Back to Question Center
0

Semalt مسائل مفید در Top 5 Scrapers وب را فراهم می کند

1 answers:

اغلب اطلاعاتی که ما نیاز داریم در یک سایت به دام افتاده و ما نمیتواند به خوبی آن را خراب کند یا خزنده کند. در حالی که برخی از سایت ها تلاش می کنند داده ها را در قالب های تمیز و ساختار یافته ارائه دهند، دیگران نمی توانند هیچ خزنده وب و یا اطلاعات خرابکاری را ارائه دهند. به همین دلیل ما نیاز به دسترسی به بهترین خزنده وب، معدنچیان، و اسکرپ. در اینجا ما پنج ابزار برتر را در این زمینه مورد بحث قرار داده ایم - como ser un fotografo.

1. Webhose.io:

Webhose.io ما را قادر می سازد تا اطلاعات زمان واقعی از منابع و سایت های آنلاین دریافت کنید. بهترین بخش این است که این برنامه مین ها را مرتب می کند و سایت ها را راحت می کند و داده ها را در فرمت تمیز و به خوبی سازماندهی می کند. همچنین ما را قادر می سازد داده ها را براساس کلمات کلیدی، عبارات، زبان ها و طبیعت خود تقسیم کنیم. نتایج نهایی را می توان به صورت فایل های XML، RSS و JSON بدست آورد. اگر چه این برنامه رایگان است، شما می توانید نسخه حق بیمه خود را اگر شما می خواهید برای استفاده از Webhose.io برای اهداف تجاری استفاده کنید. برنامه پرداختی شما را قادر می سازد تا چندین درخواست HTTP را به سرور اصلی ارسال کنید، و این باعث می شود که شما به ساییدگی و خزیدن سایت ها کمک کنید.

2. Scrapy:

3. Hub:

اگر شما با کدهای راحت نباشید، فراموشی توپی با رابط بصری مفید شما را فراهم می کند و شما را قادر می سازد تا خزنده و داده های خود را تغییر دهید. نسخه میزبان آن در سایت رسمی موجود است و نسخه رایگان را می توان از هر فروشگاه اینترنتی دانلود کرد.

4. اکتوپارس:

همانطور که هاب خائنانه است، Octoparse یک وب گرد کننده قدرتمند، خزنده و Data Miner است. سایت های پویا با استفاده از جاوا اسکریپت، کوکی ها، تغییر مسیر ها و AJAX. این برنامه وب کمک می کند تا هر سایت یا وبلاگ را استخراج کند OG و هر نوع داده اساسی و پیشرفته را استخراج می کند. تمام اطلاعات ارزشمند شما می تواند در منطقه ذخیره سازی اکتوپارس تاسیس شود. این کار شما را قادر می سازد تا ظرف یک ساعت وب سایت های فله را استخراج کنید و با اکتوپارس API بهترین کیفیت را دریافت خواهید کرد. اجازه دهید به شما بگویم که این نرم افزار رایگان تنها برای ویندوز پشتیبانی می کند و برای هر سیستم عامل دیگر قابل استفاده نیست.

5. Web Scraper for Chrome:

اگر گوگل کروم را به عنوان مرورگر وب اصلی خود داشته باشید، باید Web Scraper را انتخاب کنید. این یک برنامه خزنده و معدن عالی است که به شما اجازه می دهد تا نقشه های سایت را برای هر دو وبلاگ شخصی و وب سایت های کسب و کار ایجاد کنید. شما فقط باید این اسکرپر را به مرورگر Chrome خود دانلود کنید، نصب کنید و آن را ببینید و ببینید که چگونه داده ها را از وبسایت های مورد نظر شما استخراج می کند. شما همچنین می توانید نقشه های سایت را وارد کنید و یا از قالب های خود را برای افزایش نگاه کلی و عملکرد وب سایت خود استفاده کنید. این داده های استخراج شده شما را در فایل های CSV یا پوشه آرشیو خود ذخیره می کند.

December 7, 2017