Back to Question Center
0

بهترین فرصت برای پیدا کردن کلمات کلیدی آمازون چیست؟

1 answers:

اگر شما کسب و کار خود را در آمازون اجرا کنید، ضروری است که یک تحقیق کلیدی کلمات کلیدی را انجام دهید. اصطلاحات جستجوی هدفمند تر که شما پیدا می کنید، هرچه بالاتر در SERP آمازون رتبه بندی می کنید و ترافیک ارگانی که شما جذب می کنید بیشتر خواهد شد. سرمایه گذاری زمان خود را برای ارزیابی بیشترین معیارهای جستجو در طاقچه خود می تواند پتانسیل کسب و کار شما را افزایش دهد و موقعیت های محصول خود را برای بیشترین شرایط جستجو در آمازون افزایش دهد. با این حال، کافی نیست فقط مناسب برای شرایط جستجوی کسب و کار شما پیدا کنید؛ شما همچنین نیاز به استراتژیک از آنها استفاده کنید. آمازون این فرصت را فراهم می کند.

حداقل سه بخش وجود دارد که در آن شما می توانید کلمات کلیدی مورد نظر خود را وارد کنید - عنوان، شرح و نقاط گلوله - bandeau asymmetric dress. تمام این عناصر در بعضی از ظرفیت ها ضروری هستند، اما مهمترین و نادیده انگاشتن لیست، عنوان محصول است. این دارای قدرتمند ترین رتبه بندی برای لیست است. اگر شما یک عنوان با کلمه کلیدی داشته باشید، شما قادر به رتبه بندی برای پرس و جو جستجو های متعدد خواهید بود. شما احتمالا لیست محصولات را با عناوین طولانی و کلمات کلیدی پر شده در آمازون ذکر کرده اید. به عنوان یک قاعده، چنین عناوین در آمازون بهتر از موارد کوتاه و دقیق رتبه بندی می کنند. در اینجا می توانیم تفاوت بزرگی بین ابعاد بهینه سازی آمازون و گوگل را مشاهده کنیم. در حالی که در گوگل عنوان شما باید دقیق باشد و ایده اولیه وب سایت خود را، در آمازون عنوان خود را به ارائه اطلاعات به اندازه زیادی در مورد محصول خود را که ممکن است. کاربران به طور طبیعی مانند جملات طولانی نیستند، اما الگوریتم آمازون A9 ممکن است در آن ارزش پیدا کند. بنابراین، با عناوین غنی از کلمات کلیدی، محصولات شما برای شرایط مختلف جستجوی مرتبط نمایش داده خواهد شد.

در حالی که داشتن یک عنوان عالی ضروری است، این فقط یک نیمی از نبرد است. اگر می خواهید رتبه بندی بالا برای هر عبارت جستجوی هدف را بدست آورید، فروش باید توسط لیست برای نشان دادن آمازون که فهرست محصولات شما به شدت مربوط به این شرایط جستجو است، هدایت می شود. به همین دلیل است که در این مقاله ما در مورد چگونگی ایجاد یک تحقیق کلید واژه به روش حرفه ای بحث خواهیم کرد و فهرست آمازون شما را تا حد امکان کارآمد تر خواهیم کرد..

تحقیق و تحقیق کلید واژه آمازون و فهرست بهینه سازی

بر اساس اطلاعات آماری، یک سوم از تمام جستجوهای محصول در پلت فرم معاملاتی آمازون آغاز می شود. این پلت فرم بسیار شلوغ و رقابتی با میلیون ها محصول متفاوت است. به همین دلیل بهترین مکان برای مرور و کشف محصولات جدید نیست. جستجوهای آمازون نتایج فوری را در نمایشگاه ها با لیستی از محصولات مرتبط و مناسب مطرح می کند. به همین دلیل است که وقتی مشتریان بالقوه خود را برای هر عبارتی که مربوط به محصول شما است، ضروری است که در بالای لیست ظاهر شوید.

چند اصل اساسی می تواند به شما در رتبه بندی نتایج آمازون بسیار کمک کند، از جمله کمیت و کیفیت نظرات شما، تاریخچه فروش آمازون، تعداد معاملات خوب، امتیاز ستاره، پشتیبانی مشتری، و نحوه ارتباط محصول شما به جستجوی پرس و جو است. در حالی که بسیاری از این جنبه ها نیاز به زمان و تلاش های قابل توجهی دارند، بهینه سازی فهرست آمازون شما می تواند بلافاصله در کنترل شما باشد.

چگونه برای پیدا کردن کلمات کلیدی برای بهینه سازی لیست آمازون؟

راه های کمی برای پیدا کردن کلمات کلیدی دقیقی که باید در لیست خود قرار دهید، برای به حداکثر رساندن رعایت کردن شما برای پرس وجوهای جستجوی بیشتر مورد نظر وجود دارد.

دو راه وجود دارد که شما چگونه می توانید یک تحقیق کلمه کلیدی را انجام دهید - دستی و خودکار. آخرین روش معمول ترین کاربرد در روزهای ما است زیرا موجب صرفه جویی در زمان بسیار زیادی می شود و نتایج دقیق تر را بر اساس تحقیقات بازار طیف گسترده ای از بازار و تجزیه و تحلیل رقابتی ارائه می دهد.

به همین دلیل توصیه میکنم که نرم افزار خودکار حرفه ای را برای موفقیت کمپین بهینه سازی آمازون خودتان اجرا کنید. از موثرترین ابزارهای تحقیقاتی کلمه کلیدی، می توانم موارد زیر را - Planner Keyword Keyword، Planner Keyword Keyword Amazon and Scout Jungle را یاد بگیرم.

December 7, 2017