Back to Question Center
0

خصوصیات اصلی کلمات کلیدی آمازون چه کسی می داند؟

1 answers:

به سادگی، کلمات کلیدی آمازون خود اغلب همان نوع درخواست جستجو پر از کاربران سرگردان را به نوار جستجو گوگل است. در نتیجه، آنها می خواهند صفحات شخصی یا نتایج مطابق لیست را پس از وارد کردن یک پرس و جو جستجو مشخص نمایند. و اهمیت مدیریت کلمات کلیدی درست در حال حاضر به خوبی شناخته شده توسط بسیاری از مدیران وب و کارآفرینان آنلاین است، حداقل کسانی که در حال اجرا فروشگاه های حمل و نقل حمل و نقل مبتنی بر تجارت الکترونیک، و یا برای مثال سازندگان سایت ناهار. لازم به ذکر است که احتمالا همه متقاضیان واجد صلاحیت قبلا آن را به عهده گرفته اند - محتوای همیشه پادشاه است، زمانی که برای بهینه سازی برای جستجو می آید. و انتخاب مناسب کلمات کلیدی، همراه با استفاده مناسب از خریداران خود، دقیقا همان چیزی است که احتمالا در هر پروژه مدرن آنلاین موفقیت آمیز است، بدون هیچ گونه استثنائی - vps linux free 1 month. به همین دلیل من باید با آن فروشندگان موافق باشم که وقتی که به کلمات کلیدی آمازون می آید، یک تحقیق جامع در مورد عموما 80٪ غلبه بر تلاش جهانی خود را انجام می دهد، در حالی که بقیه کار باقیمانده آنها حدود 20٪ است.

کلمات کلیدی آمازون بیشتر و با ارزش

به طور کلی، کلمات کلیدی طلایی به عنوان یکی از مهمترین دارایی های ارزشمند موجود در زرادخانه هر تجارت الکترونیک موفق فروشنده البته، با توجه به این که این کارآفرینان آنلاین به اندازه کافی هوشمند هستند تا بتوانند آن را یک بار برای همیشه به رسمیت بشناسند، کلمات کلیدی طلایی دقیقا همان چیزی است که تبدیلشان به بالاترین حد را می کنند. در نهایت، این کلمات کلیدی انتظار می رود که پول آنها را پس بگیرد. در اینجا چیزی است که شما باید در مورد چهار ویژگی کلیدی خود بدانید.

چهار ویژگی اصلی کلمات کلیدی طلایی آمازون

به عبارت دیگر کلمات کلیدی طلایی قادر به فرمان دادن حجم کافی از ترافیک جستجو به لیست محصولات شما هستند. توجه داشته باشید، با این حال، چنین کلمات تقاضا باید هنوز سطح قابل قبول رقابت را داشته باشند - فقط برای اینکه شما بتوانید به راحتی آنها را رتبه بندی کنید. از سوی دیگر، هر کلمه کلیدی طلایی باید دارای ماهیت تجاری قوی باشد تا بیشتر مشتریان توسعه یافته نهایتا در پایان سفر خود پول برای تبدیل شدن به خریداران واقعی خرج کنند.

  • جستجو حجم - می توان با آن برنامه ریز کلیدی قدیمی قدیمی گوگل پیدا کرد. این ابزار احتمالا انتخاب ساده نهایی برای شروع تحقیقات در مورد کلمات کلیدی آمازون است که بهترین راه ممکن است.
  • تجزیه و تحلیل رقابت - باید به صورت دستی به صورت دستی انجام شود، در حالی که رقبای شما نیز می توانند با چارچوب های آنلاین خاصی از ابزارهای نرم افزاری مانند Long Tail Pro، Merchant Keywords یا Jungle Scout مورد بررسی قرار گیرند. همه آنها به اندازه کافی خوب هستند تا به شما در انجام این کار کمک کنند. بنابراین، تنها برای شما که یکی برای اولین بار امتحان کنید.
  • جستجوی هدف - به این معنی است که کلمات کلیدی حجم جستجو کمی گاهی اوقات می توانند وزن بیشتری داشته باشند، بنابراین از لحاظ سودآوری، به طور بالقوه قوی تر هستند، به جای هر کلیدواژه آمازون با حجم جستجو قطعا بالاتر است.
  • شرایط تهیه شده برای خرید - معمولا توسط مشتریان بالقوه نزدیک به تصمیم نهایی خود برای خرید استفاده می شود. برای مثال، قبل از حذف یک مورد انتخاب شده به سبد خرید، اغلب ما گاهی اوقات آن را یک بار دیگر بررسی می کنیم، این بار ترکیب درخواست درخواست قبلی با برخی از این شرایط آماده خرید مانند "بهترین"، "امتیاز بالا"، " کیفیت "،" جایی که من می توانم خرید "،" بهترین معامله "، و غیره
December 7, 2017