Back to Question Center
0

چگونه محققان فروش آمازون به بهینه سازی کسب و کار من کمک می کنند؟

1 answers:

آیا شما تا به حال تعجب که چرا شما نیاز به انجام تحقیقات فروشنده آمازون؟ این یک عملکرد مفید آمازون است که بسیاری از ما در مورد آن نمی دانیم. در واقع، تحقیقات فروش آمازون می تواند برای هر دو مشتری و فروشنده مفید باشد. در این پست کوتاه، ما در مورد قدرت تحقیق فروش آمازون بحث خواهیم کرد و نگاهی دقیق تر به برخی از ترفندهای بهینه سازی ضروری می کنیم که می تواند به شما برای افزایش فروش خود و آگاهی از نام تجاری خود کمک کند.

چگونه تحقیق فروش آمازون انجام شود؟

مهم نیست که اقلام شما می خواهید سفارش دهید؛ شما مطمئن هستید که آن را در میان فهرست محصولات تقریبا بی پایان در پلت فرم تجارت آمازون پیدا کنید. در اینجا شما می توانید تنها محصولاتی را که توسط خرده فروشان فروخته شده و تحویل داده می شوند را مشاهده کنید، بلکه تعداد زیادی دیگر که توسط بیش از دو میلیون فروشندگان شخص ثالث ارائه می شوند - tecnicas para fotografiar animales. با استفاده از جستجوی آینده آمازون، شما می توانید تحقیق فروشنده Amazon انجام دهید و این بازرگانان شخصی را به همان شیوه ای پیدا کنید که هر آیتمی را در سایت پیدا کنید. علاوه بر این، شما به صورت دستی می توانید فهرست هایی را که تحت عنوان "فروشندگان" فروخته می شود مرور کنید و فروشنده مورد نیاز خود را در قسمت سمت چپ پیدا کنید.

جستجوی آمازون به طور خاص طراحی شده است تا جستجوی خود را با استفاده از انواع مختلفی از نمایشگاههای عمومی و محدود، محدود کند. این شامل نام های تجاری، رنگ ها و نام تجاری است. اگر میخواهید با فروشندگان برجسته همکاری کنید، باید آرم شرکتی را که باید در بالای نتایج جستجو قرار گیرد جستجو کنید و می توانید روی آن کلیک کنید تا وارد فروشگاه برند شوید. برای پیدا کردن یک فروشنده معمولی، شما باید به سادگی یکی از محصولات لیست شده را انتخاب کنید و سپس روی نام فروشنده در لیست آن محصول کلیک کنید تا به صفحه بازاریابی هدایت شوید.

علاوه بر این، آمازون یک لیست حروف الفبا از بازرگانان در هر بخش را فراهم می کند. در اینجا شما می توانید ایده کلی نام تجاری را پیدا کنید. برای پیدا کردن یک لیست از بازرگانان، شما باید بر روی "فروشگاه توسط بخش" کلیک کنید. در گوشه بالا سمت چپ هر دو صفحه محصول و صفحات دسته بندی قرار دارد. برای به دست آوردن نتایج دقیق تر، باید پرس و جو خود را محدود کنید.

فروش آمازون فروش

  • درخواستهای URL مشتری

آیا تا به حال تعجب می کنید که چگونه آمازون از نمایشهای URL برای نتایج جستجو و نحوه استفاده از آن چیست؟ URL های آمازون می توانند به طور قابل ملاحظه ای بهینه سازی لیست شما را تحت تاثیر قرار دهند، اگر از آنها به درستی استفاده می کنید.

آمازون URL شامل اجزاء زیر است - & field-keywords = رشته ای از کلمات کلیدی یک سیستم جستجو برای مطابقت با پرس و جو کاربر و یک نتیجه جستجو استفاده می کند. قسمت اول هر URL آمازون مانند "/ s /؟ url = search-alias" به نظر می رسد و در نتیجه نتایج بهترین فروشندگان را مرتب می کند.

به همین دلیل است که صفحه خود را ترویج کنید و آن را به رتبه بالاتر برسانید؛ شما باید آدرس URL را به این ترتیب قرار دهید:

https://www.amazon.com/s/؟url=search-alias&field-keywords="a رشته کلمات کلیدی شما "

هنگامی که روی یک محصول از صفحه جستجو کلیک میکنید، می توانید URL طولانی و صریح را مشاهده کنید. این همچنین می تواند بهبود یابد تا رتبه شما را به ارمغان بیاورد. شما باید کلمات کلیدی مورد نظر خود را در URL وارد کنید تا محصولات خود را در SERP مشاهده کنید. شما می توانید یک آزمایش برای کشف ترکیبات رشته ای خاص URL که صفحه ای را که می خواهید مشاهده کنید، ایجاد کنید.

جنبه قابل توجهی که باید ذکر کنم این است که شما باید به جای شخصیت "+" از "& 20" استفاده کنید تا عبارات جستجوی خود را به URL آمازون جدا کنید.

December 8, 2017