Back to Question Center
0

آیا می توانم یک ابزار لیست آمازون خوب برای مدیریت موجودی خود را توصیه کنم؟

1 answers:

ارائه محصولات کافی به مشتریان بالقوه خود برای کسب و کار موفق حمل و نقل قطعی مهم است که می توانید فکر کنید. چیزی که بیشتر قابل توجه است - در حقیقت، بهتر است که تصویر محصول خود را با برچسب "فروش شده" غرق نکنید. منظورم این است که هرگز نباید مشتریان خود را در انتظار بازگرداندن خود نگه دارید - هر مشتری باید همیشه به سرعت با مدیریت موجودی خود به درستی سروکار داشته باشد. در اینجا وقت آن است که شما برای انتخاب ابزار مناسب Amazon فهرست - و از مدیریت موجودی به درستی بهره مند شوید، به طوری که فروشگاه آنلاین حمل و نقل قطره سود آور تر می شود. هر فهرست فهرست آمازون که در زیر طبقه بندی شده است به طور خاص برای بازار آنلاین پیشرو در جهان طراحی شده است - و من شخصا همه آنها را فقط به خاطر تکمیل آزمایش کردم. بنابراین، خواندن و احساس راحتی را برای انتخاب بهترین راه حل مناسب مدیریت موجودی که نیازهای شما و اهداف شما را برآورده کند، ادامه دهید - betphoenix casino download.

Sellics

اولین و احتمالا انعطاف پذیر ترین ابزار لیست آمازون، Sellics همراه با یک خط از ویژگی های بسیار خوبی است و بسیار آسان برای استفاده، حتی برای فروشندگان تازه کار. در میان دیگر طرفهای قدرتمند این نرم افزار، کنترل سود در زمان واقعی با استفاده از داشبورد سود، بهینه سازی کمپین آسان و کاهش هزینه های فروش از طریق PPC Manager وجود دارد. شما همچنین می توانید از Sellics برای پیگیری و بهینه سازی لیست محصولات خود با کمک تحقیق جامع در دسترس برای رتبه بندی کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل رقابتی و بررسی محصول استفاده کنید.

Labs Stitch

ابزاری که فهرست بسیار مفید Amazon فهرستی است که می خواهم از آن استفاده کنم، Stitch Labs است. این پلتفرم یک مرحله ای عمدتا با عملیات چند کاناله، افزایش بهره وری از طریق اتوماسیون، ساده سازی و تمرکز است. به سادگی، این نرم افزار می تواند فروشنده را در آمازون با گزارش های دقیق و عمیق مورد نیاز برای رشد مقیاس پذیر و سودآوری سودمند عرضه کند. به سادگی به فروشندگان اجازه می دهد تصمیمات بهتر بگیرند که باعث افزایش اعتماد مشتری در یک زمان می شود. در میان دیگر مزایای قابل توجهی که با این ابزار لیست آمازون ارائه شده است، بینش رقابتی رقابتی برای در معرض قرار گرفتن در معرض دید آنلاین بهتر، کنترل قوی تر از خطرات عملیات، پیش بینی دقیق و برنامه ریزی جهانی پیدا کردم.

Restock Pro

این ابزار موجودی هوشمند، یک راه حل عالی برای نگه داشتن مسیر ثابت حاشیه مورد انتظار شما، ایجاد لیست محصولات قوی رقابتی و همچنین با توصیه های ارزشمندی عملی و هشدارهای به موقع، پیشنهادات و اقدامات معقولی را برای حفظ و نگهداری زنجیره تامین خود (به عنوان مثال، زمانی که برای ترتیب محصولات مجدد و کمیت مورد نیاز است)، حمایت کنید.

Ecomdash

Ecomdash آخرین ابزار لیست آمازون است که من می خواهم به شما برای امروز نشان می دهد. و اگر شما در چندین کانال فروش می کنید، این نرم افزار مدیریت موجودی اتوماتیک می تواند انتخاب قاتلان شما باشد. Ecomdash به سادگی کار می کند - می توان آن را برای متحد کردن موجودی ها و لیست های خود استفاده کرد. منظورم این است که شما می توانید به راحتی همه اطلاعات لازم از همه ابزارهای فروشنده خود مانند نیازهای حمل و نقل، سفارشات فروش و غیره جمع آوری کنید تا بتوانید همه آنها را در یک روش قابل دستیابی و راحت قرار دهید. با همگام سازی داده های موجود در زمان واقعی، می توانید به کسب و کار قابل توجهی را افزایش دهید و شروع به فروش محصولات حتی بیشتر از طریق تعدادی از کانال ها - به سادگی و به آسانی.

December 8, 2017