Back to Question Center
0

آیا درست است که Amazon com یک موتور جستجوی جدید برای محصولات است؟

1 answers:

گاهی اوقات من می شنوم افرادی که می گویند آمازون کام یک موتور جستجوی جدید است که به ویژه برای محصولات طراحی شده است، به جای تعریف پیش فرض آن به عنوان نگهدارنده پیشرو در جهان در تجارت الکترونیک و حمل و نقل آنلاین آنلاین. بنابراین، این فرض مرسوم این است که آمازون کام به موتور جستجو برای محصولات تبدیل شده است - حتی واقعی تر از آنچه فکر می کنیم، درست است. خوشبختانه، من برخی از اظهارات متقاعد کننده قانع کننده از جدیدترین مطالعه در مورد فن آوری های بازاریابی آنلاین را داشته ام. گفته می شود این تحقیق از طریق چهار کشور مختلف انجام شده و در همان زمان استفاده از فروشگاه را پوشش می دهد. و در زیر من قصد دارم به شما برخی از نتایج جالب نشان می دهد و سعی کنید به سوال عنوان به این داستان پاسخ دهید.

بیشتر و بیشتر مردم از Amazon com به عنوان موتور جستجو برای اطلاعات محصول استفاده می کنند. براساس این نظرسنجی، تحقیقات بازاریابی شامل هزار نفر از مصرف کنندگان از ایالات متحده و همچنین خریداران مربوطه از آلمان، انگلستان و فرانسه - با حدود هفتصد پاسخ دهی در هر کشور (از تاریخ اوت 2017):

  • بیش از 70٪ از خریداران آنلاین از آمازون برای اولین بار در هنگام خرید بیشتر به یک محصول خاص (مانند قیمت واقعی، بررسی مشتری، جزئیات محصول، نقاط استفاده از گلوله و غیره) تصمیم به خرید
  • تقریبا 25 درصد از کاربران فعال در حال مرور در حوزه فروش آنلاین، مجددا تأیید کردند که برای آمازون برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نیاز خود، ویژگی های آن، قیمت گذاری مشترک و هر گونه خواص دیگر را یاد می گیرند - همانطور که اگر آنها در فروشگاه آجر و ملات واقعی بودند.
  • حدود 55٪ از خریداران فعال در آمازون اذعان داشتند که آنها برای جستجوی محصول اولیه خود مستقر در آنجا، در مورد عملا هر محصول موجود در فروش مورد استفاده قرار می گیرند.
  • با توجه به این که Google هنوز حدود 85 درصد از تحقیقات مربوط به مشتری مربوط به محصول را انجام می دهد، هرچند این شکاف می تواند به طور بالقوه بسته شود، در عین حال با انتظارات نسبتا سریع.
  • یک طرف جدید فروش خرده فروشی کشف شده با کسب و کار تجارت الکترونیک و فروشگاه محصولات قطره حمل و نقل به طور خاص وجود دارد. همانطور که برای خود آمازون، این واقعا محبوب بازار دیجیتال محبوب در جهان شلوغ نشان می دهد که گوشی های هوشمند در حال تغییر راه ما خرید. این بدان معنی است که خریداران بیشتر و بیشتر فعال به سرعت در حال پیشرفت در جستجوی تلفن همراه سازگار هستند. و Amazon com با موتور جستجوی خود و الگوریتم های متمرکز بر محصول، در این قانون محرومیت نیست. این بدان معنی است که همه مفاهیم مدرن یا خرده فروشی و ارتقاء آنلاین ناگزیر تمایل به تغییر دارند.

    بیایید با آن مواجه شویم - الگوهای کلی رفتار مصرف کننده به تازگی به میزان معینی تغییر کرده اند. منظورم این است که هر مشتری معمولی بیشتر احتمال دارد نظر خود را ایجاد کند و اعتماد در انتظار بررسی محصولات و بقیه اطلاعات موجود در اینترنت را افزایش دهد، نه به تکیه بر کارکنان فروش زنده. و مهم نیست که چقدر آگاهانه این کارکنان واقعا می توانند باشند - صنعت خرده فروشی مدرن هنوز هم فرسایش کاملا قابل اندازه گیری از مکان های فیزیکی، فضاها و نقاط فروش خود را تجربه می کند Source .

    December 7, 2017