Back to Question Center
0

Semalt در URLitor - Web Scraping و ابزار استخراج داده بسیار پیشرفته است

1 answers:

URLitor یک وب سایت جدید اما مؤثر حذف و ابزار استخراج اطلاعات است. برای استفاده از URLitor، شما فقط باید یک لیست از تمام URL های که محتوای آن شما می خواهید به صورت آنلاین در قالب قالب ارائه شده اضافه کنید اضافه کنید. سپس شما باید عنصر HTML را که می خواهید از صفحات وب استخراج کنید مشخص کنید و روی دکمه ارسال کلیک کنید. به همین سادگی. با استفاده از این ابزار، نیازی به کپی یا بارگذاری بیشتر از مرورگر ندارید.

xPath یک زبان است که برای جستجوی اطلاعات در فایل های XML مورد استفاده قرار می گیرد. از عبارات خاصی برای انتخاب مجموعه گره ها یا گره ها در فایل های XML استفاده می کند. عباراتی که XPath درک می کند بسیار شبیه به آنهایی است که با فایل های کامپیوتری نرمال یا اسناد مورد استفاده قرار می گیرند.

اگرچه XPath با چندین زبان برنامه نویسی مورد استفاده قرار می گیرد، این ابزار برای کاربرانی که دانش برنامه نویسی ندارند ساخته شده است. بنابراین، شما نیازی به برنامه نویسی برای استفاده از آن ندارید. با استفاده از این ابزار می توانید داده ها را از چندین صفحه HTML و XML استخراج کنید.

برای سادگی استفاده، چند اشکال XPath اغلب استفاده شده به یک منوی کشویی تعریف شده است به طوری که کاربران فقط نیاز به انتخاب هر یک از آنها بسته به هدف خود. با این حال، کاربران بسیار باتجربه از XPath، هر زمان که مایل باشند، می توانند از عبارات سفارشی خود استفاده کنند..

این ابزار با ظرفیت 100 URL در یک جلسه تک زبانه طراحی شده است و حداکثر 10 عبارات در یک بار طول می کشد. به عبارت دیگر، می تواند داده ها را از حداکثر 100 URL در یک زمان خراب کند.

برخی از اصطلاحات مهم XPath مهم که می توان آنها را اصلاح کرد یا اضافه کرد، به شرح زیر است:

1. // div [2] - این عبارت دوم دوم را به صورت سلسله مراتبی انتخاب می کند؛

2. // link [@ rel = 'canonical'] / @ href - این عبارت محل (ref) برچسب که برای ویژگی rel را برابر با قاعده قرار دهید.

3. / html / head / meta [name = 'description'] / @ content - این عبارت برای انتخاب محتوا استفاده می شود.

4. // * [@ class = 'class-name'] - شما می توانید از این عبارت برای انتخاب همه عناصر با نام 'class-as' استفاده کنید کلاس CSS؛

5. // h2 | // title - این عبارت را می توان برای انتخاب اول H2 اول و عنوان صفحه استفاده کرد.

6. // * [name

= 'h1' یا name

= 'title'] - این عبارت دقیقا مانند یک فوق کار می کند. با این حال، بیان شده در بالا بهتر از آن است که کوتاه تر است.

7. // * [حاوی (class، 'thumb')] - این عبارت هر عنصری را که دارای کلاس CSS است انتخاب می کند و همچنین حاوی 'thumb' برای استخراج؛

8. // parent :: * [text

= 'Welcome'] - این عبارت والدین هر عنصری را که متن "Welcome '؛

این ابزار یک نسخه بتا است و هنوز با برخی از خطاها کار می کند. با این حال، هنوز یک ابزار عالی برای کاربران با دانش کم یا بدون برنامه نویسی است، زیرا تمامی عبارات اغلب استفاده شده از پیش تعریف شده به یک منو ذکر شده است Source .

December 7, 2017