Back to Question Center
0

کار آمازون فروش مرکزی چگونه انجام می شود؟

1 answers:

بازرگانان آنلاین که تصمیم می گیرند محصولات خود را در آمازون خرده فروشی کنند، باید بین فروشنده مرکزی آمازون و فروشنده مرکزی آمازون را انتخاب کنند. چگونه این مرکز ها خدمت می کنند و کدام عوامل می توانند بر انتخاب شما تأثیر بگذارند؟ این سؤالات من در این پست کوتاه پاسخ خواهم داد. ما تفاوت بین فروشنده مرکزی و فروشنده مرکزی را پوشش می دهیم و مزایای اصلی هر دو را بحث خواهیم کرد. امیدوارم این اطلاعات به شما کمک کند تا بدانید که کدام گزینه برای کسب و کار شما مناسب است.

آمازون فروش مرکزی در مقابل آمازون فروشنده مرکزی

تنها دو گزینه وجود دارد که چگونه شما می توانید محصولات در پلت فرم معاملاتی آمازون فروش - به عنوان فروشنده (به عبارت دیگر به عنوان فروشنده اول شخص) و به عنوان خرده فروش (شریک سوم شخص). آمازون با فروشندگان اول و سوم شخص متفاوت است - uriage anti redness. برای درک این تفاوت ها ابتدا باید بدانید که چگونه بین فروشندگان و خرده فروشان تمایز قائل شوید.

به عنوان فروشنده اول شخص، از Vendor Central به عنوان یک توزیعکننده یا یک تولید کننده استفاده خواهید کرد. به عنوان یک فروشنده، شما محصولات خود را به طور عمده به محصولات آمازون تقسیم می کنید، و آمازون به نوبه خود، این موارد را تحت نام تجاری خود به مشتریان فروخته است. در این مورد، آمازون یک درصد از فروش را دریافت می کند. با این حال، توسط این برنامه، تمام موارد حمل و نقل و تحویل توسط آمازون فرض می شود. اقلامی که توسط شرکای مرکزی ارائه می شود می توان با برچسب "کشتی از فروخته شده و توسط آمازون فروخته"

به عنوان فروشنده های ثالث، شما باید از مرکز فروش آمازون استفاده کنید. علاوه بر این، به عنوان یک خرده فروش، می توانید از آمادگی فروشندگان آمازون (FBA) استفاده کنید. این بسیار راحت است زیرا با توجه به این برنامه، آمازون تمام سفارشات خود را به شما تحویل می دهد. به طور خلاصه، شما می توانید همه فرآیندهای حمل و نقل خود را اداره کنید..

مزایا و معایب فروش مرکزی و تامین کننده آمازون مرکزی

بازرگانان آنلاین که مایل به صرف حداقل در خدمات آمازون با فروشنده مرکزی آمازون راضی است. این همچنین به شما فرصتی برای تعیین حداقل قیمت محصولات خود را ارائه می دهد و همچنان در مقیاس توازن خود باقی خواهد ماند. یکی دیگر از مزایای این است که شما می توانید هر قیمت که شما فکر می کنید مربوط به محصولات خود را تنظیم کنید. این بدان معنی است که اگر شما می خواهید ایده کیفیت را ارتقا دهید، به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

آمازون ادعا می کند که هر گونه درخواست حداقل قیمت تبلیغاتی را به دست آورد. با این حال، آن دسته از تجارانی که از Vendor Central استفاده می کنند می توانند این بیانیه را بیان کنند، زیرا در واقع آمازون به ندرت این کار را می کند.

طبق دستورالعمل های رتبه بندی آمازون، هر گونه قیمت دیگر فروشنده باید هماهنگ باشد. این بدان معنی است که به محض اینکه کسی آمازون را در مورد قیمت پایین محصول خاصی در خارج از این پلت فرم اطلاع دهد، هزینه محصول کاهش می یابد. آمازون برای افزایش قیمت به MAP آمادگی دارد.

در مقایسه با فروشنده مرکزی، شرکای مرکزی فروشنده کنترل بیشتری نسبت به قیمت گذاری دارند. با این حال، برای کسانی که به دنبال همکاری خوب با آمازون هستند، Vendor Central فرصت های بیشتری را فراهم می کند.

اگر ما در مورد فهرست بهینه سازی صحبت می کنیم، فروشنده مرکزی آمازون انعطاف پذیری بیشتری را فراهم می کند. شما به راحتی می توانید عناوین را تغییر دهید، اصلاح ها را به نقاط گلوله و توضیحات و همچنین به روز رسانی تصاویر خود انجام دهید.

به این ترتیب، می خواهم بگویم من ترجیح می دهم از فروش آمازون مرکزی استفاده کنم زیرا مزایای بیشتری و پشتیبانی آن را فراهم می کند. علاوه بر این، من دسترسی مداوم به سرویس پشتیبانی فروشنده را دارم.

December 13, 2017