Back to Question Center
0

کدامیک از بهترین ابزار آمازون در مورد لیست سازی بهینه سازی و مدیریت قیمت گذاری است؟

1 answers:

بدون شک می گوید که اتوماسیون کلید موفقیت هر فروشنده موفق است نه تنها در آمازون، بلکه راز رشد نهایی تمام تجارت الکترونیک و یا هر پروژه حمل و نقل دیگر است. بنابراین، در زیر من می خواهم به شما برخی از بهترین ابزار آمازون به شما برای کمک به شما در مدیریت قیمت گذاری و فهرست بهینه سازی برای جلوگیری از رقابت شدید بازار و رهبری بیش از نزدیک ترین رقبا خود را نشان می دهد.

در اینجا یک لیست کوتاه از چارچوب های آنلاین اثبات شده و احتمالا بهترین ابزار آمازون است که به شما توصیه می شود برای اولین بار امتحان کنید:

  • Repricer Express - یکی از بهترین ابزارهای قیمت گذاری آمازون است که برای کسب جعبه های بیشتر بدون نیاز به کارهای وقت گیر و کار زیاد مورد نیاز است. به سادگی، این گزینه می تواند بهترین راه حل های اتوماسیون برای بهینه سازی قیمت گذاری و بازاریابی با مدیریت موجودی را نیز ترکیب کند. به راحتی می توانید قیمت محصولات خود را بر اساس یکی از استراتژی های زیر تنظیم کنید: قیمت های رقبا را با هزینه خاصی بپردازید، برچسب های قیمت گذاری مخالفان خود را تنظیم کنید، قیمت های خود را تنظیم کنید که بالاتر یا پایین تر از سایر نقاط بازار است یا نادیده گرفتن رقیب به دلایلی ارائه می دهد
  • Merchant Words - به عنوان یکی از بهترین ابزارهای کلمات کلیدی آمازون مورد نیاز برای بهینه سازی فهرست محصول به رسمیت شناخته شده است. Merchant Words بسیار مفید است با پیشنهادات کلید واژه ارزشمند خود که نه تنها در آمازون جمع آوری شده بلکه از دیگر سیستم های تجارت الکترونیک معروف مانند Walmart، Jet و غیره جمع آوری شده است. به سادگی، با واژه Merchant Words می توانید بهینه سازی و مدیریت مناسب برای هر بخشی از لیست محصولات شما - از عناوین و توصیفات محصول، نقاط گلوله و سایر اطلاعات مربوط به محصول - براساس یافته های سازنده ترین استفاده شده توسط فروشندگان برتر در طاقچه شما.

  • فروشنده Engine Plus - کل مجموعه ای است که ترکیبی از ویژگی های برتر از بهترین ابزارهای آمازون مدیریت است. این مجموعه ابزار می تواند به هر یک از فروشنده ها در زمینه آمازون از طریق موارد زیر کمک کند: ویژگی ورود سریع و ساده محصول، لیست پیشرفته و مدیریت حمل و نقل FBA، ابزار بازپرداخت صاف و راحت خودکار، داشبورد موجودی قابل اطمینان و مفید، قابل دسترسی و قابل کنترل انتخاب لیست، چاپ نامه برای برچسب ها، و بسیاری از گزینه های مفید دیگر از لیست ها و بهینه سازی های حمل و نقل.
  • تمیز کننده رودخانه - همچنین به عنوان یک ابزار عالی برای بهینه سازی لیست محصولات در تقریبا به خودی خود است. تمیز کننده رود یک ابزار جداگانه نیست و یا چارچوب آنلاین نیست، این یک افزونه مرورگر Chrome دستی و راحت برای دسترسی دقیق تر است Source . ویژگی های پرطرفدار این گزینه عبارتند از: پیشنهادات کلمات کلیدی هوشمند به طور مستقیم از بهترین رقبا موفق خود در آنجا، فهرست بازبینی لیست فهرست محصول، راه حل سریع برای کلمات کلیدی کپی شده و عبارات جستجوی طولانی مدت، طرح سریع شناسایی بالا / پایین عملکرد برای هر کمپین PPC، دسته بندی مناسب و سیستم تنظیم مقادیر حداکثر سفارش برای تمام دسته بندی محصولات، و همچنین جستجو هوشمند برای سفارشات توسط نام خریداران، هشدارهای تلفن همراه، فهرست پیش نمایش و بسیاری از دیگر ابزار اتوماسیون برای شما برای تنظیم لیست آمازون است که واقعا فروش کن
December 7, 2017