Back to Question Center
0

Semalt بهترین ابزارهای رایگان وب را برای استخراج اطلاعات آنلاین ارائه می دهد

1 answers:

برخی از سرویس های وب خراش در میان کاربران مشهور به دلیل استخراج اطلاعات شگفت انگیز خود را گزینه ها، ویژگی ها، و خواص، در حالی که خدمات دیگر برای هیچ چیز خوب است. سرویسهای وب که در اینجا مورد بحث قرار گرفته اند، بسیار پیچیده نیستند و به راحتی تعداد زیادی سایت و وبلاگ را خراب می کنند. درست است که برنامه های زیادی وجود دارد اما برنامه های زیر نرم افزار رایگان هستند و نیازهای تجاری شما را برآورده می کنند.

1. Import - data backup tools in portland.io

Import.io یک سرویس قدرتمند استخراج اطلاعات وب است که به دنبال روش های ساده برای استخراج داده ها می باشد. این می تواند مجموعه داده های شخصی شما را ایجاد کند و داده ها را از یک صفحه وب به دیگری وارد کند. به علاوه، می توانید داده های دلخواه را بر روی هارد دیسک خود ذخیره کنید، و Import.io نیازی به کد ندارد که صفحات متعدد وب را پاک کند.

2. Scrape Box

Scrape Box به طور خاص برای خدمات جستجوگرها طراحی شده است و شرکت ها و مترجمان آزاد را با بهترین سرویس های داده های خرابکاری ارائه می دهد. به عبارت دیگر، ما می توانیم بگوییم که این ابزار هر دو ابزار جستجوگرها و داده کاوی است. علاوه بر این، Scrape Box می تواند توابع مرتبط با خزیدن موتور جستجو، ارسال نظر، چک کردن پیوند، جستجوی کلمات کلیدی و جستجو در صفحه را انجام دهد.

3. CloudScrape

CloudScrape یک مرورگر مبتنی بر web scraper و ویرایشگر آنلاین است که کمک می کند مقدار زیادی از داده ها را بدون هیچ مشکلی خراب شود. این به ما امکان می دهد اطلاعات را در سیستم های مختلف ذخیره سازی ابر مانند Box.net و Google Drive ذخیره کند..شما همچنین می توانید اطلاعات خود را در قالب CSV و JSON نگه دارید. این یکی از قویترین و جامعترین سرویسهای ابررایانه در اینترنت است که به حرکت در سایتها کمک میکند، فرمها را پر می کند، رباتها را تولید می کند و اطلاعات زمان واقعی را استخراج می کند.

4. TheWebMiner

TheWebminer یک برنامه معروف اطلاعات آنلاین آنلاین است و به عنوان یک سرویس اتوماسیون و مشاوره قدرتمند است. از داده های زمان واقعی به یک سایت واحد، این ابزار به شما اطلاعات دقیق را به صورت روزانه در فرمت های مختلف ارائه می دهد. همچنین داده ها را با حذف تکراری و محتوای نامناسب پاک می کند و به شما بهترین نتایج ممکن را می دهد.

5. Mozenda

Mozenda یک وب سایت واقعی و پیشرفته خدمات خراش دادن و ابزار استخراج اطلاعات است. این به طور عمده توسط مارک های مختلف شناخته شده و با پیشرفته معماری مبتنی بر ابر، ارائه استقرار سریع، مقیاس پذیری بهتر و دسترسی آسان به انواع مختلف داده ها. شما می توانید فایل های خود را ترتیب و آنها را در فرمت های مختلف از Mozenda صادرات کنید. این برنامه به دقت آن شناخته شده است و نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد.

6. Visual Web Ripper

Visual Web Ripper یک راه حل ساده برای وب (32) خودکار ، محتوا استخراج و برداشت وب. این یکی از قدرتمند ترین برداشتن اطلاعات اینترنتی در اینترنت است. ابزار جمع آوری داده ها در هر دو شکل متن و تصویر است. سپس داده ها بر اساس الزامات شما تنظیم می شود و خروجی ها همواره ارزشمند و مفید هستند. WebHose

WebHose، همچنین Webhose.io نامیده می شود، یک برنامه استخراج و برنامه ی ادغام وب معروف وب است که دسترسی آسان به داده های زمان واقعی و به خوبی ساختار یافته را فراهم می کند. شما می توانید هزاران سایت و منابع آنلاین را خزنده کنید و موارد نهایی را در بیش از 200 زبان ذخیره کنید. این به شما کمک می کند تا مجموعه ای گسترده از انجمن ها، رسانه های خبری، وبلاگ ها و خرده فروشان آنلاین را پوشش دهید.

December 7, 2017