Back to Question Center
0

چگونه بهینه سازی لیست محصولات در آمازون با کلمات کلیدی دم طولانی؟

1 answers:

با استفاده از الگوریتم جستجوی محصول A9، با آن مواجه می شویم، کلمات کلیدی دم دمیدن آمازون در حال حاضر پتانسیل بسیار بالایی دارند، به ویژه در مقایسه با Google AdWords. این بدان معنی است که هرکدام از خریداران مایل و آماده اند تا زمان صرف وقت برای تحقیق در مورد آنها برای کسب مزیت رقابتی قوی وجود داشته باشد. به همین دلیل با توجه به اشباع بازار پایین در آمازون با کلمات کلیدی دم و کلمات مرتبط با جستجو، آنها می توانند به معنای واقعی کلمه یک فرصت طلایی برای شما باشند.

هیچ شک و تردیدی نیست که کلمات کلیدی دم و دماهای آمازون و عبارات جستجو می تواند برای هر فروشنده بسیار سودمند باشد، به خصوص به این دلیل که اولین چیزهایی هستند که پایه تقریبا تمام درخواست های جستجو موجود و اغلب توسط خریداران سرگردان در آن وجود دارد. بیشتر بدانید - به این معنی است که کلمات کلیدی دیم طولانی آمازون می توانند مقدار زیادی از ترافیک جستجو را واقعا ارزشمند اما هنوز ارزان و ارزان برای سود خود استفاده کنند.

چیزی است که، به جز مفهوم کلی کسب و کار تجارت الکترونیک در کل، و خود آمازون، عملا هر عبارت جستجوی طولانی دم معمولا به معنای پایین جستجو ترافیک بنابراین، بسیاری از ما نیز ممکن است باور داشته باشند که آنها پتانسیل فروش کمتری دارند، به خصوص اگر نسبت به کلمات کلیدی ضعیف که به طور معمول شناخته شده هستند، کم تر است - rba kanger nano tank. توجه داشته باشید، با این حال، در صورت تنظیم تمرکز اصلی یعنی کلمات کلیدی دلخواه آمازون، ترافیک مشتری شما به طور منطقی انتظار می رود که به طور قطع بیشتر هدفمند باشد. به سادگی به این دلیل که احتمال بیشتری برای رسیدن به قرقره تبدیل بیشتر خواهید داشت. و به این معنی است که شما عمدتا از نرخ تبدیل بیشتر لذت می برید، عمدتا به عنوان یک نتیجه از سهم شیر از مشتریان دیده می شود بیشتر احتمال دارد برای تحقق خرید واقعی با استفاده از چند کلمه کلیدی خاص. نه فقط یک نفر.

اما در اینجا ما در نهایت به نقطه می آیند - چالش اصلی با آمازون و کلمات کلیدی دم دمنده است که آنها واقعا بسیار سخت تر است آنها را پیدا کنید، به جای هر کلمه کلیدی ساده و عبارات جستجو..منظورم این است که با تعریف کلمات کلیدی دندانه ای کوتاه هیچ چیز جز عبارات عمومی و مختصر را به راحتی کامپایل نمی شود، بدون تحقیقات کلیدی کلیدی مورد نیاز. از سوی دیگر، با این حال، هر گونه عبارات جست و خیز طولانی مدت به طور معمول از عبارات قطعا مشخص تر و مبهم تر است - که توسط هر بازرگان، از جمله کسانی که در آمازون فروش می کنند، دشوار است. و در اینجا دو روش اصلی برای ساخت چک لیست اولیه و بهبود فروش خود را در آمازون با کلمات کلیدی دم طولانی است. در اینجا آنها هستند.

برای اولین گزینه شما، من توصیه می کنم یک کمپین مداوم PPC را اجرا کنید. انجام این کار، شما قادر خواهید بود مسیر خود را از طریق "گزارش مدت زمان جستجو" که عبارتهای جستجوی مربوطه را پوشش می دهد، رانندگی کنید - و شما انجام می شود. با این حال، توجه داشته باشید که این روش اساسی معمولا ثابت می کند که کافی نیست، عمدتا به این دلیل که اغلب لیست های بیش از حد طولانی از کلمات کلیدی را فراهم می کند، که تنها به تنهایی مشکل است.

دومین گزینه برای ایجاد یک فهرست کلی که تمام کلمات کلیدی مرتبط با دماهای طولانی آمازون را پوشش می دهد، این کار را از طریق یک ابزار تحقیقاتی کلمات کلیدی اختصاص داده شده انجام می دهد. برای من، توصیه می کنم با استفاده از سونار با پایگاه داده های بزرگ خود، کل کل کلمات کلیدی دم و کلمات جستجو را برای هر محصولی که در فروش دارید، بکشید. نکته این است که این ابزار نه تنها شما را تولید می کند = پیشنهادات کلیدی را پیشنهاد می دهد (بر اساس برآوردهای حجم جستجو واقعی)، بلکه می توانید مرتب سازی آنها را با حجم ترافیک (از بالا به پایین). و به این معنی است که با استفاده از این ابزار به طور خاص طراحی شده شما می توانید لیست اصلی خود را از کلمات کلیدی دلخواه بالا برای آمازون ایجاد کنید - به سرعت و به آسانی.

December 13, 2017