Back to Question Center
0

هنگامی که به لینک های HQ می آید، Google چه چیزی را دنبال می کند؟

1 answers:

قبل از اینکه به دنبال بازخورد HQ از دیدگاه موتور جستجوی گوگل بروید، با برخی از تعاریف اولیه شروع می کنیم. یک لینک پشتیبان برای اهداف جستجوگرها چیست؟ یک Backlink استاندارد یک لینک است که به شما از یک وب سایت یا وبلاگ شخص ثالث مراجعه می کند. گاهی اوقات پیوندهای پیوندی "ورودی" یا "ورودی" نامیده می شود - 10 mbps unmetered means. هر چه.

آیا لینک های با کیفیت بالا واقعا مهم است؟

چرا پیوندهای HQ به طور کلی برای پیشرفت کل SEO بسیار اهمیت دارند و در نهایت - در میان 10 نتایج برتر جستجوگر خودتان را پیدا کنید؟ گوگل به عنوان یک "رای" اعتماد به نفس و اعتماد به منحصر به فرد وب سایت و یا وبلاگ و ارزش واقعی خود را به عنوان نشانگرهای با کیفیت بالا ساخته شده است. به این ترتیب، گوگل تمام پیوندهای پیوند را در نمایه پیوند شما می گیرد - برای اختصاص هر صفحه وب به مقدار فردی (همچنین به عنوان PageRank شناخته می شود). هنگامی که ما چیزهای کمی را روشن کردیم، بیایید ببینیم که Google چه چیزی را دنبال می کند - به ویژه هنگامی که به طور مستقیم به لینک های HQ می آید. در زیر چند نقطه گلوله ای با توضیحات کوتاه به شما ارائه می شود که تصویر بزرگ را به همراه دارد.

با توجه به لینک های طبیعی با کیفیت بالا، در اینجا چیزی است که گوگل به طور عمده به دنبال:

  • تعداد دامنه فردی اشاره به وب سایت یا وبلاگ شما (این عامل واقعا مهم در جستجوی جستجوی پیشرفته گوگل الگوریتم)
  • مجوز سایت یا صفحه وب، که به وب سایت یا وبلاگ شما پیوند دارد نیز یکی از ویژگی های کلیدی پیوندهای HQ است (به عنوان مثال، چند لینک با یک قدرت بسیار قوی می توانید به راحتی هر مجموعه عمده ای از کم حجم، کیفیت آن ها).
  • منبع اقتدار در چشم گوگل یک وب سایت یا وبلاگ است که توسط تمام کاربران، کارشناسان صنعت، وب سایت های دیگر، و وبلاگ ها، و همچنین موتورهای جستجو اصلی خود اعتماد دارند.

  • بیشتر backlinks HQ شما موفق به ساخت زیست محیطی، بهتر است.
  • وب سایت ها یا وبلاگ های دامنه قدیم گاهی اوقات می تواند بیشتر با ارزش، و نه لینک های از منابع تا زمان آزمایش نشده است.
  • پیوندهایی از منابع مرتبط با صنعت و مرتبط با صنعت، وزن و ارزش قابل اندازه گیری در موتورهای جستجوگر را به جای آنهایی که دارای ماهیت صرفا مرتبط نیستند (به طور کلی، گوگل به راحتی می تواند از لینک های نامناسب استفاده کند به عنوان یک حیله و تزویر یا قطعا اقدام دستکاری - که به طور طبیعی اعمال می شود برای مجازات رتبه بندی و یا حتی لغو کتابچه راهنمای کاربر).
  • پیوندهای متنی (یعنی کسانی که محتوای داخل صفحه اصلی شما را محصور کرده اند) بسیار ارزشمندتر از آنهایی هستند که در پلاگین ها، ویدجت ها یا جاهای دیگر از متن اصلی قرار می گیرند.
  • تنوع مشخصات پیوند به شما خوبی خواهد داد، زیرا داشتن بسیاری از لینک های مختلف HQ از مجموعه متنوع وب سایت ها و وبلاگ ها به نظر می رسد کاملا طبیعی (به عنوان مثال، هرگز لینک های بیش از حد از یک دامنه است که ممکن است به نظر می رسد هرزنامه موتورهای جستجو).
  • هرگز نباید از لنگرهای متن لینک نیز نادیده گرفته شود - آنها به طور جزئی تعیین می کنند که چگونه Google "خواندن" و "درک" لینک (به آن نقطه، من توصیه می شود مراقبت های ویژه با لنگر کلید واژه دقیق مطابقت، فقط فکر می کنم دو بار قبل از استفاده از همان دسته از محتوای متن که احتمالا قبلا توسط رقبای طاقچه شما استفاده می شود).
December 8, 2017