Back to Question Center
0

Semalt Expert در ابزارهای استخراج داده وب سایت را توسعه می دهد

1 answers:

از بین بردن وب شامل اقدام جمع آوری اطلاعات وب سایت با استفاده از خزنده وب . مردم از ابزارهای استخراج اطلاعات وب سایت برای کسب اطلاعات ارزشمند از وب سایت استفاده می کنند که می توانند برای صادرات به یک درایو ذخیره سازی محلی یا یک پایگاه داده از راه دور در دسترس باشند. نرم افزار وب Scraper یک ابزار است که می تواند برای ردیابی و برداشت اطلاعات وب سایت مانند دسته بندی محصولات، کل وب سایت (یا قطعات)، محتوا و تصاویر استفاده شود. شما می توانید هر گونه محتوای وب سایت را از یک سایت دیگر بدون یک API رسمی برای برخورد با پایگاه داده خود دریافت کنید.

در این مقاله جستجوگر، اصول اساسی که این ابزار استخراج اطلاعات وب سایت در آن کار می کنند وجود دارد - aqua vita life. شما می توانید یاد بگیرید که چگونه عنکبوت فرآیند خزنده را انجام می دهد تا اطلاعات وب سایت را به صورت ساختاری برای جمع آوری داده های وب ذخیره کند. ما ابزار استخراج اطلاعات وب سایت BrickSet را در نظر خواهیم گرفت. این دامنه یک وب سایت مبتنی بر جامعه است که حاوی اطلاعات زیادی در مورد مجموعه LEGO است. شما باید بتوانید یک ابزار استخراج عملی پایتون را که می توانید به وب سایت BrickSet بروید و بتواند اطلاعات را به عنوان مجموعه داده ها بر روی صفحه خود بسازید، ایجاد کنید. این اسکرابر وب قابل گسترش است و میتواند تغییرات آینده را در عملیات خود ترکیب کند.

نیازمندی ها

برای ایجاد یک وب سایت پایتون وب، شما نیاز به یک محیط توسعه محلی برای پایتون 3 دارید. این محیط اجرا، API کیت پایتون یا کیت توسعه نرم افزار برای ساخت برخی از قطعات ضروری از نرم افزار خزنده وب خود را. چند مرحله ای وجود دارد که می توانید در هنگام ساخت این ابزار پیروی کنید:

ایجاد یک اسکرابر اساسی

در این مرحله، شما باید بتوانید به طور سیستماتیک وب سایت های وب را پیدا کنید و آنها را دانلود کنید. از اینجا می توانید صفحات وب را بیابید و اطلاعاتی را که می خواهید از آنها استخراج کنید. زبان های برنامه نویسی مختلف می توانند این اثر را به دست آورند. خزنده شما باید بتواند به طور همزمان بیش از یک صفحه را نشان دهد و همچنین می تواند داده ها را به طرق مختلف ذخیره کند.

شما باید یک Class Scrappy از عنکبوت خود بگیرید. به عنوان مثال، نام عنکبوتی ما brickset_spider است. خروجی باید شبیه باشد:

pip script setup

این رشته کد یک پایتون پیپ است که می تواند مانند شبیه رشته باشد:

mkdir brickset-scraper

این رشته یک دایرکتوری جدید ایجاد می کند. شما می توانید به آن حرکت و استفاده از دستورات دیگر مانند ورودی لمسی به شرح زیر است:

touch scraper.py

December 7, 2017