Back to Question Center
0

آیا می توانید راهنمایی های هوشمندانه ای برای توضیحات محصول و راهنمای بهینه سازی آمازون به من بدهید؟

1 answers:

بله، من چند توصیه توصیه شده و دستورالعمل های توصیفی آمازون برای شما برای افزایش فروش در آنجا دارم. و همه چیز کاملا ساده است - داشتن یک بخش به خوبی بهینه و موثر از توضیحات محصول (صفحه اطلاعات محصول a.k - velvet the color.a.) و ساختن آن به عنوان توصیفی که ممکن است، کلید فروش فروش شما در آن بازار واقعا شلوغ است. نکته این است که خریداران قبل از تصمیم گیری نهایی برای خرید با شما، به شدت به توضیح محصول بپردازند. و در زیر من به شما عناصر اصلی و مهم مهم پیشنهادات من را از دستورالعمل های اصلی آمازون محصول استخراج شده است. بنابراین، بگذار همه آنها را ببینیم!

آمازون توضیحات محصول: دستورالعمل های اصلی برای بهینه سازی

در اینجا برخی از بهترین شیوه های برای شما برای ایجاد بخش کاملا مناسب توصیف محصول در آمازون است. در زیر توصیه های کلیدی کلیدی مورد استفاده قرار می گیرند و شایع ترین مشکلات در هر هزینه باید اجتناب شود.

اطمینان حاصل کنید که هیچ کدام از عناصر زیر را ندارید:

  • اطلاعات اضافی یا بی اهمیت در مورد هر مورد دیگری که برای فروش شما در آمازون ذکر شده است.
  • نام فروشنده، آدرس ایمیل، نشانی اینترنتی وب سایت یا سایر اطلاعات مربوط به شرکت خاص.
  • اظهارات مبهم و یا هر گونه عبارات تبلیغاتی خاص مانند "فروش داغ"، "معامله بالا"، "حمل و نقل رایگان" و غیره

ایده محتوا بر اساس دستورالعمل آمازون توضیحات محصول

احتمالا بهترین شیوه ها و ویژگی های اصلی مورد استفاده برای توصیف محصول شماست. پیشنهادات بهینه سازی زیر را با توجه به استانداردهای عمومی و الزامات محتوا که توسط آمازون شناخته شده است، جمع آوری می کنم.

  • فعال باشید - مطالب خود را شکل دهید تا به سؤال های مربوطه که مشتریان بالقوه خود را بارها پاسخ می دهند پاسخ دهید.
  • هرگز در استفاده از کلمات کلیدی دوبار در محتوای خود و در انتهای صفحه جزئیات محصول خود، اولویت را نادیده بگیرید. در غیر این صورت، ممکن است بر اساس دستورالعمل های توصیف محصول آمازون باشد. بنابراین، ممکن است به نظر می رسد یا هرزنامه، و یا به راحتی می تواند به عنوان صرفه جویی در تعداد کاراکتر خود را به رسمیت شناخته شده است.
  • تمرکز مناسب بر عوامل اصلی توزین محتوا، نظیر بررسی مشتری، کنترل قیمت مداوم، روش تحقق و همچنین محتوای منحصر به فرد خود با کیفیت بالا را تنظیم کنید.
  • هرگز در مورد ادعاهای خاص و یا پیشنهادات شرط بندی نکنید. البته، اگر شما نمی خواهید خود را تحت یک خطر واقعا شدید به حالت تعلیق درآورد. چیزی که فروشندگان مجاز به ارائه ادعاهای خاص و پیشنهادات نیست - این به سادگی به عنوان نقض در دستورالعمل های توصیف محصول آمازون است.
  • برای به حداکثر رساندن تعداد کاراکتر خود، یعنی عنوان محصول خود، لیست امتیازات گلوله، توضیحات مورد، و همچنین اصطلاحات جستجوی هدف اصلی که در انتهای جزئیات محصول شما قرار دارند، بهترین کار را انجام دهید. صفحه فقط اطمینان حاصل کنید که هر قسمت را به طور کامل پر کنید تا محصول شما نه تنها رتبه بالاتر را داشته باشد، بلکه به شما کمک می کند تا با افزایش تبدیل و ارائه شاخص بهتر در همان زمان.
December 13, 2017