Back to Question Center
0

یاد بگیرید برای دوست داشتن وب سقوط با Semalt - بهترین تصویر اسکنر وب همیشه

1 answers:

وب کم ها برای استفاده شخصی و تجارتی متعددی وجود دارد. ابزار ابزار حذف مانند گوگل وب Scrapers، فراتر از فایرفاکس Extension و YahooPipes خوب برای شروع، اما اگر شما به دنبال برخی از تصاویر وب پیچیده و یا داده ها scrapers، شما می توانید برنامه های زیر را امتحان کنید:

Content Grabber:

Content Grabber یک ابزار خرابکاری تصویر در سطح سازمانی است که آسان برای استفاده، فوق العاده قدرتمند و مقیاس پذیر است. Content Grabber دارای تمام مشخصاتی است که شما نیاز دارید متن و تصاویر را از بین ببرید. این ابزار به راحتی می تواند وب سایت های مختلف، از وبلاگ های خصوصی به رسانه های خبری و پورتال های سفر را اداره کند. محتوا Grabber برای ویژگی های وب خزیدن وب خود، ادغام ساخته شده با Dropbox، Google Sheets و Google Docs شناخته شده است. علاوه بر این، قادر به استخراج تصاویر به هر پایگاه داده و شامل ویژگی های داده های سفارشی می باشد. ویرایشگر تصویر آن رابط کاربری ساده و کاربر پسند دارد و این برنامه به طور خودکار دستورات را شناسایی و پیکربندی می کند. Grabber Content شما را با کیفیت تصویر بهبود یافته و کاهش تلاش های توسعه تسهیل می کند.

HarvestMan:

Scraperwiki:

با استفاده از این ابزار، شما به راحتی می توانید داده ها و تصاویر را از هر وب سایت استخراج کنید. البته باید آخرین نسخه را برای انجام کارها نصب کنید. Scraperwiki یک برنامه مشهور است که روزنامه نگاران، مدیران وب و برنامه نویسان را تشویق می کند اطلاعات آنلاین را به مجموعه داده های قانونی تبدیل کند. استفاده آسان است و نیازی به یادگیری پایتون، پی اچ پی و روبی برای گرفتن تصاویر خود از منابع مختلف آنلاین نیست.

(15 ) Scrapy:

Scrappy یک قدرتمند و یکی از معروف ترین اسکرپاب های تصویری وب در اینترنت است. این یک برنامه با مشخصات بالا است که هر دو در نسخه های رایگان و حق بیمه می آید. با استفاده از Scrapy شما نیازی به یادگیری زبان های مختلف برنامه نویسی نداشته باشید و آن را برای استخراج داده ها و نظارت بر کیفیت تصاویر به شیوه ای بهتر استفاده می کنید.

Needlebase:

شرکت های مختلف، از آژانس های خبری خصوصی به سازمان های دولتی، برای Usdlebase ترجیح می دهند. این یکی از بهترین و معروف ترین اسکرپاپ های تصویری اینترنتی در اینترنت است. این داده های غیر سازمان یافته و غیر ساختاری خود را به اطلاعات قابل جستجو و قابل خواندن تبدیل می کند. همچنین شما را در چگونگی ساختن اطلاعات و نحوه استخراج اطلاعات مفید از تصاویر و ویدیوهای خاص هدایت خواهد کرد. اسناد و مدارک برای Needlebase به خوبی نوشته شده است به طوری که شما می توانید نتایج با کیفیت بدون نیاز به کد Source .

December 7, 2017