Back to Question Center
0

چگونه می توانم نظارت قیمت آمازون را کنترل کنم و چه ابزار ردیاب فروش می تواند شما را توصیه کند؟

1 answers:

در حال حاضر، دنیای مدرن وب خرده فروشی عمدتا در اطراف حمل و نقل تجارت الکترونیکی کاهش حمل و نقل است. اکثر فروشندگان در حال حاضر آزاد هستند که پیشنهادات محصول خود را بدون حتی فروشگاه های آنلاین خودشان فهرست کنند. اما اغلب کارآفرینان تازه کار نتوانستند از زمین خارج شوند، عمدتا به علت فقدان بینش رقابتی که به طور جدی مورد نیاز است، به ویژه از طریق اولین دوره پس از شروع پروژه های خود. و چنین بازار آنلاین معروف و شلوغ به عنوان آمازون جزء این قانون واقعا ناخوشایند نیست - produttori giochi per bambini. بنابراین، در زیر من قصد دارم به شما نشان دهد که شما انتخاب خوبی از ابزارهای ویژه ردیاب فروش آمازون و برخی از انواع دیگر نرم افزار مفید است که می تواند بهترین مناسب برای شروع کسب و کار خود را موفق حمل و نقل قطره.

CamelCamelCamel

به نظر می رسد کاملا دیوانه، باید اعتراف کنم. اما این ابزار ردیاب فروش آمازون کمک آنلاین بسیار مفید است، به ویژه هنگامی که آن را به قیمت گذاری می آید. CamelCamelCamel می تواند به شما هشدار های سفارشی (از طریق ایمیل یا توییتر) را در هر نوسان قیمت که باید در مسیر خود نگه دارد، به شما ارسال کند، مثلا زمانی که قیمت محصولی که شما در حال نظارت هستید شروع به بالا رفتن یا بالعکس، زمانی که ناگهان کشیده می شود . این محصول با بیش از 18 میلیون محصول در آمازون، این ابزار ردیاب فروش نیز می تواند تاریخ واقعی خود را با استفاده از نمودار قیمت قابل استفاده نشان دهد. شما همچنین می توانید فرمت مرورگر وب خود را امتحان کنید تا از روند بسیار راحت تر ردیابی قیمت ها بهره مند شوید.

Keepa

دومین ابزار ردیاب فروش آمازون است که بیشتر در مورد قیمت گذاری متمرکز است، Keepa پشتیبانی بین المللی را ارائه می دهد که آمار دقیق قیمت گذاری را در 11 کشور مختلف پوشش می دهد. برای من، این می تواند گزینه ای عالی برای مشاهده نمودار های تاریخ قیمت باشد، هشدار در مورد موجود بودن در حال حاضر و تغییرات قیمت گذاری، مقایسه هر برچسب قیمت و چک کردن آخرین معاملات در آمازون. این چارچوب برای خودش صحبت می کند، بنابراین ارزش استفاده یا حداقل تلاش است.

فروشندهLogic

فروشندهLogic همچنین یک چیز عالی است که به طور معقول به ابزار آمازون فروش ردیاب اضافه شده است. با توجه به این که اغلب بازاریابان متخصص ممکن است جزء اصلی بازاریابی در قیمت گذاری محصولات را نادیده بگیرند. هنگامی که به نشان دادن حاشیه سالم می آید دقیق تر می شود. به طور کلی، این چارچوب امکان بهینه سازی قیمت گذاری خود را تحت چهار روش مختلف - خرید جعبه (تخمینی قیمت مورد انتظار برای رانندگی محصول خود را به موقعیت جعبه خرید جعبه)، موقعیت (ارزش مورد نیاز برای پیدا کردن محصول خود را قرار داده شده در نتایج جستجو با یک موقعیت خاص)، فروش (به طور متوسط ​​قیمت بهینه برای به حداکثر رساندن فروش خالص خود)، Match (همان قیمت مطابق با مخالفان شما). البته، بسیاری از روش های دیگر برای قیمت گذاری در آمازون، و نیز چندین ابزار دیگر نرم افزار مختلف برای تحقیق در کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل رقابتی، لیست سازی بهینه سازی، و غیره، بسیاری از آنها در دسترسی آزاد در دسترس هستند، بنابراین خود را محدود نمی کند با قیمت گذاری آمازون تنها - حرکت و ادامه یافتن فرصت های بهتر در آنجا وجود دارد.

December 8, 2017