Back to Question Center
0

کدام عوامل اصلی رتبه بندی برای جستجوگر آمازون هستند؟

1 answers:

قبل از هر چيز، بگذاريد آن را ببينيم - جستجوي آمازون در مقياس ممكن است به اندازه مفهوم سنتي بهينه سازي جستجوي موتورهاي اصلي مانند گوگل به نظر برسد. با این وجود، بهینه سازی تجارت الکترونیک ویژگی های فردی خود را دارد و بسیار مهم است که به وضوح متوجه شود که تقریبا یکسان عمل می کند و عوامل رتبه بندی دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. بنابراین، با توجه به اینکه جستجوگرهای آمازون به طور عمده با استراتژی اصلی جستجوگرها با هدف خرید خود مخالف هستند، اجازه دهید از طریق جنبه های اصلی بهینه سازی لیست محصولات برویم و به وضوح عوامل رتبه بندی اولیه را در این زمینه مشخص کنیم.

آمازون جستجوگرها در اطراف دو عناصر رتبه بندی اصلی - عوامل مرتبط و عوامل عملکرد است. عوامل مرتبط - به طور کلی به معنای نشان دادن اینکه چطور یک محصول خاص در فروش مطابق با پرس و جو جستجو است که معمولا توسط خریداران زنده مورد استفاده قرار می گیرد و به دنبال چه چیزی هستند. در واقع، تمام عوامل مرتبط با انتخاب کلیدی از کلمات کلیدی مورد نظر (با درخواست جستجوی طولانی مدت) و همچنین موقعیت آنها در فهرست محصول شما (عنوان محصول، شرح، لیست نقاط گلوله و غیره) اندازه گیری می شوند - hat for races sale. عوامل موثر بر عملکرد - شامل معیارهای کلیدی مانند کلیک کنید و تبدیل نرخ، حمایت از پیشرفت کلی فروش در مقیاس. به سادگی، آمازون جستجوگرها در مورد عوامل عملکرد شرط بندی نشان می دهد تا نشان دهد که تا چه حد محصول به مشتریان فروخته شده است.

با توجه به اینکه محصولات ارائه شده برای فروش در آن بازار واقعا شلوغ تنها با یک کلمه کلیدی خاص پیدا می شود، در حال انجام یک تحقیق کلیدی در عمق، اولین کاری است که باید با جستجوگر آمازون انجام شود. این بدان معنی است که انتخاب حوزه مناسب کلمات کلیدی هدف با شرایط جستجوی طولانی مدت و همچنین موقعیت مطلوب آنها، اولین چالشی است که باید در آن قرار داشته باشد..من شخصا توصیه می کنم با استفاده از یکی از این ابزارهای نرم افزاری آنلاین (مانند Sonar، Inspector Keyword، Jungle Scout) به کار برده شود تا موارد بسیار ساده تر شود، حداقل دقیقا به تحقیقات کلید واژه مرتبط است. به این ترتیب، شما نه تنها تصویر کلی از تمام شرایط مربوطه را دریافت خواهید کرد، بلکه پیشنهادات ارزشمندی عملی و درک کلید واژه را در مورد روند فعلی جستجو در محصولات زنده توسط خریداران آمازون دریافت خواهید کرد.

به یاد داشته باشید، هنگامی که آن را به آمازون جستجوگرها هر محل کلمه کلیدی مهم است. این بدان معنی است که انتخاب گزینه مناسب برای فهرست عظیمی از کلمات کلیدی که به طور بالقوه برنده می شود و اصطلاحات جستجوی طولانی مدت نیز همیشه در میان عوامل رتبه بندی اهمیت بالا قرار می گیرد. به همین دلیل است که شما باید اولویت بندی کلمات کلیدی مورد نظر خود را با ربط و فراوانی استفاده روزمره کنید. یک بار دیگر - وقتی که توسط یک Helper آنلاین قابل اعتماد کمک می شود، همه چیز برای شما بسیار ساده تر می شود. و در اینجا برخی از پیشنهادات اساسی در مورد بهینه سازی لیست محصولات توسط هر بخش ارائه شده است:

  • عنوان محصول - توصیه می شود که کلمات کلیدی مرتبط و بالقوه برنده و کلمات جستجوی طولانی مدت به ترتیب اهمیت آنها به ابتدای آن نزدیک تر می شود.
  • امتیازات گلوله - برای دسته بندی کلمات کلیدی با طول بلند خود برای توصیف مزایای اصلی محصول، مواد تشکیل دهنده، مواد، عناصر استفاده روزانه، تعمیر و نگهداری و غیره
  • توضیحات محصول - همچنین باید به کلمات کلیدی با دقت طولانی متکی باشید که با ایده های قانع کننده و اطلاعات معقول و حمایتی پشتیبانی می شود تا به مشتریان بالقوه خود را به خریداران واقعی تکامل دهید.
  • اصطلاحات پایه - با توجه به این که هرگز توسط خریداران زنده دیده نخواهند شد، این مکان بسیار خوبی است که بقیه کلمات کلیدی باقیمانده باقیمانده خود را باقی بگذارند.
December 13, 2017