Back to Question Center
0

Semalt Expert: وب سایت استخراج کننده - مشاوره بالا

1 answers:

ابزار مناسب می تواند بهینه سازی سایت خود را برای جستجوگرها و داده های بزرگی از اطلاعات را به راحتی خراب می کند. یکی از این ابزار SEO Spider Tool است. این برنامه به بررسی یک سایت و شناسایی نقص هایی که رتبه بندی موتور جستجوی شما را آسیب زده است کمک می کند. این برنامه دسکتاپ کوچک را می توان به راحتی بر روی رایانه شخصی، لینوکس یا مک خود بارگیری و نصب کرد. این لینک ها، تصاویر، فایل های CSS و سایر داده های سایت شما را برای اهداف SEO جستجو و تجزیه و تحلیل کند. همچنین وبلاگ یا وب سایت شما را بررسی می کند، صرفه جویی در تن از کار و زمان، زیرا تجزیه و تحلیل دستی می تواند روزهای زیادی را انجام دهد و برای هر کسی ممکن است چالش برانگیز باشد - crer un bulletin de paie sur excel.

1. دانلود و نصب:

ابزار جستجوگر عنکبوتی برای مک، لینوکس، اوبونتو و ویندوز در دسترس است و کاملا رایگان است. با این حال، نسخه رایگان همراه با ویژگی های محدود است، و خرید مجوز به شما اجازه اضافه کردن URL های بیشتر برای نشان دادن و تجزیه و تحلیل. این برای هر دو وب سایت اصلی و پیشرفته مفید است و مناسب برای غیر برنامه نویسان است. شما می توانید فورا این نرم افزار رایگان را از فروشگاه Google Play یا یکی دیگر از فروشگاه های مشابه دانلود کنید و آن را نصب کنید.

2. خزیدن یا استخراج یک وب سایت:

پس از دانلود و نصب، گام بعدی این است که URL را در کادر جستجوی خود برای قرار دادن اهداف خزیدن قرار دهید. ابتدا باید URL را با کد HTTP یا https وارد کنید و روی دکمه Start کلیک کنید..اگر شما علاقه مند به خزیدن دامنه های اضافی هستید، لازم است که گزینه Crawl All Subdomains تحت قسمت Configuration> Spider را فعال کنید. بر اساس اندازه سایت شما، فرآیند خزیدن و استخراج ممکن است چند دقیقه طول بکشد.

3. مراجعه کنید:

شما باید تمام رجیستری را برای خطاهای احتمالی چک کنید و آنها را در اسرع وقت حذف کنید تا این برنامه بدون هیچ مشکلی ادامه یابد. هدایت اصلی 301 و 302 است. در نهایت، شما نیز با خطاهای 404 و 505 آشنا خواهید شد که هنگام بازدید از صفحاتی که در واقع وجود ندارند ظاهر می شوند.

4. URL ها:

با ابزار جستجوگر عنکبوتی، شما می توانید تمام URL ها را تجزیه و تحلیل کنید و متن مناسب و یا تصاویر را بر اساس نیازهای شما استخراج کنید. همه چیزها در پنل URL ذخیره می شوند. اطمینان حاصل کنید که طول مرتب سازی URL توسط مرتب سازی ستون های آن را بررسی کرده و باید تمام فیلتر ها را برای کاراکترهای ASCII، زیر خط کش، حروف بزرگ، تکراری و محتوای پویا یا URL ها بررسی کنید.

5. عنوان صفحه:

بعد، این ابزار به شما کمک خواهد کرد عناوین صفحه را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام صفحات شما دارای عنوان منحصر به فرد هستند به طوری که این برنامه می تواند اطلاعات مفید را برای شما بدون هیچ مشکلی خراب کند. شما همچنین باید کلید واژه اصلی را در عنوان صفحه وارد کنید تا تحلیل بلافاصله شروع شود و تمام خطاها به طور خودکار ثابت شوند.

6. Sitemap XML:

شما می توانید ابزار جستجوگر عنکبوت را برای تولید نقشه های XML استفاده کنید. این نوع از نقشه های سایت توسط Google، Bing، و یاهو برای خزیدن محتوای مربوطه استفاده می شود. نقشه راه به موتورهای جستجو کمک می کند تا بدون هیچ مشکلی سایت شما را استخراج یا استخراج کنند. شما به راحتی می توانید این ویژگی را تغییر دهید و فرکانس برخی صفحات را براساس نیازهای شما تغییر دهید.

December 8, 2017