Back to Question Center
0

راه های موثر برای ایجاد پیشنهاد های برنده شدن و افزایش فروش محصول چیست؟

1 answers:

اگر شما به دنبال ورود به بازار جدید و یا گسترش کسب و کار خود هستید، پلت فرم خرده فروشی جهانی آمازون بهترین فرصت برای شما و اهداف کسب و کار شما است. اگر شما در مورد جزیی که در آن شما می خواهید کسب و کار خود را شروع کنید و یا برای ایجاد سایت تجارت الکترونیک خود را به اندازه کافی بودجه اشتباه نکنید، Amazon.com قطعا چیزی است که شما نیاز دارید. آمازون تنها پلت فرم تجارت الکترونیک در جهان است که مجموعه ای از هوش رقابتی شگفت آور بینش را فراهم می کند - фотограф на свадьбу цены. و بهترین بخش این است که شما می توانید آن را برای قیمت پایین و یا حتی به صورت رایگان دریافت کنید.

در این مقاله، ما در مورد نحوه مدیریت مزایای آمازون به طور صحیح و دقیقا همان چیزی را که بازار شما می خواهد بدانید مورد بحث قرار خواهیم داد. شما راهنمایی مفید برای شناسایی رقبای بزرگترین بازارچه های خود را پیدا خواهید کرد. امیدواریم راهنمایی های ما به شما کمک کند تا در آمازون موفق شوید و کسب و کار شما را با موفقیت انجام دهید. پس بگذار ما آن را بگیریم!

آمازون آموزش فروش محصولات

  • راهی برای تعریف توازن بازار که در آن شما مایل به توسعه کسب و کار خود هستید، بررسی لیست بهترین فروشندگان آمازون است. اگر تا به حال تو رفتگی در دیوار خود را انتخاب کرده اید، می توانید از بهترین اطلاعات فروش استفاده کنید تا تعیین کنید کدام محصول بیشتر به بازار مورد نظر شما تجاوز کند و شمار قابل توجهی از فروش را در آمازون تولید کند. با کلیک بر روی آیتم شما می توانید بررسی کنید که در آن رتبه بندی مربوط به فروش و چگونه کاربران آن را ارزیابی کند. برای به دست آوردن انواع بیشتر، شما می توانید در زیر دسته در سمت چپ صفحه نگاه کنید. مقوله های زیر می توانند اطلاعات بیشتری در مورد بازار انتخابی ارائه دهند و بازار هدف را به سمت پایین تری قرار دهند. ممکن است که هیچ دسته زیر برای طاقچه شما وجود نداشته باشد، اما ممکن است که وجود داشته باشد..اگر نه، توجه به زیر شاخه های مربوطه را جلب کنید، زیرا آنها همچنین می توانند ایده کسب و کار شما را به شما نشان دهند.

    • رقبای توازن بازار خود را شناسایی کنید

    با نگاه کردن به پرفروشترین ها، شما همچنین می توانید رقبا خود را اولویت بندی کنید. شما می توانید این مارک ها را در Google پیدا کنید و پیشنهادات محصول خود را بررسی کنید. علاوه بر این، شما می توانید آنها را مخفی نگه دارید و محصولات خود را خریداری کنید تا کیفیت خدمات پشتیبانی مشتریان و زمان تحویل آنها را بررسی کنید. علاوه بر این، بررسی کنید که چه رقبا با نفوذ بالای خود را در مورد آمازون در مورد upsells و downsells قیف در حال انجام است.

آمازون همچنین می تواند به شما کمک کند که تصمیم بگیرید چه چیزی را انتخاب کنید

  • محصولات شما باید به آن برسد. این اطلاعات را می توانید از صفحه محصولات با بهترین قیمت فروش دریافت کنید. شما می توانید محصولات مرتبط با کیفیت بالاتر و قیمت پایین را پیدا کنید. با انجام این کار، شما رقبای خود را از دست خواهد داد و فروش محصولات آمازون خود را افزایش دهید.

تحقیق در آمازون، شما می توانید پیدا کردن آنچه که upsell شما باید در مراحل بازاریابی خود استفاده کنید.

  • پیدا کردن فوق العاده بالا convers upsells. شما می توانید به طور کامل بر روی این پلت فرم تکیه کنید، زیرا بسیاری از آزمایش ها و تحقیقات قبل از ارائه هر گونه نتایج به کاربران است. بنابراین، به صفحه پرفروش محصولات مورد نیاز خود نگاه کنید و بر روی مورد خریداری شده از لیست بیشتر کلیک کنید. در قسمت سه بعدی که دنبال آن هستید محصول زیر را مشاهده کنید و بخش «بخش اغلب خریداری شده» را مشاهده خواهید کرد، بخش «مشتریانی که این آیتم را خریداری کرده اند نیز خریداری شده» و «محصولات پشتیبانی شده مربوط به این آیتم» را مشاهده می کنید. چک کردن این قطعات، شما اطلاعات رقابتی اطلاعات رقابتی دریافت خواهید کرد.

December 14, 2017