده لیستی از TOP 100 فروش اقلام در همه دسته است. این فهرست رتبه بندی ممکن است به صورت روزانه متفاوت باشد. اگر شما در حال انتخاب مواد با ارزش برای فروش در آمازون هستید، این بخش برای شما مفید خواهد بود. از این صفحه، می توانید به TOP 100 بهترین فروشندگان برای دیگر دسته ها و زیر شاخه ها تمرین کنید. این داده ها برای فرایند تحقیق محصولات شما ارزشمند هستند.

جستجو از طریق فهرست بهترین نماینده آمازون، شما باید در مقوله های زیر توجه داشته باشید:

 • نسخه های جدید داغ

این بخش نشان می دهد که محصولات تکراری که برای آخرین بار محبوب شده و خریداری شده اند. این داده ها بر اساس فهرست محققان آمازون و تجزیه و تحلیل است. در اینجا شما می توانید برای دیدن نسخه های جدید داغ در دسته ها و زیر شاخه های خاص تمرین کنید. توجه داشته باشید که این داده ها را می توان در طول زمان تغییر داد.

 • مهاجران و شیکرها

این دسته به شما آیتم هایی را نشان می دهد که در رتبه بندی بهترین رتبه بندی در همه گروه ها قرار دارند. به عنوان یک قانون، آن شامل روند داغ و فروش فصلی است. این محصولات ارزش توجه ویژه ای دارند زیرا محبوب و امیدوار کننده هستند، اما هنوز هم بسیار رقابتی نیستند. علاوه بر این، این دسته میتواند برای پیدا کردن آیتمهای طاقت فرسا مفید باشد.

 • بیشترین آرزو برای

در اینجا شما بیشتر آرزو محصولات در آمازون. به عبارت دیگر، خریداران آمازون این اقلام را در لیست دلخواه خود ذخیره می کنند. این خرید را نشان نمی دهد، اما هنوز هم ترجیحات مشتری را نشان می دهد.

 • ایده های هدیه

در اینجا شما خواهید دید که محصولات Amazon خریداران به عنوان هدیه. این نشانگر خوبی برای بهترین فروشندگان در مقیاس های طاقچه برای بسیاری از موارد فصلی و مربوط به تعطیلات است.

مشکلات رایج در فروش در آمازون

 • فروشندگان می توانند پول خود را فقط ظرف چند هفته

اگر شما محصولات خود را در آمازون فروختید، باید از فروشنده آمازون یا فروشنده مرکزی درخواست کنید. به گفته آنها، پرداخت می تواند توسط سپرده مستقیم به حساب چک خود را هر 14 روز ساخته شده است. دیگر سیستم های پرداختی که می توانید در آمازون استفاده کنید وجود ندارد. هنگام برنامه ریزی استراتژی کسب و کار شما باید این مسئله را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر از فروش خود برای خرید محصولات جدید برای فروش استفاده می کنید، این می تواند یک مانع برای کسب و کار شما باشد.

 • موانع ورود

در این روزها تبدیل شدن به یک فروشنده آمازون مانند قبل از آن آسان نیست. تعداد زیادی از فروشندگان وجود دارد که قوانین آمازون را شکست می دهند و به پلتفرم سود نمی برند. به همین دلیل است که آمازون سخت تر به اجازه دادن به بازرگانان برای فروش مواد خود در یک پلت فرم تبدیل شد. فروشندگان که مایل به خرده فروشی لباس، کفش، وسایل نقلیه و دیگر انواع موجودی پر هزینه هستند، نیاز به تایید از آمازون دارند.

شما باید یک تاریخ فروش طولانی و مثبت داشته باشید تا بتوانید نظرات خود را به اندازه کافی رتبه بندی کنید تا در آمازون رتبه بندی کنید

 • SERP. علاوه بر این، ممنوع است که کاربران انگیزه دهند نظرات خود را در مورد محصولات خود بگذارند. اگر آمازون متوجه شود بازخورد شما آلی نیست، همه آنها حذف خواهند شد و رتبه خود را از دست خواهید داد.

December 22, 2017