Back to Question Center
0

چگونه برای بهبود لیست محصولات من در SEO آمازون؟

1 answers:

بدون نیاز به گفتن اینکه هدف اصلی بهبود فهرست جستجوی محصولات شما در آمازون این است که به شما شانس بیشتری برای نمایش در بالای جستجو مورد در آن وجود دارد. در نهایت، با کلیک بر روی تعداد زیادی از مشتریان بالقوه به طوری که بسیاری از آنها را به خریداران واقعی خود را تبدیل شده است. اما چگونه لیست محصولات خود را به سمت بالا از SERPs آمازون؟ در اینجا یک لیست کوتاه با راهنمایی ها و ترفندهای مفید است که به شما کمک می کند تا یک استراتژی واقعا کارآمد را در اختیار داشته باشید که بتواند پیشرفت کلیدی خود را در جستجوگرها با رتبه بندی جستجوی آمازون به سطح کاملا جدیدی از آنلاین در معرض آنلاین در جستجوی آنلاین داشته باشد.

عنوان محصول

عنوان محصول شما احتمالا مهم ترین چیزی است که در لیست شما در تجارت الکترونیک محبوب و پلت فرم تجاری حمل و نقل محبوب است - bella vegas casino lobby. منظورم این است که به ویژه این بخش بزرگترین وزن است، یعنی زمانی که بیشترین استفاده را از کلمات کلیدی هدف اصلی خود و ترکیبات جستجوی طولانی مدت داشته باشد. به این ترتیب، مطمئن شوید که بر روی عنوان محصول خود در جستجوگرها برای آمازون کار کنید: نام تجاری محصول، نوع محصول / خط محصول، مزایا / ویژگی های اصلی، رنگ / اندازه در دسترس، مواد / اجزای، و همچنین نوع بسته و مقدار سهام در دسترس برای لحظه ای.

ویژگی های اصلی

ویژگی های اصلی محصول شما در فروش (در غیر این صورت، لیست نقاط گلوله) باید به عنوان شرح مختصر و مختصر به درستی در زیر اطلاعات قیمت گذاری خود نشان داده شود. خوب فکر کنید که ویژگی های کلیدی که می خواهید شامل شود، و جزئیات جزئی کمتر می توانید به راحتی حذف شود، حداقل این بخش تمیز و واضح اضافی از لیست محصول خود را.

توضیحات محصول

در واقع، توصیف محصول شما یک نسخه بیشتر از لیست نقطه گلوله است. فقط مطمئن شوید که این بخش با کلمات کلیدی مرتبط با کلمات و اصطلاحات طولانی مدت اشباع شده است. به این ترتیب، به تمایل به توسعه ویژگی های محصول خود و نشان دادن برخی از عناصر مفید استفاده روزانه و یا تعمیر و نگهداری.

نام تجاری / سازنده

هرگز تردید نکنید نام تجاری محصول شما برای فروش در آمازون ارائه شده است. انجام این کار نه تنها اعتماد به نفس شما را به عنوان یک خرده فروش با یک تولید کننده معروف شناخته شده در سراسر جهان ارتقا خواهید داد، بلکه به افزایش دید آنلاین خود، به ویژه برای جستجوی دقیق تر و دقیق محصول ترجیح داده می شود.

مشخصات و طبقه بندی

اطمینان حاصل کنید که جزئیات مشخصات محصول خود را به طور کامل پر کنید به عنوان یک لیست واضح که جزئیات کلی کالاهای فیزیکی مانند ابعاد اندازه، گزینه های رنگ موجود، وزن و بقیه از سایر مشخصات فنی مربوطه. هنگامی که به انتخاب یک دسته بندی محصول یا زیر رده مربوط می شود، اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی توجه کنید تا مشخص کنید که کدام باریک ترین باید باشد. فقط به این دلیل که با دسته بندی مناسب شما بلافاصله به بازدید کنندگان خود راه درست برای کاوش تنها بخش هایی که واقعا علاقه مند هستند

December 13, 2017