Back to Question Center
0

چگونه برای تبدیل شدن به یکی از فروشندگان برتر در آمازون باشید؟

1 answers:

احتمالا بدون بحث در مورد چگونگی تبدیل شدن به یکی از فروشندگان برتر در آمازون بدون مهمترین بخش موفقیت تجارت الکترونیک شناخته شده به عنوان اتوماسیون است. در زیر من قصد دارم به سرعت از طریق سه روش قدرتمند اتوماسیون در آمازون - با تحقیق کلید واژه های محصول و repricing محصول مورد نیاز برای دیدن خود را در میان فروشندگان جستجو در آمازون ذکر شده است.

کلید واژه ها تحقیق

سوال در مورد کلمات کلیدی حق و چگونگی پیدا کردن آنها احتمالا موضوع اغلب برای فروشندگان تازه کار در آمازون، به ویژه کسانی که اخیرا از جستجوگر اصلی برای جستجوی گوگل منتقل شده است. و با توجه به این که هیچ ابزار جستجوی پیش فرض کلید واژه در آمازون وجود ندارد، پاسخ کوتاه این است که شما می توانید آن را به صورت دستی با نقاط گلوله زیر انجام دهید:

  • استفاده از Google Keyword Planner برای شناسایی یک کلمه کلیدی ریشه محبوب.
  • این کلمه کلیدی را در نوار جستجوی محصول در آمازون قرار دهید.
  • پیشنهادات جستجو را برای شرط بندی یک عکس بزرگ از وضعیت فردی خود مشاهده کنید.

همانطور که شما ممکن است قبلا حدس بزنید، انجام آن به صورت دستی یک کار واقعا بزرگ خواهد بود، حتی برای یک کلمه کلیدی و یا عبارت طولانی دم که توسط فروشندگان جستجو در آمازون استفاده می شود. بنابراین، چه چیزی می تواند با آن انجام شود؟ با توجه به اتوماسیون، می توانم از یکی از ابزارهای تحقیقاتی کلمه کلیدی زیر در راه خود برای تبدیل شدن به یک فروشنده موفق استفاده کنم:

  • KTD آمازون کلید واژه ابزار - یک ابزار رایگان است حتی می توانید پیشنهادات جستجوی کلمات کلیدی طولانی مدت را نیز به شما کمک کند. این کار به سادگی با دادن شما به طور خودکار خسته شدن نمایش داده شده دیده شده در جعبه جستجو Amazon برای همه تو رفتگی در دیوار و کلمات کلیدی مرتبط با محصول که شما دنبال آن هستید.
  • کلمات کلیدی بازرگانان - یکی دیگر از جایگزین حق بیمه برای کمک به شما در تحقیق کلمه کلیدی در آمازون است. نکته این است که این ابزار همه اطلاعات را نه تنها از آمازون جدا می کند، بلکه از سیستم استفاده می کند که اطلاعات را از موتورهای جستجوی اصلی (مانند گوگل و یاهو و بینگ) نیز می کشد. به این ترتیب، کلمات کلیدی Merchant از الگوریتم استفاده می کند تا کلمات جستجو تطبیقی ​​را در آمازون ترکیب کند و برآوردهای احتمالی ترافیک را به شما ارائه می دهد.

فروش محصولات

من معتقدم که همه کسانی که موفق به کسب جعبه خرید در آمازون حداقل دو بار در حال حاضر شروع به در حال اجرا این مشکل. منظورم این است که هر رقیب نزدیک می تواند همیشه از همان تاکتیک هایی استفاده کند تا لیست های شما را بهتر نماید و در میان فروشندگان جستجو برتر در آمازون جعبه فروش دیده می شود - فقط با مقدار اندکی که شما را در مقابله با شما قرار می دهد، به شما کاهش می یابد. و در اینجا زمانی است که ابزارهای بازپرداخت محصول وارد بازی می شوند. من شخصا توصیه می کنم Repricer اکسپرس قبل از هر چیز دیگری. این ابزار دارای یک رابط کاربری بسیار آسان است، که در میان رایج ترین و بزرگترین مقادیر موجود در بازار موجود است. چگونه کار می کند؟ به سادگی، این ابزار باید MUST داشته باشد اگر شما لیست چند محصول و یا بیش از حد بسیاری از محصولات ارائه شده برای فروش در آمازون. در حقیقت، هیچ راه دیگری برای جلوگیری از رقابت واقعی قهرمانانه در آمازون وجود ندارد، در حالی که یک نرم افزار صحیح بازنشستگی وجود ندارد. علاوه بر این، این راه حل همواره در میان بهترین پیشنهادات من بوده است، عمدتا به این دلیل که نرخ ماهانه مسطح، بدون هیچ اتهام مزاحم بر اساس کمیسیون است Source .

December 7, 2017