Back to Question Center
0

متخصص Semalt مشخص کردن چیزهایی است که باید درباره Regex Scraper بدانید

1 answers:

یک عبارات منظم یا regex یک توالی از کاراکترهایی است که برای جستجوی اطلاعات در شبکه. این اجازه می دهد برنامه نویسان و برنامه نویسان بتوانند محتوای مفید را پیدا کنند. از سال 1980، عبارات منظم برای نوشتن کد ها استفاده می شود - whm-212. آنها جایگزین نمایشگرهای ویرایشگر متن و پردازشگرهای متن با اطلاعات قابل خواندن و مقیاس پذیری می شوند. C ++، Python، JavaScript و دیگر زبان های برنامه نویسی، کتابخانه های مبتنی بر Regex را فراهم می کنند و کار شما را آسان می کنند.

ساخت برنامه های با عبارات منظم:

برنامه های مختلف با عبارات منظم و یا regex. با PowerGREP، ​​ما می توانیم از طریق پوشه ها و فایل ها در رایانه ما جستجو، ویرایش داده ها و جمع آوری اطلاعات از منابع مختلف. موتور بیان منظم PowerGREP سازگار با مروارید است،. چارچوب Net و Java و برای برنامه نویسان، مدیران وب و توسعه دهندگان برنامه مفید است. اگر می خواهید برنامه دسکتاپ یا تلفن همراه را توسعه دهید، می توانید زمان و انرژی زیادی با عبارات منظم ذخیره کنید. شما فقط باید یک کدی را وارد کنید تا یک برنامه توسعه یابد. RegexBuddy و EditPad Pro دو برنامه جامع ساخته شده با عبارات منظم هستند.

مناسب برای غیر برنامه نویسان:

یکی از مزایای عمده عبارات منظم این است که آنها برای غیر کدنویسان و غیر برنامه نویسان مناسب هستند. با استفاده از عبارات منظم، شما نیازی به یادگیری کدهای سخت و یا مهارت های برنامه نویسی پیشرفته ندارید. شما فقط نیاز به دانش اولیه Python، BeautifulSoup، جاوا اسکریپت و Regex دارید تا کار خود را انجام دهید. همچنین برای مترجمان آزاد و مدیران وب که مهارت های برنامه نویسی پیشرفته یا برنامه نویسی را ندارند، مفید است.

نحو:

الگوی خطی با رشته هدف مطابقت دارد. این الگو از توالی اتم تشکیل شده است. یک اتم یک نقطه در الگوی خطی است که رشته را به شیوه ای بهتر هدایت می کند. بیش از چهارده کاراکتر خطی بر اساس معانی و برنامه های کاربردی آنها وجود دارد.

XPath - یک ابزار قدرتمند برای شما:

XPath یکی از بهترین و مفید ترین اسکنر محتوا و استخراج اطلاعات. این الگوهای داده ها را از صفحات مختلف وب جمع آوری می کند، رشته ها را ایجاد می کند و داده ها را در فرمت قابل خواندن و قابل مقیاس سازماندهی می کند. XPath برای اولین بار متن وب سایت را شناسایی می کند، محتوای کیفیت و کیفیت آن را برای شما تحلیل می کند. این موتور تجزیه و خزنده وب برنامه های کاربردی extended regex را ارائه می دهد، مانند ارجاع پشت، شخصیت های POSIX و جایگزینی.

یک خط Regex می تواند 100 خط کد را جایگزین کند:

یک خط از regex برای جایگزینی تا 100 خط کد از یک صفحه وب کافی است. این بدان معنی است که شما نیازی به یادگیری برنامه های پیچیده برای دریافت کار خود ندارید. با استفاده از عبارات منظم، اطلاعات را از وب سایت های مختلف پاک کنید و الگوهای داده و رشته ها را ایجاد کنید.

به دلیل قدرت بیان و سهولت خواندن، زبان های مختلف برنامه نویسی و ابزارهای کاربردی، عبارات منظم مانند Java، Python، JavaScript، Ruby، Qt، Schema XML و. چارچوب خالص. پرل 5. 10 پیاده سازی فرمت های نحوی که در هر دو پایتون و PCRE توسعه یافته است. مدیران مختلف سیستم مجبور هستند برای اجرای پرس و جو مبتنی بر Regex داخلی، زیرا موتورهای جستجو پشتیبانی از regex را به عموم مردم ارائه نمی کنند.

عبارات منظم یک ابزار ارزشمند برای شناسایی و حذف محتوای وب هستند. آنها یک تجربه کاربری عالی ارائه می دهند و برای متخصصان و غیر حرفه ای مناسب هستند.

December 22, 2017