Back to Question Center
0

آیا می توانم برخی از کلمات کلیدی محصول آمازون را که واقعا کار می کنند را به سرعت بگیرم؟

1 answers:

در اینجا یک فهرست کوتاه از چهار ابزار اصلی برای کلمات کلیدی محصول آمازون است که واقعا کار می کنند. در زیر من قصد دارم شما AMZ ردیاب، بازرس کلید واژه، دامنه، و اسطوره تکشاخ را نشان می دهد. من هرکدام از آنها را آزمایش کرده ام، بنابراین جرأت می کنم بگویم که همه آنها مورد استفاده قرار گرفته اند.

AMZ Tracker

Amz Tracker احتمالا بهترین ابزار برای ردیابی و شناسایی موثرترین کلمات کلیدی محصول آمازون است. این ابزار برای هر دو فروشندگان تازه کار بسیار مفید خواهد بود و معامله گران حرفه ای در طی چند سال از آن استفاده می کنند. این بدان معنی است که با استفاده از AMZ Tracker شما نه تنها می توانید کلمات کلیدی اصلی را که توسط خریداران در آنجا مورد استفاده قرار می گیرند، ردیابی کنید، بلکه می توانید ببینید که دقیقا چه مقدار و نزدیک ترین رقبای خود را به فروش می رسانند. علاوه بر این، این ابزار به مراتب فراتر از کلمات کلیدی محصول آمازون می باشد، همانطور که با ویژگی آنالایزر صفحه داخلی آن شما همواره برای بهبود لیست محصولات خود در دسترس است. در نهایت، در بالای جستجوی مورد موضوعی در آمازون نمایش داده می شود.

بازرس کلیدواژه

کلیدواژه بازرس فقط یک ابزار واحد برای کار بر روی کلمات کلیدی محصول آمازون نیست. در واقع، این یک مجموعه کامل از ابزارهای مختلف تحقیق در زمینه کلمات کلیدی است مانند ابزار معکوس ASIN معکوس (پیشنهادات کلمات کلیدی که برای ASIN مشخص است)، کلید واژه Trends Tool (کلیدواژه خریدار، محصول خریداری شده و پیشنهادات جستجوی مرتبط) - تست روش برای شما برای اطمینان از لیست محصولات خود را به خوبی توسط مخاطبان بازار قابل مشاهده است)، آمازون پیشنهادات ابزار (جستجو برای کلمات کلیدی امیدوار کننده ترین دم و دماهای جستجو توصیه می شود فقط برای شما)، و آمازون جستجو شرایط بهینه ساز ابزار (برای بهبود یافتن فهرست محصولات خود در جستجوی آنلاین).

دامنه

محدوده یک ابزار خوب دیگر برای کمک به شما در جستجوی کلمات کلیدی محصول آمازون است. در میان قویترین طرفها، این ابزار بسیار مفید است برای تشخیص کلمات کلیدی با کارایی بالا که نزدیکترین مخالفان بازار شما را رتبه بندی می کنند. علاوه بر این، دامنه میتواند به شما کمک کند که برخی از کلیدواژههای امیدوار کننده را که در حال محبوبیت هستند و همچنین برای شما پیشنهاد شده است، شناسایی کنید. در نهایت، این ابزار نیز عالی است وقتی که به PPC بهینه سازی کمپین می آید، و جستجو در حاشیه بسیار سودآور فقط در یک رقابت محدود است. و در نظر داشته باشید که این ابزار می تواند به همان اندازه مفید باشد تا همه چیز ساده تر و قطعا امن تر باشد - با ویژگی مدیریت ریسک آن، محدوده می تواند درآمد ماهانه شما، سرعت فروش و سود خالص را به طور قابل ملاحظه ای پس از FBA انتظار بکشد (Fulfillment by Amazon ) هزینه ها.

Unicorn Smasher

Unicorn Smasher یک نام واقعا دیوانه برای ابزار ردیابی برای کار بر روی کلمات کلیدی محصول آمازون است، اما هنوز هم به عنوان ابزار کاملا مناسب برای شروع در آن غالب شده است. به طور کلی، این ابزار همه جانبه می تواند به شما در تجزیه و تحلیل اطلاعات جامع بر قیمت ها، رتبه بندی پرفروش، تخمین های فروش، بررسی مشتریان، مدیریت آسان و همچنین تخمین های جدید درآمد کمک کند. استفاده از Unicorn Smasher برای فراموش کردن این حدس های تصادفی که مجبور به انجام یک بار و برای همه شده اند Source .

December 7, 2017