Back to Question Center
0

چگونه تحقیقات کلمات کلیدی آمازون چگونه بهینه سازی فهرست شما تاثیر می گذارد؟

1 answers:

کافی نیست که یک محصول قابل فروش برای فروش در آمازون داشته باشیم. شما باید این محصول را برای مشتریان بالقوه خود مشاهده کنید. هر کمپین بهینه سازی vining باید با تحقیقات کلمات کلیدی محصول آغاز شود. این کمک می کند تا بهتر از رقبای خود ایستاده و فروش بهتر را انجام دهید - watches replica cheap. همه چیزهایی که شما نیاز دارید این است که لیست خود را با شرایط جستجوی هدفمند و با حجم بالا بهینه سازی کنید. اگر اخیرا کسب و کارتان را تاسیس کرده اید، توصیه می کنم از کلمات کلیدی رقابتی طولانی استفاده نکنید. با استفاده از آنها، می توانید بالاترین رتبه را در نیش های باریک تر بدست آورید. کلمات کلیدی به عنوان کانکتور ها از نوار جستجو خریداران به صفحه محصول شما خدمت می کنند. به همین دلیل است که آنها باید بیشترین ارتباط را داشته باشند. برای بدست آوردن کلمات کلیدی مناسب، شما باید تحقیقات خود را در بازار انجام دهید و رفتار کاربر را بررسی کنید.

دو راه ممکن برای جستجوی کلمات کلیدی مرتبط برای بهینه سازی فهرست آمازون - دستی و خودکار وجود دارد. آخرین یکی بهترین انتخاب برای بازرگانان بلند پروازانه آنلاین است که وقت زیادی برای صرف کردن آن در تحقیقات بازار ثابت ندارند.

اگر از استفاده از یکی از ابزارهای تحقیق حرفه ای خوشحال هستید، لیستی از بهترین کلمات کلیدی کسب و کار خود را بر اساس تحقیقات رفتار مشتریان آمازون در کوتاه مدت (کمتر از یک ساعت) دریافت خواهید کرد. برای پیدا کردن هدفمندترین کلمات کلیدی، شما باید از فیلترهای خاص استفاده کنید و ترجیحات مشتریان بالقوه خود و همچنین جنسیت، سن یا موقعیت جغرافیایی آنها را حساب کنید. علاوه بر این، شما باید حجم جستجو را برای هر یک از اصطلاحات جستجوی هدفمند تجزیه و تحلیل کنید. بررسی کنید که چه کلمات کلیدی از لیست به دست آمده مورد توجه قرار گرفته است و اهمیتی ندارد. شما باید در طول ماه گذشته فعالیت هر عبارت جستجو را بررسی کنید. اگر می خواهید یک کمپین تبلیغاتی ایجاد کنید، همچنین باید برای هر کدام از کلمات کلیدی مورد نظر خود که مایل به رتبه بندی هستند، هزینه هر کلیک را بررسی کنید.

در این مقاله، ما درباره بعضی از سیستم های سیستم رتبه بندی آمازون صحبت خواهیم کرد و از ابزارهای مورد استفاده برای بالا بردن رتبه بندی محصول در صفحه نتایج جستجو آمازون استفاده می شود.

ابزار انجام تحقیقات کلمات کلیدی آمازون

  • کلید واژه ابزار

دو نسخه از ابزار کلمات کلیدی آمازون رایگان و پرداخت می شود. هر دو آنها برای کسب و کار شما مفید هستند. با این حال، پرداخت شده یکی به طور متوسط ​​دو برابر کلمات کلیدی مناسب تر نسبت به نسخه رایگان فراهم می کند.

بعضی از کلمات را بگوئید چگونه کار می کند. کلمه کلیدی مورد نظر خود را در کادر جستجوی کلیدواژه جستجوگر تایپ کنید و بخش دیگری را که میخواهید محصولات خود را تبلیغ کنید (مانند برنامهها و بازیها یا لباسها) انتخاب کنید. سپس شما باید کشور را انتخاب کنید که در آن شما مایل به تبلیغ اقلام خود و در نهایت زبان هستید. چندین دقیقه (تا 10) طول می کشد در حالی که یک سیستم درخواست شما را پردازش می کند. پس از آن، شما لیستی از پیشنهادات کلیدی را با صدها کلمات کلیدی طولانی مدت بر اساس ویژگی های رتبه بندی آمازون دریافت خواهید کرد.

December 8, 2017