Back to Question Center
0

اطلاعات وب کارآمد با استفاده از ابزار Grabzit - مشاوره Semalt

1 answers:

آنلاین رایگان scrapers یک راه عالی برای جمع آوری اطلاعات و داده ها و ترتیب آن را در فرمت قابل استفاده با استفاده از ابزار مناسب وب کم، ما برای جمع آوری داده ها آسان است، آن را به پایگاه های جدید یا موجود اضافه می کنیم، و از آن برای ایجاد کسب و کار آنلاین خود، رشد می کند. بدون تردید بهترین راه برای از بین بردن اطلاعات از صفحات وب و یا اسناد PDF این است که از Web Scraper Tool GrabzIt استفاده کنید!

کدام نوع داده ها یا اطلاعات را می توان از بین برد؟

این وب Scraper بسیار جذاب می تواند به راحتی داده ها را از هر بخشی از یک وب سایت خراب کند. این که آیا این یک صفحه محتوا، فایل HTML، عناصر مانند span و div، ویژگی های عنصر HTML، متن ذخیره شده در سند PDF یا تصویر است، شما می توانید آن را بلافاصله با استفاده از برنامه Grabzit شکاف کنید - scarpiera esterno.

چگونه این Web Scraper کار می کند؟

Web Scraper GrabzIt می تواند صفحات وب را بخواند به عنوان کاربران معمولی آنها را با استفاده از مرورگرهای وب که Scrapers ویژه را قادر می سازند تا فایل های HTML پویا و استاتیک را از بین ببرند، می بینند. این بدان معنی است که محتویات تولید شده با AJAX یا جاوا اسکریپت می تواند در عرض چند ثانیه و بدون هیچ مشکلی خراب شود. علاوه بر این، Web Scraper می تواند فایل های PDF را خراب کند و متون JPG و PNG را بخواند.

Web Scraper به ما اجازه می دهد بر روی دکمه ها و لینک های فرم ارسال کلیک کنید، گزینه های یک سایت را انتخاب کنید و سایر کارهای مشابه را انتخاب کنید. این اجازه می دهد تا سایت ها به شیوه ای مشابه به عنوان کاربران معمول دسترسی پیدا کنند. هنگامی که عناصر را انتخاب کرده اید، برخی از Web Scrapers می توانند از شما بخواهند عبارات منظم پیچیده ایجاد کنند تا بتوانند بدون هیچ مشکلی اطلاعات خود را از بین ببرند و استخراج کنند. شما همچنین می توانید برنامه Grabzit را فعال کنید تا عبارات منظم در پس زمینه ایجاد کنید و به همان اندازه که فایل ها را می خواهید شکاف بگیرید.

داده های شما در فرمت های مختلف مانند اکسل، XML، JSON، CSV، SQL و HTML در دسترس خواهد بود و شما می توانید از آن برای سرورهای SQL یا MySQL استفاده کنید. شما همچنین می توانید از گزینه Callback URL خود که به شما اجازه می دهد از API ها استفاده کنید و تمام مراحل تراکم را خودکار کنید، استفاده کنید. این Web Scraper همراه با جادوگر آنلاین عالی و برجسته و به طور خودکار ایجاد دستورالعمل هایی است که می تواند به شناسایی محتوا برای اهداف خرد کردن کمک کند. این بدان معنی است که شما نیازی به انتخاب محتوی که می خواهید به صورت دستی برش دهید.

نتیجه گیری

بسیاری از وب سایت ها محتوای مشابه در چندین صفحه را ذخیره می کنند، بنابراین شما باید از Web Scraper Grabzit استفاده کنید تا همزمان تمام اطلاعات را هدف قرار دهید. این ابزار به طور خودکار مطالب را مطابق با دستورالعمل های خراشیشان جستجو می کند، URL ها را از سراسر وب جستجو می کند و آنها را سازماندهی می کند. به صورت متناوب، شما به راحتی می توانید صفحه وب یا URL دقیق مورد نظر خود را مشخص کنید و یا فقط بخش هایی از یک وبلاگ یا وب سایت را که خزیدن را مشخص کرده اید تعیین کنید. این تنها ابزار است که دسترسی به داده های آنلاین را بدون هزینه رایگان ارائه می دهد، بدین معنی که شما می توانید بدون پرداخت یک پنی از این برنامه استفاده کنید.

December 8, 2017