Back to Question Center
0

آیا می توانید به من درباره موتور جستجو در آمازون و الگوریتم خاص آن بگویید؟

1 answers:

این یک بی نظیر است، اما بر خلاف هر موتور جستجوی سنتی (مانند خود گوگل، برای مثال که برای جستجوی اطلاعات عمومی طراحی شده است)، یک موتور جستجوی ویژه در آمازون به طور عمده برای کمک به خریداران زندگی می کنند تا آنلاین شوند خرید در وب سایت های حمل و نقل قطره. به سادگی، الگوریتم موتور جستجو رانندگی آمازون ارائه می دهد هر دو فرصت های ارگانیک و پرداخت می شود که به سرمایه گذار نام تجاری موفق برای هر فروشنده هوشمند فروش در آنجا. براساس آخرین آمارها، بیش از 200 میلیارد جستجو واقعی مشتری برای این پلت فرم تجارت الکترونیک محبوب جهان در سال جاری تخمین زده شده است. و این به هیچ وجه تعجبآور نیست، به این دلیل که در آخرین تحقیق مربوط به چیزی حدود 55 درصد از خریداران بالقوه را بررسی کرده است که محصولات اولیه خود را به ویژه در آمازون جستجو میکنند.

بنابراین، سوال این است - چه ویژگی های اصلی موتور جستجو حاکم بر آمازون است؟ و به چه شیوه ای که بازرگانان پیشرو در آنجا می فروشند می توانند محصولات خود را به طور مشخص به یک خط قبل از بقیه فروشندگان فعال نمایش دهند؟ در اینجا کوتاه ترین و احتمالا یک پاسخ کامل کافی است - موتور جستجو در آمازون قطعا با الگوریتم گوگل قابل مقایسه است. از سوی دیگر، با این حال، به نظر می رسد کاملا متفاوت با آنچه که توسط غول جستجو در جهان استفاده می شود. در زیر من می خواهم یک مرور کلی برای پوشش هر دو خواص کاملا مشابه خود و نقاط قوت تنوع.

اهمیت و اهمیت

اجازه دهید با آن مواجه شویم - همه موتورهای جستجوی عمده مانند گوگل عمدتا به دنبال اهمیت و اهمیت هستند. آمازون در اینجا استثنا نیست، زیرا از کلمات کلیدی و محتوای صفحه با تمام متن متن متنی استفاده می کند تا ارتباطات و اهمیت محصول را برای جستجو مورد اقسام مشتری ارایه کند..تنها استثنا این است که بر خلاف گوگل، موتور جستجو در آمازون، مجموعه اطلاعاتی بسیار کوچکتر را تجزیه می کند، به دلیل اطلاعاتی سازنده تر به دسته های محصول تقسیم می شود و با ویژگی های مربوط به دسته بندی مانند وزن، اندازه، مواد و غیره پشتیبانی می شود.

کلمات کلیدی و عبارات Long-Tail

داشتن محتوای با کیفیت با کلمات کلیدی متنی و عبارات کلیدی طولانی مدت برای الگوریتم رتبه بندی آمازون مهم است - درست مثل هر موتور جستجو سنتی. توجه داشته باشید، با این حال، چندین ویژگی کاملا نامتجانس برای کلمات کلیدی که در این بازار شلوغ دیده می شود وجود دارد.

بر اساس آخرین گزارش در مورد تجزیه و تحلیل خرده فروشی آمازون، در اینجا نکات اصلی توجه دقیق تر:

  • کلمات کلیدی با حجم جستجو بالا به طور طبیعی تبدیل خوبی در آمازون است.
  • اطلاعات بازاریابی عملکرد در کمپین های PPC معمولا به تعیین اینکه دقیقا کدام کلمات کلیدی بیشترین حجم جستجو را دارد وجود دارد.
  • به طور معمول، به سختی می توان تعیین یا حداقل تا حدی حجم واقعی جستجوی موجود برای یک کلمه کلیدی خاصی که توسط خریداران فعال در آمازون مورد استفاده قرار می گیرد را نشان دهد.

بررسی مشتریان و توصیفات اهمیت اساسی برای موتور جستجو در آمازون است، زیرا سهم شیر از کلمات کلیدی بالقوه جدید ممکن است به طور مستقیم در بخش های بازخورد پیدا شود.

هنگامی که به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گیرد، نرخ تبدیل خود می تواند برای آمازون به جای موتورهای جستجوی بزرگ مانند گوگل، بسیار کم اهمیت باشد. به سادگی، بسیاری از فروشندگان شواهدی را مشاهده می کنند که این محصولات دارای ترافیک بیشتر (و در نهایت فروش) می توانند بالاترین مقام های رتبه بندی را بدست آورند، در نتیجه، تبدیل به خود کمی بیشتر می شود Source .

December 7, 2017