Back to Question Center
0

چگونه می توان ابزار تحقیق به شما کمک کرد تا بازار آمازون را تسلط یابید؟

1 answers:

اگر شما رویای تبدیل شدن به یک بازرگان آنلاین هستید یا ساخت کوچک خود را دارید و به دنبال بازار برای محصولات خود هستید، Amazon.com تمام رویاهای شما را به واقعیت تبدیل خواهد کرد. این پلت فرم یک نوع مناسب برای هر دو بازاریاب آنلاین تجار و بازماندگان کسب و کار است - curso fotografico nikon. شما برای کسب و کار خود در آمازون سرمایه گذاری قابل توجهی ندارید. همه چیز شما نیاز به یک رویکرد هوشمند، صبر و چند تکنیک بهینه سازی روی حیله و تزویر است.

در این مقاله ما بحث خواهیم کرد که چگونه رقبای بزرگترین بازارچه های خود را شناسایی و موقعیت های رتبه بندی خود را دنبال کنید. چگونه می توان بهترین فروش بازار را به فروش رساند؟ انتخاب مگنت های سرب را برای قیف بازاریابی خود، و در نهایت، کشف قیمت رقابتی قیمت برای مواد خود را.

قبل از اینکه ما به راهبردهای بهینه سازی آمازون ادامه دهیم، باید بگوییم آمازون سیستم بازتری نسبت به f.e است گوگل این اطلاعات را در مورد محصولاتی که بهترین فروشندگان آمازون هستند و اطلاعاتی راجع به بازار دارند، به اشتراک می گذارد. شما می توانید این اطلاعات را در قسمت بهترین بخش فروش آمازون بررسی کنید. در اینجا شما می توانید لیست کامل از پرفروش های آمازون در هر طرز بازار را پیدا کنید، مواردی که بیشترین خریداران آمازون را دریافت می کنند و مواردی که بیشترین فروش را دارند. این اطلاعات ارزشمند به شما کمک خواهد کرد تا یک کمپین بهینه سازی Amazon برنده شوید و همچنین راهنمایی های مفید ما را بسازید. پس بیایید به آن برسیم.

نحوه شناسایی بهترین بازار یا طاقچه؟

استفاده از آمازون به عنوان ابزار تحقیق بازار خود را به عنوان آن می تواند شما را با داده های دقیق ترین را فراهم کند. همه چیز شما نیاز به نگاه به بهترین فروشندگان آمازون و تصمیم می گیرید که چه طاقچه می تواند به طور کامل ملاقات نیازهای کسب و کار شما. بهترین اطلاعات فروش می تواند به شما کمک کند تا تعیین کنید که کدام محصول به احتمال زیاد به بازار هدف شما جذابیت می دهد و بیشترین میزان هدایت را به دست می آورد.

پس از صفحه محصول، می توانید در مورد فروش سایر محصولات آمازون رتبه بندی کنید.

شما باید به بخش های زیر در سمت چپ توجه ویژه ای کنید. این زیر شاخه ها می توانند درک درستی از وضعیت فعلی بازار به شما بدهند. در اینجا شما می توانید sub-niiches را پیدا کنید که می توانید در نظر بگیرید که بازار هدف خود را محدود کنید.

این می تواند به این معنی باشد که شما هیچ دسته زیر را نمی توانید استفاده کنید. این بستگی به تحقیقات شما در بازار دارد. با این حال، دسته بندی های مربوط به توطئه نیز نمی توانند اطلاعات زیادی از اطلاعات رقابتی اطلاعاتی مانند پیشنهادات احتمالی، آهنرباهای سرب، فروش بالا، فروپاشی و غیره ارائه دهند.

شناسایی رقبای توازن بازار TOP خود و بهره وری از آنچه که آنها انجام می دهند

بهترین فروشنده ابزار تحقیق بازار آمازون همچنین می تواند کمک به شما برای شناسایی رقابت اولیه در داخل طاقت فاحشه بازار خود را یاد بگیرید و یاد بگیرید که کدام محصولات با بهترین فروش را داشته باشد. برای به دست آوردن این اطلاعات، می توانید به Google بروید و به صورت دستی صفحات وب سایت رقیب و سایر پیشنهادات محصول خود را در طرز بازار خود بررسی کنید.

راه دیگری برای بررسی رقبا شما این است که یکی از اقلام خود را خریداری کنید و بعد از فروش آن را بررسی کنید. آیا از خدماتی مانند "Genius بازخورد" یا دیگر استفاده می کنند تا بازخورد مثبت در صفحات خود ایجاد کنند؟ علاوه بر این، شما می توانید بررسی کنید که آیا ایمیل های پس از آن حاوی برخی از مواد بازاریابی اضافی هستند یا خیر. اگر شما برخی از مواد بازاریابی اضافی را دریافت می کنید، ممکن است آنها بیشتر از آنچه که می بینید، اگر شما محصول را از آمازون خریداری کردید، کمتر باشد.

بنابراین، می توانید برای کسب و کار خود اطلاعات ارزشمند زیادی کسب کنید، فقط با خرید محصولات خود و رفتن به مراحل بازاریابی خود.

December 8, 2017