Back to Question Center
0

آیا می توانم جستجوی کلمات کلیدی آمازون را با استفاده از ابزارهای نرم افزاری ساده ببینم؟

1 answers:

بدون نیاز به گفتن است که جهان از رتبه بندی جستجو آنلاین جستجو می کند عمدتا در سراسر تحقیقات کلیدی و انتخاب مناسب خود را. مهم نیست که چه جایی نیاز به اجرای استراتژی کلمه کلیدی داشته باشید - می توانید از طریق موتورهای جستجوی عمده (مانند گوگل، یاهو، بینگ و غیره) یا جستجوی دقیق تر از طریق آنلاین، یا دقیق تر و دقیقتر، نه چندان کلیدی استراتژی کلیدی برای صعود به بالا از مکان های خرید محبوب، مانند آمازون و یا eBay. تنها تفاوت بین جستجوی آنلاین استاندارد و هر کسب و کار تجارت الکترونیکی و تجارت الکترونیک، این است که چنین تحقیقاتی باید بیشتر به هدف و هدف رقابتی باشد. و در زیر من قصد دارم به شما دو روش ساده برای تشخیص جستجوهای آمازون بالا با یک کلمه کلیدی نشان می دهد. بنابراین، برای استفاده از چنین بینشی رقابتی با ارزش برای به نفع خود، من پیشنهاد می کنم که به عنوان یک پلت فرم مخصوص (Inspector کلید واژه) یا یک کلاسیک زنده در سرویس خود به صورت رایگان تلاش کنید - best it support companies.

کلید واژه بازرس

کلید واژه Inspector یک پلت فرم متخصص آنلاین است که می تواند به شما کمک کند تا کلمات کلیدی آمازون جستجوی هر محصول یا فهرست رده را بیابید. این پلت فرم همچنین با ویژگی منحصر به فردی که به عنوان جستجوی کلید واژه محبوب شناخته شده است مفید است. این می تواند به شما اجازه می دهد تا برنامه مرتب سازی سریع را اجرا کنید و همیشه با هر کلمه کلیدی جدید که اخیرا در بالای جستجوهای آمازون صعود کرده اید، به روز باشید. آنچه بیشتر است - بازرس کلیدواژه دارای دو گزینه بسیار گرانقیمت است (شناخته شده به عنوان Indexer Tester و Reverse ASIN)، که بسیار خوب عمل می کنند اگر شما نیاز به لیست محصولات خود را به طور کامل بهینه سازی شده برای رسیدن به وسیع ترین امکان در معرض آنلاین در خارج وجود دارد. تنها نکته بد در مورد این پلتفرم تحقیقاتی کلمه کلیدی این است که متاسفانه، هیچ نسخه رایگان در دسترس نیست. فقط یک محاکمه برای شما باقی می ماند تا تصمیم بگیرید که آیا برای اشتراک ماهانه بروید و یا بدون آن باشید.

Google Planner Keyword

همانطور که قبلا در ابتدا گفتم، تحقیقات کلیدی تحقیق در مقیاس بسیار شبیه است، در حقیقت صرف نظر از اینکه آیا شما بهینه سازی صفحات جستجوی اصلی گوگل و یا کار بر روی لیست محصولات برای تجارت الکترونیک و یا حمل و نقل حمل و نقل. منظورم این است که به دلایلی، برنامه ریز کلیدی قدیمی ما توسط غول جستجوی جهانی، به خصوص در سال های اخیر، محبوبیت فراوانی یافته است. با توده های بسیار زیادی از سیستم عامل های تجارت الکترونیک و ابزارهای مرتبط که به طور خاص به نیازها و اهدافشان متصل هستند، چارچوب اصلی گوگل (a.k.a. Google AdWords) قدرت کامل خود را به طور کامل حفظ کرده است. منظورم این است که برنامه ریز کلیدی فقط یک ابزار منحصر به فرد در میان انواع مختلفی از ویژگی های مختلف (و همیشه رایگان) است که به طور پیش فرض به AdWords اضافه شده است. و هنوز هم بسیار مفید است نه تنها به عنوان یک چارچوب تبلیغاتی قدرتمند، بلکه برای پیدا کردن، برای مثال، جستجو بالا آمازون با کلمات کلیدی اصلی و عبارات کلیدی کلیدی طولانی است.

پس از همه، بیایید آن را به چپ - چیزهایی که در اطراف ما دائما در حال تغییر است. اما لزوما این بدان معنا نیست که همه ما باید فقط به دنبال ابزارهای جدید با نام تجاری جدید، ابزارهای نرم افزاری یا فقط راه حل های تازه طراحی شده باشیم. بله، گاهی اوقات عالی هستند، اما شخصا، من هنوز معتقد هستم که Google Planner Keyword هنوز در حال بازی است، حداقل برای این که در واقع کار چندان جامعی نیست که بتواند با جستجوی کلمات کلیدی مناسب در جستجوی محبوب ترین محصولات آمازون، به روز شود.

December 7, 2017